MultiPlayer GaminG

بهترین بازیه انلاین

• مجموع رای دهنده‌ها
    83

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
سلام دوستان...
به نظرتون کدوم بازی صرفا واسه

(MultiPlayer(Online روPS4 بهتره....چون بخاطر قیمت بالا نمیشه ریسک کرد و بعد رکب بخوری.
نظر سنجی میذارم که کسایی که Online بازن مثل خودم
ببینن چه بازی واسه انلاین بیشتر طرفدار داره
کلا همه ملاک ها رو هم در نظر بگیرین
مثلا یکی میگه NFs:Rivals
عالیه بعد میبینی کلا تعداد ادم هایی تو بازی هستن کمه...یعنی 20 دقیقه MatChmaking طول میکشه!
کسی هم دوست داشت دلیل بیاره واسه اینکه کدوم بازی بهتره....سعی کنید
فقط راجب Online صحبت کنید...ممنون

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوست من , پیشنهاد میکنم اول به IGN سر بزنید و بعد هم YOU*TUBE برید. اونجوری رااحت تر تصمیم گیری میکنید ! ( مثلا بزنید BF4 MULTIPLAYER - BF4 MP REVIEW و مثل این ... )
بنده خودم بتل 4 رو پیشنهاد میکنم چون خیلی خیلی سرگرم کننده ـست چون حتی لول ـت به آخر هم برسه بازم میشینی پاش انقدرم سلاح و مدال و تروفی هم داره که پیر میشی تا پلات بشه !

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
دوست من , پیشنهاد میکنم اول به IGN سر بزنید و بعد هم YOU*TUBE برید. اونجوری رااحت تر تصمیم گیری میکنید ! ( مثلا بزنید BF4 MULTIPLAYER - BF4 MP REVIEW و مثل این ... )
بنده خودم بتل 4 رو پیشنهاد میکنم چون خیلی خیلی سرگرم کننده ـست چون حتی لول ـت به آخر هم برسه بازم میشینی پاش انقدرم سلاح و مدال و تروفی هم داره که پیر میشی تا پلات بشه !
این کارو کردم داداش
من Fifa 14
BF4 رو خریدم
ولی بدجور موندم بین KZ و Assassin IV

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من فعلا فقط Killzone و Warframe رو بازی کردم، تازه امشب Battlefield رو سفارش دادم. ولی به Battlefield رای دادم چون بدون شک بهتر از بقیه هستش به دلیل اینکه تمرکز اصلی سازنده بر روی آنلاین بوده و مثل COD هم همون Shit بازی های سری 2008 شون رو تحویل آدم ندادن.(نوآوری داشتن)

- - -ویرایش - - -

این کارو کردم داداش
من Fifa 14
BF4 رو خریدم
ولی بدجور موندم بین KZ و Assassin IV

AC رو اصلا نخر! این بازی خیلی افتضاح هستش! از قسمت اول تا الان هیچ تفاوتی توش وجود نداشته(یه کشتی مفنگی اضافه کردن) و بعد یه مدت به شدت خسته کننده میشن(داستانش هم که آب بستن) بازی همش تکرار کردن یه سری کار پشت سر هم هستش....واقعا ارزش خریدن نداره. AC یکی از بدترین Franchise هایی هستش که من دیدم(که به صورت عجیبی پر فروشه!)

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
دوسته من هر سه بازی kz .bf4 ,cod ghost داره خودش میگه انلاین bf4 از همشون بهتره ولی kz سبکش جالبه وبه هر حال هر کدوم یه مدلی تنوع داره دیگه مشکلم اینه که این بازیا میخری انلاین بازی میکنی دیگه دلت نمیاد بفروشیش یا تعوض کنی :d من باشم اول bf4 و بعد kz میگیرم چون یه مقدار سبک انلاین متفاوتی دارن اما bf4 با cod در نهایت تو یه سبک هستن

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Kz رو اگر ميخواي واسه مولتي بگيري بعد ٢ ساعت جاش تو سطل زبالس:d اولش سرگرم كنندس ولي كم كم مشكلات زيباش رو متوجه ميشي. Rank و... كه نداره كلا ناقصه.
AC خوبه به خصوص نسبت به شماره سوم ، براي سينگل ميخواي بگيري ميارزه ولي مولتيش سرور هاي Uplay مشكل دارن.

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
یه نتیجه گیری کلی اینه که AC IV
مفت نمیارزه.....
KZ-سلیقه ای
Bf4=عالی

- - -ویرایش - - -

Kz رو اگر ميخواي واسه مولتي بگيري بعد ٢ ساعت جاش تو سطل زبالس:d اولش سرگرم كنندس ولي كم كم مشكلات زيباش رو متوجه ميشي. Rank و... كه نداره كلا ناقصه.
AC خوبه به خصوص نسبت به شماره سوم ، براي سينگل ميخواي بگيري ميارزه ولي مولتيش سرور هاي Uplay مشكل دارن.
یعنی چی سرور هاش مشکل دارن؟
لگ داره؟
یا اصلا نمیشه بازی کرد؟

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
من فیفا رو انتخاب کردم چون :
اساسا فوتبال تو خون منه ( سابقه قهرمانی دارم تو بازیسنتر :thumbsup: )
خارج از شوخی فیفا حس رقابت فوق العاده ای داره تمام حس گیمر رو درگیر میکنه من عاشق سیزنم ... برای من مولتی یعنی : سیزن
یه جورایی بخش عظیمی از تنهایی منم پر میکنه
البته پیش اومده بازیهای دیگرو تست کنم مثلا red dead رو همون اول رفتم تو سوت زدم یه خر اومد سوار شدم نمیدونستم کدوم ور برم باهاش دیگه ادامه ندادم
تو شوتر هم اصلا استعداد ندارم حتی سینگل بازیهارم به سختی میرم.تعریف بتل رو خیلی شنیدم یکی بیاد برامون تعریف کنه چی باعث شده انقدر محبوب باشه

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
یه نتیجه گیری کلی اینه که AC IV
مفت نمیارزه.....
KZ-سلیقه ای
Bf4=عالی

- - -ویرایش - - -

یعنی چی سرور هاش مشکل دارن؟
لگ داره؟
یا اصلا نمیشه بازی کرد؟
Kz سليقه اي نيست فقط فروم هاي خارجي رو هم نگاه كني همه از طراحي مپ ها و كمپر هاي زياد ناراضين ، قابليت هاشم اصلا بالانس نيست.
همينجا هم اكثرا ناراضين از مولتيش.من هر كسي رو ديدم خوشش نيومده.
---
به سرور هاي Uplay كانكت نميشه و مشكل داره .

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
اگر شوتر برای مولتی دوست دارید باید یا CoD بگیری و یا BF4. انتخاب بین این دو هم خیلی سادست, اگر یک نقشه ی 64 نفری و کار تیمی دوست دارید داشته باشید و با کنترل کردن وسایل نقلیه به وجد میاید BF4 رو انتخاب کنید ولی اگر رقابت رو در رو و تک نفره و سریع ذر یک نقشه ی 18 نفره رو دوست دارید و Aiming و نشانه گیری دقیق شما رو به وجد میاره بدون شک CoD رو انتخاب کنید. در هر صورت مولتی پلیر در این دو بازی بسیار بسیار متفاوت و با بازی کردن هر کدوم امکان دل زده شدن از اون یکی بسیار بالاست!

مولتی پلیر KZ هم از هر زاویه شکل معیوبی از CoD هستش

• Like
Reactions: asir38

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر