Naughty Dog به دنبال فردی با دانش برنامه نویسی PC و معماری های NVIDIA و API های Vulkan و DX12 است!

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
http://uupload.ir/files/v9y7_33333.jpg

طی لیست استخدامی استدیو Naughty Dog,این استدیو دنبال فردی با دانش برنامه نویسی PC و معماری های NVIDIA و API های Vulkan و DX12 است که در نوع خود بسیار عجیب می باشد!
طی لیست استخدامی استدیو که سه روز پیش گذاشته شده است,این استدیو به دنبالGraphics Programmer است که با برنامه نرم افزار های گرافیکی DirectX 12, Vulkan و دیگر API کارت گرافیک کار کرده باشد,نه تنها این ، بلکه او باید درک کاملی از معماری AMD GCN و NVIDIA CUDA داشته باشد.
اکنون همه ما می دانیم که کنسول های نسل فعلی و نسل های بعدی از کارت های گرافیکی AMD استفاده می کنند. به همین ترتیب ، این استخدام کاری ممکن است به نسخه PC بازی The Last of Us 2 اشاره کند.
علاوه بر این و طبق گفته تیم فیلیپس از خبرنگاران Eurogamer ، بازی Dreams یکی دیگر از بازی های اختصاصی پلی استیشن 4 است که برای PC منتشر خواهد شد.اگر این لیست شغلی به چیزی اشاره داشته باشد،ممکن است The Last of Us II نیز برای PC عرضه شود!

Naughty Dog is hiring programmer that has experience with DX12, Vulkan & NVIDIA GPUs for The Last of Us 2 - DSOGaming

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

من با این قضیه موافق نیستم ... یه نفر حرف خوبی تو ردیت زده بود : میگفت زیبا بودن بازیها به انحصاری بودنشون هست . بازیهایی که روی پلی استیشن بازی میکنیم و از کیفیتشون لذت میبریم به خاطر اینه که هدف فقط یک پلتفرم گیم هست و به خاطر انحصاری بودن و تبلیغات کیفیت بالایی دارن
اگر من بدونم که این بازی که الان میخوام بخرمش رو چند وقت دیگه روی پی سی هم میتونم داشته باشمش . دیگه کنسول فایده ای نداره برام ... و ممکنه کیفیت بازیها به خاطر تمرکز تیم بازی ساز روی دو پلتفرم بیاد پایین

در کل اومدن بازی برای پی سی خوبه اما به شرطی که مدت ها بعدش باشه و تیم جداگونه ای روی این قضیه کار کنه که از کیفیت بازی زده نشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اگر من بدونم که این بازی که الان میخوام بخرمش رو چند وقت دیگه روی پی سی هم میتونم داشته باشمش . دیگه کنسول فایده ای نداره برام
تعداد آدمایی که واسه چندتا بازی انحصاری فقط کنسول میخرن جلو آدمایی که بخاطر خود "کنسول" کنسول میخرن اصلا زیاد نیست! این قضیه انحصاری واسه ماها که بازیارو دنبال میکنیم اینقد واضحه، طرف یک دونه PS4 شونصد سال پیش گرفته که هر بازیی که میاد راحت تا آخر نسل بازی کنه بدون دردسر و خیلیا رو دیدم اصلا نمیدونن کدوم انحصاریه کدوم مولتی پلتفورم با این حال اگه بگی اگه انحصاری نباشه چرا آدم رو PC نزنه پس ایکس باکس الان یک نفر خریدار هم نباید داشته باشه چون تقریبا همه عناوین جدیدش واسه ویندوز اومده!

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
تعداد آدمایی که واسه چندتا بازی انحصاری فقط کنسول میخرن جلو آدمایی که بخاطر خود "کنسول" کنسول میخرن اصلا زیاد نیست! این قضیه انحصاری واسه ماها که بازیارو دنبال میکنیم اینقد واضحه، طرف یک دونه PS4 شونصد سال پیش گرفته که هر بازیی که میاد راحت تا آخر نسل بازی کنه بدون دردسر و خیلیا رو دیدم اصلا نمیدونن کدوم انحصاریه کدوم مولتی پلتفورم با این حال اگه بگی اگه انحصاری نباشه چرا آدم رو PC نزنه پس ایکس باکس الان یک نفر خریدار هم نباید داشته باشه چون تقریبا همه عناوین جدیدش واسه ویندوز اومده!
درست میگی شما

اما مسئله اصلی کیفیت هست ... امیدوارم به کیفیت بازیها لطمه نخوره - من خودم به شخصه PC قوی ندارم که بخوام بازی کنم ... و کنسول میخرم به خاطر این که نمیتونم در حال حاضر پول پای سیتسم و ارتقاء و ... بدم . و صد البته لذت گیم رو کنسول برا من چیز دیگس

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اقا عروس هنوز بله رو نداده خاستگاری نرفته چرا برا بچه اسم فریبرز میذارین؟ :D
اصلا فک نکنم موضوع این شکلی باش ک ما میبینیم
شاید دنبال افراد با تجربه و ماهر میگردن وگرنه با یه استخدام که نمیشه اینهمه نتیجه گرفت
بنظرم هیجانات رو کنترل کنید همچنانNDبزرگ قرار فقط در کنار لوگویps بیاد و سونی کسی نیست که از این حماقتا بکنه مگه بعد فروش نسخه کنسولی

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
یا اصل خبر یا ترجمه خبر یه جوریه. شرکت بزرگی مثل ND که یکی از عوامل شهرتش گرافیک های بازیهاشه بیاد درخواست نیرو بکنه در این حد که با چند تا نرم افزار گرافیکی کار کرده باشه یه چیزایی هم درک کنه بالاخره!
خوبه نگفته بعلاوه تسلط آشنایی به ICDL.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
اینقدر این گزارش اومدن هورایزن برا PC (که تکذیب هم نشده) جو ایجاد کرده که ملت از کوچکترین چیزی خبر میسازن و تک تک بازی ها رو برا PC لیست میکنن , که البته مقصر خود سونی هست و باید مثل آدم بیاد شفاف سازی کنه و تکلیف همه رو مشخص کنه
ولی به هر حال این آگهی برا ژانویه 2018 هست و همیشه در تمام درخواست های استدیوهای معروف برا جذب افراد کار بلد اشاره میشه که فرد مورد نظر باید تجربه کاری و گرافیکی کافی بر روی کنسول و PC داشته باشه و دولوپر ها هم تمام کارشون با PC هست و خیلی چیز عجیب غریبی نیست

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اینقدر این گزارش اومدن هورایزن برا PC (که تکذیب هم نشده) جو ایجاد کرده که ملت از کوچکترین چیزی خبر میسازن و تک تک بازی ها رو برا PC لیست میکنن , که البته مقصر خود سونی هست و باید مثل آدم بیاد شفاف سازی کنه و تکلیف همه رو مشخص کنه
ولی به هر حال این آگهی برا ژانویه 2018 هست و همیشه در تمام درخواست های استدیوهای معروف برا جذب افراد کار بلد اشاره میشه که فرد مورد نظر باید تجربه کاری و گرافیکی کافی بر روی کنسول و PC داشته باشه و دولوپر ها هم تمام کارشون با PC هست و خیلی چیز عجیب غریبی نیست

همین کامنت 3 ماه پیش:

اینقدر این گزارش اومدن دث استردنیگ برا PC (که تکذیب هم نشده) جو ایجاد کرده که ملت از کوچکترین چیزی خبر میسازن و تک تک بازی ها رو برا PC لیست میکنن , که البته مقصر خود سونی هست و باید مثل آدم بیاد شفاف سازی کنه و تکلیف همه رو مشخص کنه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اقا عروس هنوز بله رو نداده خاستگاری نرفته چرا برا بچه اسم فریبرز میذارین؟ :D
اصلا فک نکنم موضوع این شکلی باش ک ما میبینیم
شاید دنبال افراد با تجربه و ماهر میگردن وگرنه با یه استخدام که نمیشه اینهمه نتیجه گرفت
بنظرم هیجانات رو کنترل کنید همچنانNDبزرگ قرار فقط در کنار لوگویps بیاد و سونی کسی نیست که از این حماقتا بکنه مگه بعد فروش نسخه کنسولی

لینک اگهی داره میگه دنبال فرد با تجربه هستش بعد دوستان بازی برای PC تایید کردن .:D
از دیشب که خبر دیدم فقط دارم میخندم که چطور با افکار عمومی بازی میکنن سایت های خارجی برای بالا بردن بازدید از سایت هاشون ملت ما هم یک سری اماده رفتن خبر های آبکی و زرد هستن.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
درود

من با این قضیه موافق نیستم ... یه نفر حرف خوبی تو ردیت زده بود : میگفت زیبا بودن بازیها به انحصاری بودنشون هست . بازیهایی که روی پلی استیشن بازی میکنیم و از کیفیتشون لذت میبریم به خاطر اینه که هدف فقط یک پلتفرم گیم هست و به خاطر انحصاری بودن و تبلیغات کیفیت بالایی دارن
اگر من بدونم که این بازی که الان میخوام بخرمش رو چند وقت دیگه روی پی سی هم میتونم داشته باشمش . دیگه کنسول فایده ای نداره برام ... و ممکنه کیفیت بازیها به خاطر تمرکز تیم بازی ساز روی دو پلتفرم بیاد پایین

در کل اومدن بازی برای پی سی خوبه اما به شرطی که مدت ها بعدش باشه و تیم جداگونه ای روی این قضیه کار کنه که از کیفیت بازی زده نشه.
یعنی الان بایوشاک ، جی تی ای ، ویچر و کلی مثال دیگه کیفیتشون پایینه؟ در حد انحصاری ها نیستن؟ من خودم بیشتر انحصاری های سونی بازی کردم و خیلیاشون جزو بهترین بازی های عمرم هستن ولی از نظر کیفیت در حد همین بایوشاک و ... هستن.
شرکت خوب بازی خوب میسازه ، کار به پلتفرم نداره.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
تنها چیزی که از نظر من محتمل هست انتشار بخش مولتی پلیر لست آو آس ۲ برای پی سی هست و اینکه تبدیل به یک بازی با پشتیبانی طولانی مدت و بتل پس و .... بشه.البته ممکنه یه پورت ساده هم از لست ۱ بدن برای پی سی که این مهر تایید بر نسخه دوم هم خواهد بود
ولی خوب هنوز چیزی تایید یا تکذیب نشده،باید دید چه میشه

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
لینک اگهی داره میگه دنبال فرد با تجربه هستش بعد دوستان بازی برای PC تایید کردن .:D
از دیشب که خبر دیدم فقط دارم میخندم که چطور با افکار عمومی بازی میکنن سایت های خارجی برای بالا بردن بازدید از سایت هاشون ملت ما هم یک سری اماده رفتن خبر های آبکی و زرد هستن.
واس سرگرمی و فان بد نیست ولی دوستایی ک سیاست سونی رو در قبال انحصاریاش میدونن بنظرم تو مرحله رویا پردازی تموم میشه
سونی که رو persona ایی که ip خودش نیست و فقط با تقبل هزینه میتونه رو انحصاری بودن سری اصلی دخالت کنه و میبینیم که حساسیت نشون میده و ری اکشن هم داره حتی رو سوییچی که خونه اول ژاپنی هاس اجازه انتشار نمیده!!! حالا بیاد tlou 2 که اغلب فنا چند سال عتشش رو دارن بیاره رو پلتفروم دیگه؟؟!
البته دوتا مساله میتونه به این رویا قوت بده

۱ اینکه مغز خر خورده باش سونی :D
۲ بعد دو سال و فروش نرم افزاری بیاد پورتش کنه رو pc (که بازم مگه مغز خر خورده باش :D)

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
همین کامنت 3 ماه پیش:

اینقدر این گزارش اومدن دث استردنیگ برا PC (که تکذیب هم نشده) جو ایجاد کرده که ملت از کوچکترین چیزی خبر میسازن و تک تک بازی ها رو برا PC لیست میکنن , که البته مقصر خود سونی هست و باید مثل آدم بیاد شفاف سازی کنه و تکلیف همه رو مشخص کنه
اوه شت ! من نمیدونم واقعا چه درد و فشار یا سختی کشیدی که به این راحتی ها به آرامش نمیرسی !
من تو همون تاپیک هورایزن هم گفتم که اگر این گزارش تایید بشه و بخواد این اتفاقا بیفته به چه دلایلی درست نیست (از نظر من) و اینجا هم گفتم تکذیب نشده که یعنی اتفاقا میتونه مهر تایید اون گزارش باشه پس از چیزی دفاع نکردم ! الان هم کار ندارم که ممکنه لست برا pc بیاد یا نه شایدم بیاد ولی این آگهی استخدام که برا 2سال پیشه هیچ نکته عجیب غریبی توش نداره و یه چیز عادیه , صحبت من این بود وگرنه شما میخوایید تاپیک بزنید تا 1 هفته خودتونو خالی کنید ترول کنید خوشمزگی کنید مشکلی نداره چون خیلی وقته کار دیگه ای جز این ندارید

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اوه شت ! من نمیدونم واقعا چه درد و فشار یا سختی کشیدی که به این راحتی ها به آرامش نمیرسی !
من تو همون تاپیک هورایزن هم گفتم که اگر این گزارش تایید بشه و بخواد این اتفاقا بیفته به چه دلایلی درست نیست (از نظر من) و اینجا هم گفتم تکذیب نشده که یعنی اتفاقا میتونه مهر تایید اون گزارش باشه پس از چیزی دفاع نکردم ! الان هم کار ندارم که ممکنه لست برا pc بیاد یا نه شایدم بیاد ولی این آگهی استخدام که برا 2سال پیشه هیچ نکته عجیب غریبی توش نداره و یه چیز عادیه , صحبت من این بود وگرنه شما میخوایید تاپیک بزنید تا 1 هفته خودتونو خالی کنید ترول کنید خوشمزگی کنید مشکلی نداره چون خیلی وقته کار دیگه ای جز این ندارید

ما یک هفته خوشمزگی کنیم؟ والا این کاره شما بود که باعث شدید تاپیک اول شایعه هرایزن برای پی سی کلا پاک بشه (یویتبر لیک کرده بود)، وقتی جیسون شرایر یک احتمال داد و تاپیکش دوباره زد شد شیش صفحه خوشمزه بازی تون پاک شد از تاپیک جدید!

پ ن : درباره بحث مرتبط با تاپیک هم باید بگم این توجیات که فرد استخدامی باید با پی سی بلد باشه کار کنه و اگهی برای دو سال پیش هست و غیره هم سره از خارج شدن انحصاری کرش های ناتی داگ بود که میگفتند ip اصلا دست سونی نبوده و برای ریمیک اجازه داده، برای دث استرندینگ هم بود که میگفتید خیانت کوجیماست!، برای بازیهای دیوید کیج هم بود که میگفتید خب فرست پارتی نبوده، برای انحصاریهای سکندپارتی هم بود که میگفتید اصلا سونی قرارداد خاصی نداشته و غیره ... (مثل nioh)

در کل این موارد توجیحات هست و مشخصا حداقل بخش مولتی پلیر دلست او اس 2 که به صورت مستقل هست برای PC هم عرضه خواهد شد. و این تحرکات اخیر سونی نشون میده دنباله روی سیاستی هست که مایکروسافت پی شو ریخت و مایه دست ترول یک نسل شما بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر