Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge | Xbox 360

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
Ninja-Gaiden-3-wii-u-banner.jpg

خوب بازی چند وقتی هست که رسما برای 360 تایید شده

بازی در تاریخ ۵ آپریل ۲۰۱۳ برای Xbox 360 منتشر می شود . همچنین بازی همراه با تمام محتویات اضافه ای که بعد از انتشار برای Wii U عرضه شده عرضه می شود و همه ی DLC ها ، شخصیت های مختلف ، سلاح های اضافی و مراحل مختلف در نسخه Xbox 360 و PS3 از همان ابتدا موجود می باشد .

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دموی بازی با حجم یک گیگ روی لایو اومده.کسی دانلود کرده بگه با نسخه ۳چقدر فرق میکنه؟چون توی توضیحاتش نوشته بود حتی گرافیکش هم بهبود یافته.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دمو رو بازی کردم فقط میتونم بگم رو اعصابه:|.یا من نوبم یا اینا خیلی جوگیر.دشمنا اصلا مهلت نمیدن همینجور میریزن سرت.تا اخر نتونستم برم اومدم بیرون.ولی بخش ایامه بهتر بود قابل بازی بود.
گرافیک هم که خیلی پایین شاید توی دمو برای پایین اوردن حجم تکسچرا رو حذف کردن:d.دشمنا هم خوب تکه تکه میشدن بر خلاف نسخه سوم.
دوربین هم بسی رو اعصاب بود:|اصلا ریو گم میشد بین دشمنا.فقط بخش ایامه :xبدرد میخورد

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دمو رو بازی کردم فقط میتونم بگم رو اعصابه:|.یا من نوبم یا اینا خیلی جوگیر.دشمنا اصلا مهلت نمیدن همینجور میریزن سرت.تا اخر نتونستم برم اومدم بیرون.ولی بخش ایامه بهتر بود قابل بازی بود.
گرافیک هم که خیلی پایین شاید توی دمو برای پایین اوردن حجم تکسچرا رو حذف کردن:d.دشمنا هم خوب تکه تکه میشدن بر خلاف نسخه سوم.
دوربین هم بسی رو اعصاب بود:|اصلا ریو گم میشد بین دشمنا.فقط بخش ایامه :xبدرد میخورد
خب اینایی که قرمز کردم از خصوصیات نینجا گایدنه !! :d
میشه گفت بازی عالیه با این حساب :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
قطع عضو داره؟!
نداشته باشه نینجا گایدن نیست:D
نینجا گایدنی که نینجا گایدن نباشد نینجا گایدن نیست:D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
این رو برای نسخه Wii U توضح داده بودم گفتم توضیح بدم بدونید بازی چطوریاست:

گروهی یک سری چیزها از Ryu می‌خواهند و رئیس این گروه هم با اسم رمز Lords of Alchemy صدا میشه او به Ryu هفت روز برای انجام کاری فرصت می‌دهد. Mizuki و RYU در سفری Ayane را ملاقات می‌کنند میزوکی به Ryu یک تیروکمان جدید اهدا می‌کنه Ryu در جستجو Regent of the Mask است ryu توهماتی هم دارد بازی بعد از داستان Ninja Gaiden Sigma 2 اتفاق می‌افتد.
بازی تقریبا 4 شخصیت قابل بازی با حساب DLC ها دارد 1-Ryu و Ayane دو نفر بعد هم Kasumi و Momiji از گروه JSDF هم Mizuki McLoud حضور داره در کل بازی دارای 10 کاراکتر اصلی هست .

یک سری تکنیک به بازی اضافه شده و بازی رو 30 فریم راحت اجرا ‌میشه بازی بهبود پیدا کرده NG 3 هست از اون در سیستم مبارزاتی خیلی بهتره یک سری سلاح جدید و کمبوها و قدرت‌های جدید. خون ریزی و قطع عوض cut به در بازی هست و خیلی هم این قطع عضو حال می‌دهد:d Lunar Staff و Dual Katanas جزو سلاح های بازی هستند که در نسخه قبلی نبودند. و هم چنین Dragon Sword :x میشه شخصیت رو لباسش رو costumes سازی کرد. قدرت های اینفرنو و طوفان باد و یک قدرت دیگر که اسمش رو نمی دونم در بازی هست. بازیکن با جمع آوری امتیاز می‌تونه کاراکتر رو ارتقا بده مثل حرکات ویژه و نوار سلامت و ارتقا سلاح و قدرت‌ها. در بازی چیزی هست که اسمش Ninja Skills و که با هر حمله و زدن کمبوهای بیشتر امتیاز به شما می‌دهد. مهارت ها هم شامل FALCON'S EYE و SABAKI چند مهارت دیگر می‌شود.

بازی به صورت آنلاین فقط Co-op داره اون هم با Ayane که کات سکانس‌های جدید رو داراست و حرکاتش مثل Ninja Gaiden Sigma 2 هست. Co-op بازی هم 3 بخش داره که من وقتش رو نداشتم انجامش بدم.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

باو رو درجه سختی بالا این دیگه نورمال هم رو اعصابه:dدکمه های دستم داغون شدن.
دوربینو یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی:dدوربین دوش خیلی بهتر بود.
قطع عضو هم داره خفن.از وسط هم نصف میکنه کلا میزنه تکه تکه میکنه:x.
اگه اعصاب دارین بازی عالیه
راستی میزان پیشرفتتون توی دمو هم سیو میشه و توی بازی اصلی میتونین ادامشو برین

---------- نوشته در 12:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:19 AM ارسال شده بود ----------

مراحلش هم همون مراحل NG3 هستن ؟ تغییری نکرده ؟
من 3 رو بازی نکردم ولی فکر کنم همونا باشن با تمام دی ال سی های بازی که یه بخش داستانی جدا برای ایامه داره و اینکه به غیر شمشیر اسلحه های دیگه و قطع عضو هم داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر