شایعه MW3 در نوامبر 2011 ؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Wex-MW3-Cover-Design-Featured-300x177.jpg

در حالی که ساخت بازی MW3 هنوز رسما اعلام نشده و شایعه می باشد اکتیویژن در نظری درباره ی CoD بعدی اعلان داشته که آن ها مایلند CoD بعدی را در آینده ای نزدیک عرضه کنند . در 2010 بر سر عدم توافقات مالی و مشکلات بین اکتیویژن و IW و جدا شدن بخشی از IW از این شرکت ساخت MW3 در شک و تردید قرار دارد .
اما IW هم چنان وجود دارد و به طور احتمالی دارد به ساخت MW3 کمک می کند ولی آن را مستقیما نمی سازد . قبلا اعلان شده بود که Sledge hammers دارند بر روی مدل جدیدی از CoD کار می کنند که MMO خواهد بود . اما ظاهرا اکیتیویژن Sledge Hammers را بر روی پروژه مخصوصی قرار داده و به آن ها دستور داده تا با IW به طور مشترک بر سر MW3 کار کنند . Sledge hammers به طور احتمالی دارد روی بخش Single player بازی کار می کند و Raven Softwares سازنده Quake 4 و Singularity به طور احتمالی بر روی مولتی پلیر این عنوان . همچنین شایعه شده که آن ها از موتور MW2 برای ساخت MW3 استفاده می کنند .

Source

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PXG

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
عجب!
عجب باکس شاتی داره لامذهب:D(:D)
بنظر میرسه جنگ اتمی باشه:D خدا کنه مسخره بازی درنیارن و پای این زامبیای زبون بسته رو وسط نکشن!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
عجب!
عجب باکس شاتی داره لامذهب:D(:D)
بنظر میرسه جنگ اتمی باشه:D خدا کنه مسخره بازی درنیارن و پای این زامبیای زبون بسته رو وسط نکشن!

باو این یکی از عکس های مربوط به Twisted Metal ـه ! باکش شات چیه :d http://en.wikipedia.org/wiki/Twisted_Metal

دوستان این آرت ورکه :D بازی هنوز رسما اعلام نشده که بخواد باکس شات رسمی هم داشته باشه ! :D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
تو E3 میگن رسمی ولی الان گفت ازموتور MW2 میخواد استفاده بکنه یکم ترسیدم این اکتیویژن بیخیال یک چیز نمیشه انگار

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
تو E3 میگن رسمی ولی الان گفت ازموتور MW2 میخواد استفاده بکنه یکم ترسیدم این اکتیویژن بیخیال یک چیز نمیشه انگار
موتور mw2 که خوبه. خدا کنه از اون موتور داغون BO و WaW استفاده نکنن :d

Mehrdadxxx

کاربر سایت
Oct 20, 2010
27
نام
مهرداد
خوش به حالتون
دارم میسوزم 30 روزه دیگه باید برم خدمت / نیستم بازی کنم

وای خدا mw.3/crysis.2/shift.2 همه از دستم رفت:((:-s

آخرین ویرایش:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
موتور mw2 که خوبه. خدا کنه از اون موتور داغون BO و WaW استفاده نکنن :d
البته که موتور MW2 اصلا خوب و در شَان ـه COD نیست ولی ظاهرا اکتیویژن ول نمیکنه این موتوره 3-4 سال پیشو
تو MW2 گاهی وقتا حس میکردم دارم MW1 بازی کنم
در ضمن موتوره BO و WaW نسخه بهینه شده همین موتوره IWـه که هربار در ضمینه هایی پیشرفت و در بعضی زمینه هام پسرفت داشته
______
ماشین پولسازه اکتی 100در% نوامبر میاد و تو این یه تار مو شک نیست نزدیک ترین حدسی هم که میشه زد همین MW3 ـه چون قبلا یجورایی اسم افتاده سر زبونا
یادمه اولا یه خبری خوندم که اسلج هامر داره روی یک COD ـه ادونچر کار میکنه!!!حالام که نوشته داشتند روی یک CoD ـه MMO کار میکردن:|!!!قضییه چیه؟ دستی پروژه قبول میکنن؟:d

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
در ضمن موتوره BO و WaW نسخه بهینه شده همین موتوره IWـه که هربار در ضمینه هایی پیشرفت و در بعضی زمینه هام پسرفت داشته
با نظر شما مخالفم...موتور(Engine) اين 2 بازي كاملا با هم فرق داره....كافيه يه سرچ تو نت بكني تا متوجه شي...

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
هر دو انجبنشون IW engineـه که مرتب بهینه سازی می شه.
این بازی ها توسطش ساخته شده:
  • Call of Duty 2
  • Call of Duty 4: Modern Warfare
  • Call of Duty: World at War
  • Quantum of Solace
  • Call of Duty: Modern Warfare 2
  • Call of Duty: Black Ops
کلا انقدر تغییرش می دن این انجینو می شه گفت دیگه اون انجین اولیه نیست.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
منم نگفتم خوب نیست گفتم دیگه زیادی قدیمی شده مثلا واقعا یکجاش فکر کرم تو MW دارم بازی میکنم ولی خداییش از BO و WAW بهتر بود اون 2تا که بعضی مواقع توش هیچی پیدا نبود :d ولی کلا یک سر و گوشی بکشه سرش بد نیست خدا خیرشون بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر