Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
یکی دو تا از دوستان کلیات داستان رو توضیح دادن که خوب بود دستشون درد نکنه ولی ای کاش یه تیم بشید و تحریریه سایت هم کمک کنه که داستان رو کامل با جزییات شرح بدید
این شاهکار ارزش اینکار رو داره

Iliied

کاربر سایت
Dec 3, 2017
33
یکی دو تا از دوستان کلیات داستان رو توضیح دادن که خوب بود دستشون درد نکنه ولی ای کاش یه تیم بشید و تحریریه سایت هم کمک کنه که داستان رو کامل با جزییات شرح بدید
این شاهکار ارزش اینکار رو داره
Fan های این بازی خیلی کمتر از عنوان های دیگس و کسایی که به داستان و جزئیات کامل اون مسلط باشن انگشت شمارن (حتی تعداد اونایی که تو Utube اکسپلین بازی رو زدن زیاد نیست) ولی به هرحال امکان انجام دادنش هست اگه بخوایم شروع کنیم به ترجمه و نوشتن از Wiki باید از سه گانه drakengard شروع کنیم به نوشتن تا دو قسمت NieR چون به عنوان مثال اولین حضور گونه های اندروید در Dg3 بوده. و بله این بازی واقعا لیاقت ترجمه شدن و تحلیل شدن رو داره و به همون مقدار ریزه کاری داره.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
دوستان بازی رو دموشو بازی کردم عالی بود اما به نظر خسته کننده میاد و open world هستش!
به نظرتون برای بنده خوبه بگیرمش؟چون اصلا حوصله گشت تو یک میدان بزرگ رو ندارم

• Like
Reactions: Iliied

Iliied

کاربر سایت
Dec 3, 2017
33
دوستان بازی رو دموشو بازی کردم عالی بود اما به نظر خسته کننده میاد و open world هستش!
به نظرتون برای بنده خوبه بگیرمش؟چون اصلا حوصله گشت تو یک میدان بزرگ رو ندارم
اگه برای گیم پلی هست که سبک بازی مداوم هعی تغییر میکنه برات همینجوری تنوع ایجاد میکنه. به شخصه خودم گشتن تو یه محیط بزرگ رو به خطی بودن بازی ترجیح میدم . درضمن اگه خطی باشه خب میشه DMC :D ولی زیاد تو فکر گیم پلی نباش چون تو قضیه پاد و chipها میوفتی استایل مبارزتو هرجور بخوای میتونی عوض کنی و کار باهاش نسبت به بازی های مشابهه خیلی اسون تره! ولی پلات تحسین برانگیز این بازی بیشتر موسیقی و داستان (:x) این بازی هست پیشنهاد میکنم 100% تجربش کنی!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
اگه برای گیم پلی هست که سبک بازی مداوم هعی تغییر میکنه برات همینجوری تنوع ایجاد میکنه. به شخصه خودم گشتن تو یه محیط بزرگ رو به خطی بودن بازی ترجیح میدم . درضمن اگه خطی باشه خب میشه DMC :D ولی زیاد تو فکر گیم پلی نباش چون تو قضیه پاد و chipها میوفتی استایل مبارزتو هرجور بخوای میتونی عوض کنی و کار باهاش نسبت به بازی های مشابهه خیلی اسون تره! ولی پلات تحسین برانگیز این بازی بیشتر موسیقی و داستان (:x) این بازی هست پیشنهاد میکنم 100% تجربش کنی!
اقا تاییدش کردی اینم بگیرم تشکرر

• Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان ماموريت فرعي هاي بازي امكان از دست رفتنشون هست؟

چون امروز رسيدم به flooded city و ماموريتشم تموم كردم ، ولي بعدش كه دوباره تو محيط آزاد برگشتم بعضي ماموريت فرعي هايي كه تو نقشه بوده رفته و بعضي هاشم كه تو ليست داشتم هم يه علامت ضربدر روشون اومده.

الان يعني همشونو باختم؟

اگه اينجوريه كه واقعا خيلي بده. بدون هيچ هشداري يه تريلي ماموريت فرعيام حذف شدن.

پيشاپيش ممنون از راهنمايي دوستان؛:xالبته راهنمايي بدون هيچ گونه اسپويلر كردن :D

آخرین ویرایش:
  • Like

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud

چون امروز رسيدم به flooded city و ماموريتشم تموم كردم ، ولي بعدش كه دوباره تو محيط آزاد برگشتم بعضي ماموريت فرعي هايي كه تو نقشه بوده رفته و بعضي هاشم كه تو ليست داشتم هم يه علامت ضربدر روشون اومده.

الان يعني همشونو باختم؟

اگه اينجوريه كه واقعا خيلي بده. بدون هيچ هشداري يه تريلي ماموريت فرعيام حذف شدن.

بعد از اینکه بازی رو تموم کردید و اندینگ اصلی رو دیدین ، قابلیت Chapter Select باز میشه و میتونید برگردید ماموریت های فرعی رو انجام بدید.

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI

الان يعني همشونو باختم؟

ماموریتی که توی Flooded city شروع میشه شامل چندین بخش مختلف و طولانیه که پشت سر هم اتفاق میفته ( بیشتر از این بگم اسپویل میشه :D) برا همین یه سری از ماموریت های جانبی از بین میرن ، که البته میشه در ادامه اون ماموریت ها رو هم رفت ......خلاصه که نگران نباشید.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
ممنون از راهنمايي دوستان.

فقط اين كه در ادامه دوباره ميشه رفتشون، يعني همون بعد پايان بازي؟ چون اگه اينجوري باشه زياد برام جالب نيست، بخاطر اين كه من معمولا تو بازي هاي جهان آزاد تا قبل پايانشون، تمام كارهاي فرعيشم انجام ميدم و بعد پايان ديگه زياد خوشم نمياد ماموريت فرعي برم.

اگه اينجوريه، چون قبل اين مرحله يه سيو كه انگار بهم ندا شده بود نگه داشتم، ترجيح ميدم همه اون ماموريت فرعي هايي كه حذف شدنو برم و بعدش برم سراغ دوباره ماموريت اصلي.

فقط دوستان يه سوال ديگه؛ اين flooded city تنها بخشي هستش كه توش بعضي ماموريت فرعي ها حذف ميشن؟ يا بازم در ادامه بعضي ماموريت اصلي ها باعث ميشن كه ماموريت فرعي ها حذف بشن؟

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
ممنون از راهنمايي دوستان.

فقط اين كه در ادامه دوباره ميشه رفتشون، يعني همون بعد پايان بازي؟ چون اگه اينجوري باشه زياد برام جالب نيست، بخاطر اين كه من معمولا تو بازي هاي جهان آزاد تا قبل پايانشون، تمام كارهاي فرعيشم انجام ميدم و بعد پايان ديگه زياد خوشم نمياد ماموريت فرعي برم.

اگه اينجوريه، چون قبل اين مرحله يه سيو كه انگار بهم ندا شده بود نگه داشتم، ترجيح ميدم همه اون ماموريت فرعي هايي كه حذف شدنو برم و بعدش برم سراغ دوباره ماموريت اصلي.

فقط دوستان يه سوال ديگه؛ اين flooded city تنها بخشي هستش كه توش بعضي ماموريت فرعي ها حذف ميشن؟ يا بازم در ادامه بعضي ماموريت اصلي ها باعث ميشن كه ماموريت فرعي ها حذف بشن؟
بعد پایان بازی که ( نمی دونم هر چور حساب میکنم غیر اسپویل نمیشه جواب این سوالتون رو داد، گرچه اسپویل داستانی نیست ولی خوب ....) بازی 5 تا پایان اصلی داره:> یعنی به عبارتی وقتی بازی رو دسته اول تموم کردید(مسیر A) اون اندینگ اینا رو دیدید بازی رو دوباره از سیوی آخرتون باس شروع کنید( بعد پایان اول خود بازی همه چیزو توضیح میده) ، که در نتیجه وارد مسیر B بازی میشید .پشت سرش هم مسیر C/D و در آخر پایان اصلی بازی یعنی اندینگ E .
اینم بگم که هر مسیر با مسیر قبلی فرق داره ولی به هر حال بازی اصلی از مسیر سوم تازه شروع میشه :D ( اینایی که الان دارید میبینید آرامش قبل طوفان به حساب میاد;)) )
.......................................................
درباره سوال دومتون هم ، این اتفاق تا جایی که یادمه یه بار تو همینجا میفته و یه بار دیگه جلوتر ( تو آخرای مسیر سوم ) ، الان شما همین خط داستانی اصلی رو ادامه بدید ، اون ماموریت هایی که نرفتید تو مسیر دوم براتون دوباره میاد و اونجا بدون از دست دادن چیزی میتونید اون ماموریت ها رو هم برید...

Iliied

کاربر سایت
Dec 3, 2017
33
zmi0_3.png

GameSpot's Best Games Of 2017 #10: Nier Automata

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان دو سوال داشتم.

اوليش اين كه تو IGN ديدم كه نوشته در Route A كه شخصيت قابل بازيش 2B هستش، دو تا ماموريت فرعي انحصاري وجود داره كه Terminal Repairs و Find a Present هستن. الان اين درسته و تو مسير اول فقط اين دو تا ماموريت انحصاريه؟

و دوميشم اينه كه بعضي ماموريت فرعي هايي كه تو مسير اول برم، تو مسير دوم بازم هستن يا فقط اونايي ميمونه كه تو مسير اول نرفتمشون؟

البته ميدونم بعد تموم كردن تمامي مسيرهاي A.B و C، قابليت انتخاب مرحله باز ميشه كه ميزاره توش ماموريت فرعي ها را هم انجام بدي. ولي كلا جزو اون دسته افرادي نيستم كه بعد پايان كلي بازي، برم سراغ ماموريت فرعي و كل بازي را قبل تموم شدنش ميجوم.:D

پيشاپيش ممنون از راهنمايي دوستان.

• Like

_ARTAS_

کاربر سایت
Sep 26, 2012
25
جدا بعد از سال ها گیمر بودن یکی از خلاقانه ترین بازی هایی بود که بازی کردم و مثل اکثر بازی های این دور زمونه هم خسته کننده نبود.
فقط این ساختار در هم ریخته داستان کمی رو اعصابه ! بعد از اتمام بازی کلا متعجب شدم پس این پایان زیبا که همه میگفتن کجاست ؟!!تازه فهمیدم یه سه چهار دور دیگه باید بازی کرد:-w من که حوصله و وقت کافی ندارم زدم پاکش کردم :) شاید بعدها وقتش پیدا شد ادامه دادم. البته دیدن داستان از یوتوب هم یکی از اپشن هاست :>

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
جدا بعد از سال ها گیمر بودن یکی از خلاقانه ترین بازی هایی بود که بازی کردم و مثل اکثر بازی های این دور زمونه هم خسته کننده نبود.
فقط این ساختار در هم ریخته داستان کمی رو اعصابه ! بعد از اتمام بازی کلا متعجب شدم پس این پایان زیبا که همه میگفتن کجاست ؟!!تازه فهمیدم یه سه چهار دور دیگه باید بازی کرد:-w من که حوصله و وقت کافی ندارم زدم پاکش کردم :) شاید بعدها وقتش پیدا شد ادامه دادم. البته دیدن داستان از یوتوب هم یکی از اپشن هاست :>
شما رسما هيچ چيز بازيو نديدي خصوصا داستانش
اينجوري نيست كه بگيم هربار يه پايان داره و بازي بطور كلي يكيه ! بازي ادامه پيدا ميكنه بعني شما الان نصف بازيم نرفتيد
دور دوم بازي همون داستان قبلو كاملتر توضيح ميده ولي با يه كاراكتر جديد و گيم پلي جديد دور سوم تازه لوگوي بازيو ميبينيد كه يجورايي بازي تازه شروع ميشه و ادامه داستان هست!
بنظرم اگه از بازي خوشتون اومده بشينيد بقيشم بازي كنيد شما يجورايي بازيو شروع هم نكرديد

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
شما رسما هيچ چيز بازيو نديدي خصوصا داستانش
اينجوري نيست كه بگيم هربار يه پايان داره و بازي بطور كلي يكيه ! بازي ادامه پيدا ميكنه بعني شما الان نصف بازيم نرفتيد
دور دوم بازي همون داستان قبلو كاملتر توضيح ميده ولي با يه كاراكتر جديد و گيم پلي جديد دور سوم تازه لوگوي بازيو ميبينيد كه يجورايي بازي تازه شروع ميشه و ادامه داستان هست!
بنظرم اگه از بازي خوشتون اومده بشينيد بقيشم بازي كنيد شما يجورايي بازيو شروع هم نكرديد
منم بازی نکردم ولی برام سوال شد
یعنی یکبار از اول تا اخر با یه کاراکتر میریم بعد دوباره برمگیرده تمام مراحل از اول با یه کاراکتر دیگه میریم ولی اینبار داستان با دید کاراکتر دومه و دوباره برای بار سوم همینطور؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر