MW2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.Nicolas.

کاربر سایت
May 8, 2010
1,445
نام
Sina
Rating - 0%
0   0   0
سلام.خریدار ps3 MW2 هستم
قیمتتون رو برام pm کنین.
mer30

آخرین ویرایش:

B.H.R

کاربر سایت
Jun 30, 2010
26
Rating - 0%
0   0   0
تو خریدار بودی امروز نمیپیچوندی
محض اطلاع دوستان ایشون بچه هستن و سنشون به خرید و فروش نمیرسه و به هیچ وجه خریدار نیستن
اینو گفتم واسه دوستانی که قصد ندارن مثل ما سر کار باشن

.Nicolas.

کاربر سایت
May 8, 2010
1,445
نام
Sina
Rating - 0%
0   0   0
تو خریدار بودی امروز نمیپیچوندی
محض اطلاع دوستان ایشون بچه هستن و سنشون به خرید و فروش نمیرسه و به هیچ وجه خریدار نیستن
اینو گفتم واسه دوستانی که قصد ندارن مثل ما سر کار باشن
اولا من اولین بار نیست که به این صورت بازی خریداری می کنم.و اگه خاستی اسم تک تکه کسایی که ازشون خریدم بهت می گم.
دوما من از آدم های بدقول که می گن ساعت 7 ولی ساعت 8 میان سره قرار حالم بهم می خوره. دقیقا این حالت:-&
سوما اینکه نزدیک اذان بود و می خاستم برم خونه افطار کنم.
چهارما اینکه جهت اطلاع بگم 4 روزه دیگه +18 می شم.
پنجما اینکه:nospam:

آخرین ویرایش:

B.H.R

کاربر سایت
Jun 30, 2010
26
Rating - 0%
0   0   0
اولا اینکه من اولین بار نیست که به این صورت بازی خریداری می کنم.و اگه خاستی اسم تک تکه کسایی که ازشون خریدم بهت می گم.
دوما من از آدم های بدقول که می گن ساعت 7 ولی ساعت 8 میان سره قرار حالم بهم می خوره. دقیقا این حالت:-&
سوما اینکه نزدیک اذان بود و می خاستم برم خونه افطار کنم.
چهارما اینکه جهت اطلاع بگم 4 روزه دیگه +18 می شم.
پنجما اینکه:nospam:
محض اطلاع نه شما بلکه دوستان اینکه ساعت 8 نبود در ضمن من متن پیام ها تو یاهو رو دارم من به هیچ وجه نگفتم 7 میرسم
بزرگی به سن نیس هستند کسایی تو همین سایت از شما کوچیکترن ولی شعورشون از شما بیشتره
بچه به کسی میگن که تا گوشیو برمیداره میبینه منم قطع میکنه و دیگه ام جرات نمیکنه جواب بده
شما کار داشتی منم کار داشتم میگیم بچه ای نمیتونی جواب بدی بهت اس ام اس دادم گفتم نمیخوای بگو برگردم که حتی اونم جواب ندادی
حالا قضاوت اینکه چند سالته و هنوز بچه ای یا نه با دوستان

.Nicolas.

کاربر سایت
May 8, 2010
1,445
نام
Sina
Rating - 0%
0   0   0
محض اطلاع نه شما بلکه دوستان اینکه ساعت 8 نبود در ضمن من متن پیام ها تو یاهو رو دارم من به هیچ وجه نگفتم 7 میرسم
بزرگی به سن نیس هستند کسایی تو همین سایت از شما کوچیکترن ولی شعورشون از شما بیشتره
بچه به کسی میگن که تا گوشیو برمیداره میبینه منم قطع میکنه و دیگه ام جرات نمیکنه جواب بده
شما کار داشتی منم کار داشتم میگیم بچه ای نمیتونی جواب بدی بهت اس ام اس دادم گفتم نمیخوای بگو برگردم که حتی اونم جواب ندادی
حالا قضاوت اینکه چند سالته و هنوز بچه ای یا نه با دوستان
فکر کنم یکی یه چیزی تایپ کرد؟:))آره.نقل قولش می کنیم بخندیم.:))دوستان تایپیک قفل می شه. هر کی داشت pm.ممنون.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر