Need for Speed جدید برای کنسول‌های نسل بعد تایید شد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
pe788y4bedokrb1qgq5.jpg

Criterion دیگر Need for Speed نخواهد ساخت.

Peter Moore مدیر اجرایی EA طی گزارش مالی EA در سال 2012 اعلام کرد:"

یکی از موفقیت‌های ما در 3ما‌هه سوم سال 2012 بازی Need for Speed Most Wanted بود. عرضه سالانه بازی‌های Racing برای ما 30٪ سود داشته است, عملکرد ما در ساخت بازی Racing بهتر از بقیه بازی‌هایAAA این سبک است. در بازار مصرف کنندگان یک انتخاب دارند آنان نمی‌توانند 2 بازی Racing را با هم بخرند چرا که آنان بهترین عنوان را انتخاب خواهند کرد. عرضه سالانه Need for Speed می‌تواند وضعیت ما را بهبود ببخشد.

Criterion استدیو انگلیسی EA که ساخت ریبوت Need for Speed Most Wanted را در سال 2012 برعهده داشت از این پس روی فرنچیز NFS کار نخواهد کرد آنان در ساخت عنوان بعدی این سری به استدیو Gothenburg یعنی Ghost Games کمک خواهند کرد. Ghost Games به تازگی تاسیس شده است و هم اکنون 65 کارمند دارد که بزودی به 85 کارمند افزایش خواهدیافت. رئیس این استدیو تهیه کننده اجرائی استدیو سوئدی DICE یعنی Marcus Nilsson است.
Nilsson در این باره می‌گوید:"

دوست دارم بسیاری از افکارم که در DICE داشته‌ام در توسعه این بازی اجرا کنم. در DICE هرکس به هرچیزی که فکر می‌کرد نظرش را درموردش می‌گفت من دوست دارم در این استدیو هم نظرات کارمندان دیگر نیز محترم شمرده شود. هدف ما در Ghost Games این است که یک بازی با کیفیت بسازیم.

Moore افزود:"

Need for Speed جدید با استفاده از موتور استدیو DICE یعنی Frostbite 2 ساخته خواهد شد این بازی در سال 2013 عرضه می‌گردد. همچنین برای کنسول‌های نسل بعد هم ساخته خواهد شد ولی این بدان معنا نیست که بازی در تابستان امسال عرضه شود.

Craig Sullivan از Criterion گفت:"
ما دوست داریم از نظرات کسانی که با ما همکاری می‌کنند در پروژه بعدی خود بهره‌مند شویم و از ایده‌های زیادی در بازی بعدی خود استفاده کنیم, این چیزی است که ما میخواهیم انجام دهیم
ما با Need for Speed شروع کردیم ما دیگر نمی‌توانیم برروی این عنوان کار کنیم. ما ایده‌ها و نظرات جالب و خوبی درمورد این بازی از مردم دریافت کرده‌ایم. بنابراین را درستی را انتخاب کرده‌ایم.

به نظر می‌آید EA قصد داردسری Need for Speed را سالانه توسط توسعه‌دهندگان متعددی عرضه کند مانند عرضه سالانه Call Of Duty توسط Activision. استدیو علاقه دارد برروی Burnout کارکند شاید هم توسعه یک Road Rash جدید.

منبع

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
امیدوارم به جای اینکه بخواد یه NFS بده بیاد یه سال BurnOut و یا سال NFS بده. اینجوری هم دو عنوان با گیم پلی مخصوص خودشون میان و هم به اسم یه سری گند زده نمیشه. بعدشم بیاد و دوباره یه سرمایه گذاری درست و حسابی روی Black Box بکنه، یه Most Wanted 2 یا UnderGround 3 درست و حسابی بده بیرون.
اینجوری هم Criterion میاد و BurnOut خودش رو میسازه و کاری به گند زدن به نسخه های شاهکار NFS نداره، از طرف دیگه هم دوباره Black Box بیاد و خاطرات Most Wanted رو دوباره زنده کنه.
امسال با شاهکاری که EA سر دو تا از بزرگ ترین و قدیمی ترین IP هاش آورد (Medal of Honor: WarFighter و Need For Speed: Most Wanted) باید سرمایه گذاری بلند مدت بکنه تا بتونه دوباره این دوتا رو زنده کنه!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
NFS MW کجاش گند زد بهانتونم فقط اینه اسمش NFS نبود بی خیال مهم اینه اگر گند زد بهترین ریسینگ سال نمی‌شد. اگر گند می‌زد منتقدا تحویل نمی‌گرفتند دوست داشتید Black Box بسازه متا 60 بگیره تازه معنی گند رو متوجه می‌شدید خود Criterion این نسخه ریبوت هست هیچ وقت ما نمی‌تونیم نسخه دوم MWرا بسازیم. متا 84 رو گند توصیف می‌کنید وای به حال متا 90 کار به این بازی می‌رسه متا مهم نیست ولی به بازی‌های دیگه متا میشه معتبرترین مدرک دنیا.

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
NFS MW کجاش گند زد بهانتونم فقط اینه اسمش NFS نبود بی خیال مهم اینه اگر گند زد بهترین ریسینگ سال نمی‌شد. اگر گند می‌زد منتقدا تحویل نمی‌گرفتند دوست داشتید Black Box بسازه متا 60 بگیره تازه معنی گند رو متوجه می‌شدید خود Criterion این نسخه ریبوت هست هیچ وقت ما نمی‌تونیم نسخه دوم MWرا بسازیم. متا 84 رو گند توصیف می‌کنید وای به حال متا 90 کار به این بازی می‌رسه متا مهم نیست ولی به بازی‌های دیگه متا میشه معتبرترین مدرک دنیا.
بابا یه بار که بحث کردیم مشکل مخالفای بازی این نیست که بازی بد بود، مشکل ما اینه که نباید به خودش اجازه میداد که بیاد اسم Most Wanted رو برداره و روش گیم پلی BurnOut بزاره. اگه *R هم بیاد و GTA V رو تبدیل به یه Adventure عالی بکنه، من که نه خودت هم میگی بازی آشغال شده. مشکل اینه که نه تنها اومد سری NFS رو از بین برد (گیم پلی، داستان، و کلا IP رو به BurnOut تغییر داد) بلکه اومد و اسم یکی از بهترین بازی های تاریخ Racing و بدون شک بهترین بازی این سری رو برداشت و کلا عوضش کرد. اینا میمردن اسمش رو نمیزاشتن Most Wanted؟؟!! اصلا اینا چرا میان اسم بازی های قبلی سری رو برمیدارن یعنی حتی بلد نیستن خلاقیت به خرج بدن و یه اسم برای بازی شون بزارن؟ مشکل اینه نه اینکه بازی بدی بود یا ریسینگ بدی بود. وقتی میگی NFS باید بازی گیم پلی نرم، داستان درست و حسابی و تیونینگ داشته باشه. کاری ندارم Black Box هم گند زده که اون رو هم کسی نمیگه نزده، مشکل اینه Criterion سو استفاده ی تمام رو از محبوبیت و مخاطب های NFS کرد و به خوردشون BO داد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اتفاقا مشکل مردم با گیم پلی نبود
مشکل مردم بی محتوا شدن بازی شده بود
نسخه اول MW کلی امکانات داشت میتونستی ماشینو ببری گاراژ اسپورت کنی و موتور و ... روش بزاری و کم کم ماشینای جدید بخری و همینطور داستان داشت ولی این MW نه داستان داشت نه سیستم آپگرید درست داشت نه هیچی:| بخاطر همین بود که اینقدر گلایه کردن ملت
وگرنه گیم پلیش خیلی هم عالی بود و اگه میتونستن یک چیزی مثل نسخه اول در بیارن با همین گیم پلی کلی طرفدار گیر میاورد
حالا چه بخوایم چه نخوایم بهترین ریسینگ سال شد ببینیم که میخواد حرفی بزنه:D

دوست عزیز اگه کامل نظر من رو میخوندی میدیدی من هم همه اینها رو گفتم و نگفتم تنها مشکل گیم پلی بود

مشکل اینه که نه تنها اومد سری NFS رو از بین برد (گیم پلی، داستان، و کلا IP رو به BurnOut تغییر داد) بلکه اومد و اسم یکی از بهترین بازی های تاریخ Racing و بدون شک بهترین بازی این سری رو برداشت و کلا عوضش کرد. وقتی میگی NFS باید بازی گیم پلی نرم، داستان درست و حسابی و تیونینگ داشته باشه

و البته اگه از خیلی از طرفدار های سری که از این بازی خوششون نیومد بپرسی میبینی که از گیم پلیش هم شاکین. حتی یه سری از طرفدارای Hot Pursuit هم میگن گیم پلی Most Wanted خیلی مشکل داره. Criterion اومده و گیم پلی HP رو کپی کرده توی MW. توی HP چون محیط ها خارج از شهر بود، میتونستی دریفت بکشی با شعاع 200 متر، ولی توی محیط شهری باید گیم پلی جوری باشه بتونی دریفت با شعاع کمتر از 30-40 متر بکشی. توی HP دور زدن با شعاع زیاد معمولی بود ولی توی MW چون توی شهری اگه شعاع دور زدن زیاد باشه همش توی در و دیوار به سر میبری! و هزاران نکته ی دیگه که اگه دقت کنی میبینی.
حتی اگه گیم پلی بازی خوب هم باشه باز هم همینطور که بالا گفتم سری NFS یه گیم پلی بسیار نرم و خوش دست (اگه Underground یا Most Wanted رو بازی کرده باشی منطورم رو متوجه میشی) داشت در صورتی که گیم پلی HP و MW جدید بسیار خشک و خیلی شبیه به BO هست (کرش های زیاد، داغون کردن حریف به عنوان یکی از مکانیک های اصلی بازی و ...). بعدشم CoD Black Ops پیرار سال نامزد GotY توی Spike VGA شد. الآن یعنی در حد GotY و قابل رقابت با RDR یا Mass Effect 2 بود؟ درسته امتیاز ها ارزش دارن ولی دلیل نمیشن بازی یه شاهکار بی نقص باشه. بهت قول میدم خیلی از منتقدین که بازی رو یه NFS خیلی خوب میدونن اصلا به این که به سری NFS وفادار بوده یا نه کاری ندارن وگرنه بازی رو اصلا خوب نمیدونستن.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
Frostbite 2
:|:|:|
من موندم کجای این انجین بدرد بازی های ریسینگ میخوره که این EA میچسبونه به سازنده های بازی:|
The run که گند زد لااقل با ورژن جدید تر Chameleon engine میساختن که یکم خوب از کار در بیاد (انجین creterion games که توی NFS MW2012 و The run بود )

FB2 فقط برای شوتر اول شخص

---------- نوشته در 11:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:45 AM ارسال شده بود ----------

بابا یه بار که بحث کردیم مشکل مخالفای بازی این نیست که بازی بد بود، مشکل ما اینه که نباید به خودش اجازه میداد که بیاد اسم Most Wanted رو برداره و روش گیم پلی BurnOut بزاره. اگه *R هم بیاد و GTA V رو تبدیل به یه Adventure عالی بکنه، من که نه خودت هم میگی بازی آشغال شده. مشکل اینه که نه تنها اومد سری NFS رو از بین برد (گیم پلی، داستان، و کلا IP رو به BurnOut تغییر داد) بلکه اومد و اسم یکی از بهترین بازی های تاریخ Racing و بدون شک بهترین بازی این سری رو برداشت و کلا عوضش کرد. اینا میمردن اسمش رو نمیزاشتن Most Wanted؟؟!! اصلا اینا چرا میان اسم بازی های قبلی سری رو برمیدارن یعنی حتی بلد نیستن خلاقیت به خرج بدن و یه اسم برای بازی شون بزارن؟ مشکل اینه نه اینکه بازی بدی بود یا ریسینگ بدی بود. وقتی میگی NFS باید بازی گیم پلی نرم، داستان درست و حسابی و تیونینگ داشته باشه. کاری ندارم Black Box هم گند زده که اون رو هم کسی نمیگه نزده، مشکل اینه Criterion سو استفاده ی تمام رو از محبوبیت و مخاطب های NFS کرد و به خوردشون BO داد.
اتفاقا مشکل مردم با گیم پلی نبود
مشکل مردم بی محتوا شدن بازی شده بود

نسخه اول MW کلی امکانات داشت میتونستی ماشینو ببری گاراژ اسپورت کنی و موتور و ... روش بزاری و کم کم ماشینای جدید بخری و همینطور داستان داشت ولی این MW نه داستان داشت نه سیستم آپگرید درست داشت نه هیچی:| بخاطر همین بود که اینقدر گلایه کردن ملت
وگرنه گیم پلیش خیلی هم عالی بود و اگه میتونستن یک چیزی مثل نسخه اول در بیارن با همین گیم پلی کلی طرفدار گیر میاورد

حالا چه بخوایم چه نخوایم بهترین ریسینگ سال شد ببینیم که میخواد حرفی بزنه:D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز اگه کامل نظر من رو میخوندی میدیدی من هم همه اینها رو گفتم و نگفتم تنها مشکل گیم پلی بود

و البته اگه از خیلی از طرفدار های سری که از این بازی خوششون نیومد بپرسی میبینی که از گیم پلیش هم شاکین. حتی یه سری از طرفدارای Hot Pursuit هم میگن گیم پلی Most Wanted خیلی مشکل داره. Criterion اومده و گیم پلی HP رو کپی کرده توی MW. توی HP چون محیط ها خارج از شهر بود، میتونستی دریفت بکشی با شعاع 200 متر، ولی توی محیط شهری باید گیم پلی جوری باشه بتونی دریفت با شعاع کمتر از 30-40 متر بکشی. توی HP دور زدن با شعاع زیاد معمولی بود ولی توی MW چون توی شهری اگه شعاع دور زدن زیاد باشه همش توی در و دیوار به سر میبری! و هزاران نکته ی دیگه که اگه دقت کنی میبینی.
حتی اگه گیم پلی بازی خوب هم باشه باز هم همینطور که بالا گفتم سری NFS یه گیم پلی بسیار نرم و خوش دست (اگه Underground یا Most Wanted رو بازی کرده باشی منطورم رو متوجه میشی) داشت در صورتی که گیم پلی HP و MW جدید بسیار خشک و خیلی شبیه به BO هست (کرش های زیاد، داغون کردن حریف به عنوان یکی از مکانیک های اصلی بازی و ...). بعدشم CoD Black Ops پیرار سال نامزد GotY توی Spike VGA شد. الآن یعنی در حد GotY و قابل رقابت با RDR یا Mass Effect 2 بود؟ درسته امتیاز ها ارزش دارن ولی دلیل نمیشن بازی یه شاهکار بی نقص باشه. بهت قول میدم خیلی از منتقدین که بازی رو یه NFS خیلی خوب میدونن اصلا به این که به سری NFS وفادار بوده یا نه کاری ندارن وگرنه بازی رو اصلا خوب نمیدونستن.
کسی که Criterion رو خلاق ندونه همون بهتره سراغ NFS و BO نره. جوایزی که بازی‌های این استدیو گرفتند انقدر هست که بشه به این استدیو اعتماد کرد و خلاق دونست. من واله این همه آدم دیدم کسی از بازی شاکی نبوده هیچ خیلی هم بازی رو عالی دونستند. NFS کلا داستان درست درمونی نداشته پس بی‌خیال داستان بشید گیم پلیش بیشتر خوب بوده. قابلیت آپگرید اتومیبل بود اتفاقا کارای‌های خوبی هم داشت BO بازی خودشون بوده دوست داشتن از این بازی هم استفاده کنند مشکلی هست ایمیل بزنید بهشون بگید یا اصلا NFS بازی نکنید چون HP رو عنوان خوبی نمی‌دونی و اینکه Criterion اینقدر کارش خوب هست ک سالی که بازی عرضه می‌کنه جوایز رو برای خودش می‌کنه.پیشنهاد می‌کنم حتما NFS world رو بازی کنی تا بدونی یدک کشیدن اسم NFS یعنی چی. من به جز سخت تر شدن کنترلر اتومبیل مشکلی ندیدم که آنچنان باشه صداگذاری و موسیقی عالی گرافیک خوب فیزیک خوب ماشین‌های زیاد هوش مصنوعی پیشرفته

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
دیگه من که فن سونی هستم قبول دارم فورزا هوریزون از most wanted خیلی بهتر بود:dمزخرف ترین نسخه nfs تو این چند سال همین بود.حتی shift هم از این بازی بهتر بود.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
دیگه من که فن سونی هستم قبول دارم فورزا هوریزون از most wanted خیلی بهتر بود:dمزخرف ترین نسخه nfs تو این چند سال همین بود.حتی shift هم از این بازی بهتر بود.
خب اشتباه شما همين جاست كه نبايد يه بازي انحصاري رو با يه مالتي پلتفرم مقايسه كني.درضمن سبك اين دو بازي كاملا با هم فرق ميكنه فورزا سيمولاتور هست ولي nfs آركيد هست.كي ميگه NFS MWبد بود!!خيلي هم عالي بود از هر نظر فوق العاده بود بغير از تصادفاتش!مثلا تو آندر گراوند 2 داستان داشتيم؟فقط تيونينگ بازي بود كه خيلي عالي و پيشرفته كار شده بود!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
با این حرفت معلوم اصلا بازی نکردیش برادر(حرف اونهائی رو میزنی که Rage بازی نکردنو هی ازش بد میگن).بهترین نسخه nfs تو این چند سال از لحاظ گیم پلی HP بود بعدشم این بازی.تو باقی موارد هم MW 2012 از همه سرتر بود.اونائی هم که از mw 2005 تعریف میکنن لطفا با زمان حاظر مقایسه نکنن.اون بازی یه شاهکار بود برا زمان خودش.الان اگه بازی کنین به خودتون فحش میدین مخصوصا بعد اینکه 1 دوری توی HP زده باشین.این حرفو میزنم چون هر 3 نسخه 2005-2012 MW و HP رو سیستم نصب دارم.زیباترین چیزی که Criterion به NFS اضافه کرد لذت زیبای دریفت زدن سر پیچها بود که تو نسخه HP تو اوج خودش هست به دلیل جاده های خلوتتر.یادمون بیاد که تو MW 2005 سر پیچهای اصلی با هزارتا ترمز,دستی,کنترل زمانو... باز هم باید از دیوار کمک میگرفتیم که بپیچیم.در ضمن مزخرفترین ورژن هم the Run بود

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
خب اشتباه شما همين جاست كه نبايد يه بازي انحصاري رو با يه مالتي پلتفرم مقايسه كني.درضمن سبك اين دو بازي كاملا با هم فرق ميكنه فورزا سيمولاتور هست ولي nfs آركيد هست.كي ميگه NFS MWبد بود!!خيلي هم عالي بود از هر نظر فوق العاده بود بغير از تصادفاتش!مثلا تو آندر گراوند 2 داستان داشتيم؟فقط تيونينگ بازي بود كه خيلي عالي و پيشرفته كار شده بود!

Horizon سیمولیتور نبود !
در این مورد مشخص Horizon و MW از نظر سبک کاملا با هم قابل مقایسه هستن و در یک دسته قرار میگیرن که صد البته Horizon بازی بهتر و کامل تری بود.

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
کسی که Criterion رو خلاق ندونه همون بهتره سراغ NFS و BO نره. جوایزی که بازی‌های این استدیو گرفتند انقدر هست که بشه به این استدیو اعتماد کرد و خلاق دونست. من واله این همه آدم دیدم کسی از بازی شاکی نبوده هیچ خیلی هم بازی رو عالی دونستند. NFS کلا داستان درست درمونی نداشته پس بی‌خیال داستان بشید گیم پلیش بیشتر خوب بوده. قابلیت آپگرید اتومیبل بود اتفاقا کارای‌های خوبی هم داشت BO بازی خودشون بوده دوست داشتن از این بازی هم استفاده کنند مشکلی هست ایمیل بزنید بهشون بگید یا اصلا NFS بازی نکنید چون HP رو عنوان خوبی نمی‌دونی و اینکه Criterion اینقدر کارش خوب هست ک سالی که بازی عرضه می‌کنه جوایز رو برای خودش می‌کنه.پیشنهاد می‌کنم حتما NFS world رو بازی کنی تا بدونی یدک کشیدن اسم NFS یعنی چی. من به جز سخت تر شدن کنترلر اتومبیل مشکلی ندیدم که آنچنان باشه صداگذاری و موسیقی عالی گرافیک خوب فیزیک خوب ماشین‌های زیاد هوش مصنوعی پیشرفته
خلاقیت رو قبول دارم واقعا شروع هر Race و مخصوصا شروع هر مسابقه با یه Most Wanted بی نظیر بود ولی اگه اسم بازی بود Medal of Honor: Airborne باز هم بازی خوب بود؟ به نظر من HP بازی خیلی خیلی قشنگی بود و شاید حتی یکی از بهترین های این نسل. ولی مشکل من یکی اینه وقتی خود Criterion یه IP درست و حسابی داره چرا باید بره سراغ یه IP دیگه و دقیقا یه نسخه از IP خودش رو با اسم IP دیگه بده بیرون.
در مورد داستان هم یا Most Wanted رو بازی نکردی یا توقعت خیلی خیلی از داستان بازی بالا بوده که داستانش رو خوب نمیدونی وگرنه داستانش کاملا از داستان یه بازی Racing بالاتر بود و اصلا نمیشه با هیچ داستان بازی Racing دیگه ای مقایسه اش کرد.
بعد خودت هم میدونی منظور من از خلاقیت به خرج ندادنشون چیه. منظور من اینه که چرا میاد اسم یه بازی دیگه رو میدزده. اگه این رو مشکل نمیدونی پس بازی تنها مشکلش کنترلش بود و بس وگرنه همین یه مشکل اونقدر بزرگه که خیلی ها رو شاکی کنه. من موندم مگه اسم بازی رو BO گذاشتن بده که هی اسم بازی رو یکی از نسخه های عالی سری NFS میزاره. اینا همه شگرد تبلیغاتی برای اینه که از محبوبیت سری NFS استفاده بکنن تا فروش بیشتری بکنن و این کار بسیار غیر اخلاقیه. حالا حتی اگه شده CD Projekt RED باشه که شدید فنشم. باز هم بگو بازی مشکلی نداشت ولی فن بودن تا جایی درسته که مشکلات یه بازی رو هم ببینی این که کور کورانه از بازی طرفداری بکنی فقط باعث میشه چشم هات رو روی حقایق ببندی.
بازی گرافیک خوبی داشت، کاملا درسته. بازی صدا گذاری عالی داشت، کاملا مشخصه. بازی فیزیک خوبی داشت، باز هم بله ولی بازی از شیوه ی خیلی نادرستی برای پیدا کردن مخاطب و فروش بیشتر استفاده کرده بود و اون هم سو استفاده از نام یه بازی بسیار موفق و مهم برای طرفداران سری Need For Speed بود.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
خلاقیت رو قبول دارم واقعا شروع هر Race و مخصوصا شروع هر مسابقه با یه Most Wanted بی نظیر بود ولی اگه اسم بازی بود Medal of Honor: Airborne باز هم بازی خوب بود؟ به نظر من HP بازی خیلی خیلی قشنگی بود و شاید حتی یکی از بهترین های این نسل. ولی مشکل من یکی اینه وقتی خود Criterion یه IP درست و حسابی داره چرا باید بره سراغ یه IP دیگه و دقیقا یه نسخه از IP خودش رو با اسم IP دیگه بده بیرون.در مورد داستان هم یا Most Wanted رو بازی نکردی یا توقعت خیلی خیلی از داستان بازی بالا بوده که داستانش رو خوب نمیدونی وگرنه داستانش کاملا از داستان یه بازی Racing بالاتر بود و اصلا نمیشه با هیچ داستان بازی Racing دیگه ای مقایسه اش کرد.بعد خودت هم میدونی منظور من از خلاقیت به خرج ندادنشون چیه. منظور من اینه که چرا میاد اسم یه بازی دیگه رو میدزده. اگه این رو مشکل نمیدونی پس بازی تنها مشکلش کنترلش بود و بس وگرنه همین یه مشکل اونقدر بزرگه که خیلی ها رو شاکی کنه. من موندم مگه اسم بازی رو BO گذاشتن بده که هی اسم بازی رو یکی از نسخه های عالی سری NFS میزاره. اینا همه شگرد تبلیغاتی برای اینه که از محبوبیت سری NFS استفاده بکنن تا فروش بیشتری بکنن و این کار بسیار غیر اخلاقیه. حالا حتی اگه شده CD Projekt RED باشه که شدید فنشم. باز هم بگو بازی مشکلی نداشت ولی فن بودن تا جایی درسته که مشکلات یه بازی رو هم ببینی این که کور کورانه از بازی طرفداری بکنی فقط باعث میشه چشم هات رو روی حقایق ببندی.بازی گرافیک خوبی داشت، کاملا درسته. بازی صدا گذاری عالی داشت، کاملا مشخصه. بازی فیزیک خوبی داشت، باز هم بله ولی بازی از شیوه ی خیلی نادرستی برای پیدا کردن مخاطب و فروش بیشتر استفاده کرده بود و اون هم سو استفاده از نام یه بازی بسیار موفق و مهم برای طرفداران سری Need For Speed بود.
داداش ميگي داستان بازي mw2005 قشنگ بود ولي آيا داستانش به گرد پاي NFS UC ميرسيد؟!؟تو بازي هاي ريسينگ داستان زياد قابل توجه نيست بلكه گيم پلي,فيزيك,گرافيك بازي هست كه از همه چيز مهمتره!در جواب دوست ديگمون هم هورايزن رو تا آخرش رفتم بازي همون كپي NFS HP بود كه پليس رو از توش حذف كرده بودن!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر