Ninja Gaiden III | X360

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ninjagaiden3.jpg

Tecmo Koei سومین قسمت از سری بازی محبوب Ninja Gaiden را در TGS معرفی کرد.

این عنوان باز هم توسط Team Ninja ساخته خواهد شد. این اولین شماره جدید از سری NG خواهد بود که بدون حضور Itagaki ساخته می شود.

اطلاعات زیادی از بازی داده نشد، جز اینکه این بار شخصیت اصلی سری، Ryu حالتی بیشتر شبیه به یک "انسان" خواهد گرفت! و در عین حال او بسیار خشن تر از قبل خواهد شد.

هنوز تاریخ عرضه و پلتفرم های Ninja Gaiden 3 اعلام نشده است.
با تشکر از بابک(Dreadlord) عزیز.
=================
[h=2]Team Ninja از مد Hero در Ninja Gaiden 3 می گوید[/h]Fumihiko Yasuda کارگردان عنوان NG3 طی مصاحبه ای که در TGS داشت اطلاعاتی را در مورد این بازی در اختیار رسانه ها قرار داد.ایشان در بخشی از صحبت هایش توضیح داد که علت وجود مد Hero که نسبت به درجه ی سختی ابتدایی عناوین قبلی،چالش برانگیزی کمتری دارد و شامل کمک های نظیر دفاع و جا خالی دادن های خودکار می شود این است که افراد تازه کاری که برای اولین بار با سری NG آشنا می شوند هم بتوانند بدون اینکه مدام در حال مُردن باشند بازی را تجربه کنند.
البته طبق گفته ی یاسودا،این مد کاملا اختیاری است و افرادی که می خواهند یک مبارزه ی چالش برانگیز در پیش روی خود داشته باشند،نیاز نیست که نگران باشند چون یک درجه ی سختی بسیار مشکل برای آن ها در نظر گرفته شده است.
ایشان ادامه داد:"ما جنبه های هاردکور بازی خود را فراموش نکرده ایم بلکه فقط می خواهیم به آن هایی که تا به حال تجربه ی بازی کردن این عنوان را نداشتند شانسی برای تجربه ی آن بدهیم.این بار ما بیشتر به داستان اهمیت داده ایم و می خواهیم مردم از این داستان لذت ببرند.در گذشته NG خیلی هاردکور بود و ما افراد زیادی را نمی توانستیم پیدا کنیم که بازی را تمام کرده باشند"
بخشی از داستان این قسمت در مورد جنبه های انسانی ریو خواهد بود،ولی بخش اصلی آن به قابلیت های تقریبا فرا بشری و نینجایی او بر میگردد.
یاسودا در این باره گفت:"وقتی ریو ماسکش را به صورت دارد، یک نینجاست.وقتی ماسکش را بر می دارد،دیگر یک نینجا نیست.او نیز مثل همه ی ما یک انسان است.ما قصد داریم آن انسان زیر ماسک را به تصویر بکشیم؛که این شخص کیست و چرا این کارها را انجام می دهد."
==================
[h=2]توضیحات تازه ی Team Ninja در مورد عدم قطع عضو در Ninja Gaiden 3[/h]Yosuke Hayashi از Team Ninja از تصمیم تیم خود مبنی بر عدم وجود قطع عضو های مکرر در بازی،چیزی که در عنوان های پیشین به وفور یافت می شد، دفاع کرد.
ایشان اذعان داشتند که این امر از روی عمد انجام شده؛نه برای کم کردن میزان خشونت بازی،بلکه برای پیشرفت دادن آن.
"در NG 3 هدف ما تمرکز بر روی ضربات شمشیر است تا شما واقعا حس کنید که در حال کشتن یک انسان با شمشیر هستید.به محض اینکه اعضا شروع به قطع شدن کنند،دشمن شما از یک موجود زنده که در حال کشتن آن هستید فقط به یک 'جسم بی جان' تبدیل می شود."
Hayashi در ادامه توضیح داد که چگونه این عمل باعث می شود که بازیکنان در عمل احساس کنند که واقعا در حال ضربه زدن با شمشیر به یک انسان هستند:
"وقتی که شما واقعا با شمشیر به یک شخص ضربه می زنید،وقتی که واقعا احساس می کنید آن شخص ترسیده است، خون به صورت شما پاشیده می شود،صدای نفس های آخر آن ها رو می شنوید،این آن نوع خشونت است که ما با NG3 قصد ارائه ی آن را داریم"
البته Hayashi به آن دسته از کسانی که با دشمنان خود همدردی می کنند و دلشان برای آن ها می سوزد اخطار می کند که Ryu Hayabusa به هیچ وجه یک آدم خوب نیست!
"Ryu Hayabusa یک قهرمان تاریک است.اگر مردم دنبال راه چاره ای تمیز و آسان،بدون کشتن کسی هستند،باید به آن ها متذکر شوم که ریو و داستانش به هیچ وجه به این صورت نیستند.برای اینکه یک قهرمان تاریک باشید،باید برای رسیدن به مقصودی نیک،کارهای بدی انجام دهید."

....................................................
تصاویر بازی :

................................................
تریلر های بازی :
لینک تیزر از Youtube.
آپلود در مدیل فایر.

...
پست اول به مرور آپدیت می شود...

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
هنوز تاریخ عرضه و پلتفرم های Ninja Gaiden 3 اعلام نشده است.
پس به شما منزل شده که برای 360 میاد :D ؟ احتمالش زیاده ولی وقتی ثبت نشده هیچ سندیتی نداره این تاپیک !

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خوب مشخص نشده چه تاپیکیه ؟؟؟:-/

پس به شما منزل شده که برای 360 میاد :D ؟ احتمالش زیاده ولی وقتی ثبت نشده هیچ سندیتی نداره این تاپیک !
شما هم حرفا میزنینا!:d
مگه میشه عنوان انحصاریه XBOXـه اورجینال(حالا بعدشو کار ندارم:d)واسه X360 نیاد!!!؟:d
اگه سونی اینو انحصاری کرده بود که TGS رو میترکوند,نه اینکه Tecmo koei بیاد خبرش رو بگه!!!:d
در هر حال من به امین گفتم.اگه مشکل داشت پاک میکنه!
البته حرفتون درسته . شکی نیست که برای 360 هم میاد ! منتها وقتی تایید نشده ... نمیدونم ! به نظرم یه جوریه وقتی چیزی تایید نشده در مورد تاپیک زده شه :biggrin1: !
همیونطور که گفتم,به امین گفتم.اگه از نظر ناظم انجمن مشکلی داشت حتما پاک میشه.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شما هم حرفا میزنینا!:d
مگه میشه عنوان انحصاریه XBOXـه اورجینال(حالا بعدشو کار ندارم:d)واسه X360 نیاد!!!؟:d
اگه سونی اینو انحصاری کرده بود که TGS رو میترکوند,نه اینکه Tecmo koei بیاد خبرش رو بگه!!!:d
در هر حال من به امین گفتم.اگه مشکل داشت پاک میکنه!
البته حرفتون درسته . شکی نیست که برای 360 هم میاد ! منتها وقتی تایید نشده ... نمیدونم ! به نظرم یه جوریه وقتی چیزی تایید نشده در مورد تاپیک زده شه :D !

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
این تاپیک رو خیلی دوست دارم! احتمالا خیلی توش پست خواهم داد:D

پ.ن: برادر تام کلنسی خوب بود عنوان تاپیک رو یه (
icon15.gif
) هم کنارش میذاشتی:p

• Like
Reactions: PouяiД

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
و در عین حال او بسیار خشن تر از قبل خواهد شد.

از اين حرف چی برداشت میکنيد؟

يعنی Ryu قراره خونو خاشاکی ديگه به پا کنه؟ يعنی بازی از شماره 2 خشنتره؟

چشمم آب نمیخوره کارگردان بازی همچين جرأتی داشته باشه !

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
داستان بازی با نسخه های قبلی پیوستگی داره؟!
خاندان عنکبوت سیاه رو که خودم با Dragon Sword خودم رتته کردم :D
فک کنم داستان جدیدی شروع شه ... هنوز نکات تاریکی از داستان در شماره ی اول وجود داره البته ...

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
اخر Ninja Gaiden رو یادتونه؟! به نظر من ریچل به ریو علاقه مند شده بود که اونجوری گفته بود ریو!! بعدم که ریو گفت همه چی تموم شده و رفت!! ریچل یه جوری نگاش میکرد! تو NGS2 هم که چیزی مشخص نشد! بهتره تو این شماره مشخص کنن!:d

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
اخر Ninja Gaiden رو یادتونه؟! به نظر من ریچل به ریو علاقه مند شده بود که اونجوری گفته بود ریو!! بعدم که ریو گفت همه چی تموم شده و رفت!! ریچل یه جوری نگاش میکرد! تو NGS2 هم که چیزی مشخص نشد! بهتره تو این شماره مشخص کنن!:d
ایشالا که مشخص میشه...:D

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
امیدوارم از شماره 2 شاخ تر باشه - بعدشم واقعا چه کاری میخوان انجام بدن تا شماره 3 از 2 خشن تر بشه ؟!!!

من که عاشق خون و خون ریزی و خشونت هستم (دمشون گرم)

فقط امیدوارم مثل شماره 2 افت فریم دیوانه کننده نداشته باشه ... (توی 2تا مرحله افت فریم دیونه میکرد آدم رو ...)

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
آخه NG داستان داره که دیگه به قبلی هاش بخواد ربطم داشته باشه؟:d(مورچه چیه که کله پاچش چی باشه)
اینم بدونه Itagaki می شه مثل Final Fantasy بدونه Sakaguchi.:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر