Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge برای XBOX360 و PS3 رسما تایید شد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
ninja-gaiden-3-razors-edge_ayane_10.jpg

بعد از موفقیت هایی که نسخه Wii U بازی Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge از شرکت Team Ninja در سبک hack and slash دربر داشت، امروز به نقل از Famitsu، تمامیه شایعات اخیر در مورد عرضه این بازی بر روی کنسول ها تایید شد و این بازی برای کنسول های XBOX360 و PS3 روانه بازار خواهد شد.

فعلا اطلاعات زیادی از اینکه Team Ninja تا چه حد بر روی نسخه های کنسولی این بازی از نظر کیقیت تصویری تمرکز کرده است، در دست نیست ولی آنچه که واضح است، نسخه های کنسولی شامل همه محتویات اضافی بازی و کاراکترهای اضافی قابل بازی نظیر Kasumi و Ayane، باس فایت های جدید، وقایع زمان سریع کمتر و فقط یک وصله پینه کردن به طور کلی، از مواری است که آن را به یک بازی جذاب تر تبدیل می کند.

Nintendo سرمایه گذاری زیادی بر روی این بازی بر روی نسخه Wii U کرده بود، به طوری که فروش آن به آمریکای شمالی و اروپا هم کشیده شده بود. Metacritic امتیازات آن 69 از 100 بود و فروش نسبتا خوبی هم در این مدت داشته است. همه امیدوار است این بازی بر روی کنسول ها هم بتواند همان کیفیت و کارایی را که استحقاقش را دارد، دریافت کند.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
وقایع زمان سریع کمتر و فقط یک وصله پینه کردن به طور کلی، از مواری است که آن را به یک بازی جذاب تر تبدیل می کند.
QTE = Quick Time Event رو معنی نکنی فکر می کنم بهتر باشه. همین QTE بذار توی متن چون یه اصطلاحه و نیازی نیست معنی بشه و گیمر جماعت می فهمه یعنی چی ;) .
===
کاراکترهای اضافی قابل بازی نظیر Kasumi
:hug: یه عکس از کسومی دارم بذارم هم خودم بن می شم هم ماکان:D! عجق منهKasumi :x :d!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر