Naughty Dog خواستار یک طراح Co-Op می‌باشد

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
dvz36yvhnb1cve5clax1.jpg

به تازگی Naughty Dog سازنده سری Uncharted و The Last of Us آگهی استخدامی را منتشر کرده است که در آن اعلام کرد که آن‌ها خواستار یک طراح بخش Co-Op می‌باشند. متأسفانه این تبلیغ مشخص نمی‌کند که این طراح باید روی چه پروژه‌ای کار کند. گفتنی است که پیش از آن عنوان Uncharted دارای بخش Co-Op Multiplayer بود. ولی بازی The Last of Us دارای بخش Faction Mode بود که شباهت زیادی به Team Deathmatch داشت. با این وجود ممکن است Naughty Dog شروع به ساخت یک بازی جدید کند.

منبع

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ناتی داگ به هرچی دست بزنه طلا میشه

حسین خان خراب نمیشه داری میگی ناتی داگ ها :d

من شرط میبندم خراب میشه :d اصلا ناتی داگ تو کدوم پروژهچند نفره شرکت داشته ؟! کدوم بخش چند نفره رو ساخته که به اندازه بخش تکنفره اش بینظیر بوده !؟ تا جایی که من میدونم هیچ چی !!
ناتی داگ سلطان بخش تکنفره هست . به نظرم اگرم بخوان بخش چنده نفره بسازن ، تیم اصلیشون اینکار و نمیکنه .

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
من شرط میبندم خراب میشه :d اصلا ناتی داگ تو کدوم پروژهچند نفره شرکت داشته ؟! کدوم بخش چند نفره رو ساخته که به اندازه بخش تکنفره اش بینظیر بوده !؟ تا جایی که من میدونم هیچ چی !!
ناتی داگ سلطان بخش تکنفره هست . به نظرم اگرم بخوان بخش چنده نفره بسازن ، تیم اصلیشون اینکار و نمیکنه .
حرف شما در مورد بخش تک نفره درسته
اما در مورد بخش چند نفره پیشنهاد میکنم حتما بخش چند نفره uncharted3 رو بازی کنی

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
حالا مگه قرار که بیس بازیش چند نفره باشه؟یا بزنه تو کار چند نفره مثل BF؟
احتمالا اینم مثل بقیه بازی هاش شاهکار سینگل پلیر به همراه بخش مولتی پلیره

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر من که اگه ND دست روی چیزی بزاره ازش شاهکار بیرون میاد 2 دلیل داره بر عکس خیلی از استدیو ها ND به خلاقیت های تیمی و بهینه کردن گیم پلی مشهوره برای همین هیچ وقت چیز بد از ND نمیبینین .

به نظر من بازیساز ها اگه میخوان بخش Co-op بزارن باید حتما دو داستان مختلف در پیش بگیرن یکی برای بخش داستانی یکی برای بخش Co-op که بازی شاهکار بشه که از این نظر بازم به ND اعتماد کامل دارم که اگه حتی این دو بخش ترکیب کنه بازم چیز شاهکاری ازش در میاره .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Oo
شما Uncharted 2 انلاين بازي كرديد؟ يكي از بهترين مولتي ها و Coop ها رو داشت:d.
TLOU هم مولتيش رو اكثر سايت ها تحسين كردن , مولتيش رو خيلي عالي طراحي كردن، يكي از بهترين مولتي پلير هاي Tactical اين چند وقته عرضه شده. تنها ايرادش نداشتن mode ها ي زياد هست.

makan_net

کاربر سایت
Jul 4, 2013
48
همه همین نظرو داشتن تا قبل Uncharted 2.جزو فان ترین و جذاب ترین مولتیها بوده و هست.نسخه سوم و TLOU که بماند.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
گفتنی است که پیش از آن عنوان Uncharted دارای بخش Co-Op Multiplayer بود. ولی بازی The Last of Us دارای بخش Faction Mode بود که شباهت زیادی به Team Deathmatch داشت.
البته این مولتی TLOU از 10 تا Co-Op ، بیشتر همکاری میطلبه :-" :d
ولی اصلا شاید برای DLCـهای TLOU باشه این مورد! هرچی که هست اگر مربوط به بخش داستانی نشه،استقبال میکنیم! :d البته ND نشون داده هرکاری کنه عالی در میاد! ولی خوب،من ترجیه میدم وقتی بخش داستانی رو بازی میکنم سکوت کامل حکم فرما باشه،نه همزمان همینطور صحبت بنماییم با دوستان و اصلا حواسمون به داستان و اینا نباشه:-"

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058

الان این دلیله؟؟؟
چون قبل از TLOU بازی تو اون سبک نساخته بود , طبق دلیل شما بازی باید خراب میشد ولی... .:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر