MW2 : Treyarch منبع الهام ما بود.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

مدیر طراح Treyarch آقای David Vanderhaar عنوان MW2 را یک منبع الهام بزرگ برای تیم خود میداند.
ایشان عنوان دیگر COD را یک بنچمارک فوق العاده برای Treyarch خواند.
"هر سازنده ای رویای ساختن پرفروش ترین عنوان تاریخ بازی ها را دارد!"
او ادامه داد:"همه میخواهند بازی ای بسازند که بزرگترین و قوی ترین باشد,همچنین بالاترین امتیازها و بیشترین تحسینها از منتقدین را بدست آورد و همینطور پرفروشترین بازی دنیا شود.ما به MW2 نگاه کردیم و گفتیم : این یک بنچمارک عالی است.این بازی به کارهایی که ما هر روز انجام میدهیم سمت و سو میدهد و یک منبع الهام بزرگ برای ماست و برای ما که با هم همکار هستیم یک بازی شگفت انگیز است."

اسناد حقوقی قبلا به رابطه ی سرد بین دو توسعه دهنده ی COD اشاره داشتند,ولی حداقل به نظر میرسد این فرد احترام زیادی برای کار Infinity Ward قائل است.

اولین مپ پک Black Ops هفته ی پیش برای X360 عرضه شد.ولی Treyarch میگوید از رقابت برای شکستن رکورد تعداد دانلود مپ پک MW2 فشاری احساس نمیکند.
"تنها چیزی که تحت کنترل من است این است که First Strike را طوری بسازم که مردم آنرا بخرند.این طور نیست که من بگویم:"اُه خدای من!این مپ پک Nمیلیون فروخته,پس من هم باید همین تعداد بفروشم"تمام کاری که من میتوانم انجام دهم این است که First Strike را فوق العاده بسازم.من فقط سعی میکنم که روی این تمرکز کنم و حواسم را مشغول فشارهای اجتماعی و کاری نکنم.بقیه اش دیگر در کنترل من نیست."

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
به نظر من mw2 ان چنان اش دهن سوزی هم نبود من که بعد یه بار تمام کردنش مثل بازی های دیگه ازش زده شدم

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
معلومه که باید الهام میگرفتن چون mw2 یه بازی فوق العاده و کم اشکالی بود ولی دم ta هم گرم واقعا این نسخه رو به بهترین نحو ساختش. به شخصه از روایت داستانیش خیلی لذت بردم اکشنشم که همون اکشن کولاک cod بود. با احترام فراوان به mw2 ولی من از این نسخه حتی بیشتر از سری mw لذت بردم. نظر شخصیمه.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
Mw2 خودش از Mw1 الهام گرفته بود.
یعنی سعی شده بود Mw1 رو تکامل بدن.
البته چون هر دو نسخه رو Infinity ساخته بود ، یک چیز طبیعی بود.
ولی به نظر من نباید از Mw2 الهام میگرفتند!
باید سعی می کردن با خلاقیت بیشتر عنوانی خیلی قوی تر بسازن!
سری Cod داره رو به یکنواخت شدن پیش میره.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
black ops بازی فوق العاده ای هستش
دوستانی که بخش multiplayer رو به صورت حرفه ای دنبال کرده باشن بهتر میدونند که چه نقاط قوت عظیمی این بازی داره
فکر میکنم به درستی الهام گرفتن

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
همه صحبت هاش به کنار که الهام و مریم و غیره رو گرفته ، کار Infinity خیلی درسته من که قبولش دارم ، در مورد مپ پک های جدید هم من تمام تریلرهاشو دیدم 1200 پوینت ! زیادیشه ته پرش 700 الی 800 تا می ارزه البته به نظر من .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر