Nail'd | PC

Developer: Techland
Publisher: Deep Silver / Koch Media
Genre: Racing
Platforms: PC - X360 - PS3
Release Date: 30 November, 2010
9 آذر
Play Modes: Single / Multiplayer
multiplayer: LAN / Internet | number of players: 1-12
ESRB: E​

Nail%27d.jpg

nail'd
========================
nail'd در سبک Off-road پا به عرصه ی رقابت می گذارد و شما را دعوت به هیجانی وصف ناپذیر می کند. پرشهای دیوانه وار, جاده های سنگی و بیابانی و پر از درخت و سرعتی کشنده از جمله صفات این بازی هستند. با کنترل یکی از ماشین های ATV و یا موتورهای MX , از صخره ای به صخره ای دیگر می پرید و در عین لذت بردن از پرواز, حرکاتی نمایشی نیز انجام میدهید.​

1134823218.jpg

سرعت در این بازی حرف اول را میزند. اگه تریلرهای بازی را تماشا کرده باشید, حتما دیده اید که باید با چه سرعتی از صخره ها بپرید و چگونه از کنار و یا سقف قطارهای در حال حرکت, عبور کنید تا بتوانید در مدت زمان معین شده به خط پایان برسید. به علت وجود نداشتن نقشه ای برای جاده های موجود در بازی, پیدا کردن میان برها کمی سخت تر است ولی ارزشش را دارد.​

1134823656.jpg

پس برای پریدن خود را آماده کنید​

naild%20E3%20screenshot%204-620x.jpg

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
نمیدونم چجوریه هر وقت اسم Techland به وسط میاد ،میدونم که با یه بازیه بسیار با کیفیت طرف هستیم . امیدوارم این هم قشنگ از آب در بیاد.:x

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نمیدونم چجوریه هر وقت اسم Techland به وسط میاد ،میدونم که با یه بازیه بسیار با کیفیت طرف هستیم . امیدوارم این هم قشنگ از آب در بیاد.:x
بعد از گندی که به شماره دوم COJ زدن واقعا ازشون ناامید شدم
تریلر های این بازی هم جالب به نظر نمیاد
یه بازی ساده و معمولی و تقلیدی از پیور

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
بعد از گندی که به شماره دوم COJ زدن واقعا ازشون ناامید شدم
تریلر های این بازی هم جالب به نظر نمیاد
یه بازی ساده و معمولی و تقلیدی از پیور
اتفاقا برعکس شما من با شماره دوم coj خیلی حال کردم و اصولا با این استودیو خیلی حال میکنم. فعلا از گرافیک بازی خیلی خوشم اومده.حالا تا ببینیم چی میشه.
البته الان این استودیو در حال کار بر روی یه شاهکار دیگه به نام chrome2 هست که خیلی منتظرشم.
COJ 2 آشغال به تمام معنا بود.همین افرادی مثل شما که اینجور بازی های ضعیف رو میپسندن باعث شده سازنده ها هم هر روز بازی های ضعیفتری بسازن نثبت به سطح توقعتون.
هرجور راحتی:d

آخرین ویرایش:

BIG DADY

کاربر سایت
Sep 11, 2007
76
اتفاقا برعکس شما من با شماره دوم coj خیلی حال کردم و اصولا با این استودیو خیلی حال میکنم. فعلا از گرافیک بازی خیلی خوشم اومده.حالا تا ببینیم چی میشه.
البته الان این استودیو در حال کار بر روی یه شاهکار دیگه به نام chrome2 هست که خیلی منتظرشم.
COJ 2 آشغال به تمام معنا بود.همین افرادی مثل شما که اینجور بازی های ضعیف رو میپسندن باعث شده سازنده ها هم هر روز بازی های ضعیفتری بسازن نثبت به سطح توقعتون.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

1-بحث را منحرف نكنيد
2-شما تا مي تونيد سطح توقع ات را ببر بالا، به بقيه كاري نداشته باش
3-نثبت غلطه ، نسبت درسته

اميدوارم بازي خوبي باشه، من از سبك racing خوشم مياد ، حالا اگه بازي توي محيط جنگلي باشه كه ديگه عالي ميشه

• Like
Reactions: shefer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر