Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
ماشین های بازی خیلی کم بود دقیق نشمردم بهتون بگم :d . با اینکه جدیدترین مدلها رو داره ولی کم بود بنظرم .
همــــــــــــــــــــــــچنان قابلیت اسپرت ، اونجوری که ما دوست داریم وجود نداره و فقط یه تغییر رنگ ساده واسه ماشین و رینگ هست و البته تغییر پلاک :| با خدا رو شکر دست خودمونه تغییر رنگ ، مثل نسخه قبلی شانسی خودش بهمون رنگ نمی اندازه .
با نحوه کنترل ماشین حال نکردم . شاید بخاطر خود ماشین بود که اینجوری بود ولی این هندلینگ ماشین ها برام جالب نبود .

من خودم از زمان عرضه nfs 1 همه ی نسخه هاشو ( بجز pro street ) بازی کردم و تا چند سال پیش طرفدار سرسخت این بازی بودم و تو انجمنهای مختلف ازش دفاع می کردم . ولی وقتی دیدم دیگه هویتش رو از دست داده بیخیالش شدم . هر سال که میاد دانلود می کنم ، چند ساعتی بازی می کنم و می ذارمش کنار . نه امتیاز بقیه سایت ها رو می خونم و نقدی ازش می خونم .فقط دیگه اون حال قدیم رو نمیده .

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
بابا جدیدا این بازی رو برای بچه دبستانی میسازن اونم که چیزی از تیونینگو این چیزا حالیش نیست فقط گاز بده بره بزنه تو دیوار خوشحال بشه

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
متأسفانه مسخره ترین قسمت این بازی، لیست ماشین های موجود هستش. برداشتن یک مشت سوپر کار گذاشتن تو بازی! بازی که میتسوبیشی لنسر توش نباشه که بازی نیستش! فکر کردن همه پلیر ها از اون دسته هستند که میگن به به این ماشین 400 تا سرعت داره پس چه خوبه...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
بچه ها به نیمه پر لیوان نگاه کنید :D فعلا که همین تیونینگش از نسخه های قبل بیشتر قابلیت داره :D

من یک خورده حجمی از دانلودم مونده! دوستانی که بازی کردن بگن به HP 2010 میرسه؟
Hp 2010 هم تیوینینگ درست و حسابی نداشت ولی گیم پلی و هیجانش آدمو معتاد میکرد! این در حد اون هست؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
به این میگن اسپرت در بازی ( حیف که فراموش شده =(( )

1103948521_a3.jpg

503ce584-2901-494a-8ff3-2d89d0237d1d.jpg

دوست گرامی این کارا یه زمانی خیلی طرفدار داشت و الان دیگه خز شده و سازنده بازی هم به همین دلیل استفاده نمیکنه از یه همچین قابلیت هایی!b-)

بازی به این خوبی من نمیدونم دیگه انتظار چی دارید!!!!)x

کلا ایرانی ها عادت کردن وقتی یه بازی جدید بیاد تا جایی که میشه بکوبنش بعد که بازی قدیمی شد میان میگن بازی خوبی بود!:|

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,942
نام
حسین
درود
بازی را اجرا کردم ی مقدار قسمت ها پلیسی پیشرفت کرده
در کل بد نیست به نظرم از نسخه های قبلی بهتر میاد !
بد ترین قسمت همین 30 فریم بازی هست که روش قفل کردن ی جور بی احترامی به مخاطب PCهست به نظر من

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
دوست گرامی این کارا یه زمانی خیلی طرفدار داشت و الان دیگه خز شده و سازنده بازی هم به همین دلیل استفاده نمیکنه از یه همچین قابلیت هایی!b-)

بازی به این خوبی من نمیدونم دیگه انتظار چی دارید!!!!)x

کلا ایرانی ها عادت کردن وقتی یه بازی جدید بیاد تا جایی که میشه بکوبنش بعد که بازی قدیمی شد میان میگن بازی خوبی بود!:|
کی گفته این کارا قدیمی شده؟ یادمه شما از نقاط ضعف نسخه قبلی هم خیلی دفاع میکردی!

همین الانش شک نکن بیشتر طرفدارای سری تشنه تیونینگ خیلی پیشرفته مثل MW 2005 یا Underground 2 هستن! از جمله خودم که طرفدار این سری هستم!
من هنوز بازی نکردم ولی نمیدونم چرا شما ضعف های بازیی که طرفدارش هستی رو قبول نمیکنی؟

در کل من برام بود و نبودش فرقی نداره! اگه باشه عالیه ولی اگه نباشه ازش یک گیم پلی عالی و با تنوع زیاد توقع دارم که اگه باز مثل MW 2012 بی تنوع باشه و آدمو بعد از چند روز خسته کنه! بدردم نمیخوره!
اینا رو دارم رک میگم! من از نسخه UnderGround دارم بازی میکنم و از همون اول هم فن سری هستم! ولی این دو نسخه آخر خیلی منو رنجوند! (The Run و MW2012 ) گرچه MW2012 از همه نظر عالی بود فقط تنوع نداشت و آدمو زود خسته میکرد ولی چند روز اول اعتیاد آور بود!

امیدوارم حالا که تیونینگ زیاد قوی نداره حداقل مثل HP 2010 باشه تا لذت ببریم :x

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
درود

دوستان ما یه پنجاه میلیون تا عکس قبلا از تصویر ماشینها تو جاده دیدیم .
یه چندها عکس از نقشه و تیونینگ بزارید .

اینایی که با نظراتشون بازی نابود میکنن خیلی توجه نکن هرکسی نظری داره .
من خودم تا بازی نکنم اصلا به این صحبتها توجه نمیکنم

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
اي جان ! :d porsche cayman همون اول بازي در دسترسه ! :d يعني شديد ديوانه اين ماشينم . به خصوص نسل جديدش هم كه ديگه طراحي اي داره ! :d خوش به حال شما كسايي كه بازي رو دانلود كردين . من كه ترافيك محدود دارم مجبور شدم اينترنتي سفارش بدم خدا ميدونه كي بياد !! با يك حساب كوچيك ديدم بخوام دانلود كنم 45 تومن ميشه ولي سفارش بدم ميشه 8 تومن !! :|:d
بگذريم از اين حرفا . يك عكسي از نقشه ميذارين !؟؟
و يك سوال هم دارم . اينجا دقيقا چي كار شده ؟؟!! :-/

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
به به تیونینگ به بهترین شکل ممکن همونطور که باید باشه
8.gif

تازه داره به ریشه های خودش بر میگرده

06178590252841007397.jpg

هنوز دانلود بازی تموم نکردم اما فکر میکنم همین چیزی هست که سالها منتظرش بودیم

دوستان به افتخار این بازی زیبا موزیک دانلود کنید
فقط قبل گوش کردن صدای اسپیکرو تا اخر ببرید بالا
4.gif

لینک دانلود
Lean Back Terror Squad.MP3

بابا نکنید این کارا رو با ما.... قلبمون ضعیفه.... خدا بگم چی کارت نکنه :d یاد خاطرات دوران نوجوانیم افتادم... صدا رو بردم تا ته بالا ....

ولی هیچ وقت یادم نمیره نتوسنتم این بازی رو تموم کنم بعد فرودگاه که باید توش درگ می کردیم همیشه تو این بازی گیر می کردم چون نمی دونستم بعدش باید چیکار کنم هیپی نمی گفت که بازی باید چیکار کنی

ممنون دوست عزیز:)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من الان بازی کردمش من که اصلا با بازیش حال نکردم عین most wanted قبلی هست با تنوع به مراتب کمتر حتی دوربین ماشین دو حالت بیشتر نداره کبرا 11 هم 4 حالت رو دیگه داره تعداد ماشین هاشم که به شدت کمه شهرشم که قیافش هیچ فرقی با قبلی نداره گذاشتن میزان دمیج(اسیب) هم برای سبک ارکید واقعا مسخره به نظر میاد اونم این بازی که همش در حال تصادف هستید

گرافیک خوبی داره اما برای یه عنوان نسل بعدی کمه نه تنظیمات vsync داره نه aa نه حداقل فریم بالای 30 داره کنترل ماشین ها هم می تونست بهتر باشه 30 فریم بودنش هم به تاخیر کنترل بازی افزوده کرده

خلاصه من اصلا نمی دونم چرا به ساخته های criteriongames. / اینقدر امتیاز خوب می دن burnout به مراتب بهتر از nfs هایی هست که زوری ea بهش می گه بسازه

من به بازی امتیاز 7 رو می دم

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
من نمی دونم این سازنده ها چرا بازی رو روی 30 فریم قفل کردن :( اخه 30 فریم هم شد فریم اون هم برای همچین بازی که فریم حرف اول را می زنه .خوب وقتی کنسول ها قدرت کشش بازی در 60 قریم را ندارند گناهما چیه ؟:((

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
من نمی دونم این سازنده ها چرا بازی رو روی 30 فریم قفل کردن :( اخه 30 فریم هم شد فریم اون هم برای همچین بازی که فریم حرف اول را می زنه .خوب وقتی کنسول ها قدرت کشش بازی در 60 قریم را ندارند گناهما چیه ؟:((
به قول کنسول بازا سینمایی تر میشه . :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر