Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
4,546
نام
محمد
حالا جدا از بحث جنسیت و نژاد که تو سینما گند زدن
که البته ما مشکلی نداریم ولی تکرار و بیان یه مطلب باعث زدگی آدم ها از موضوع میشه و افراد بیشتر اثتمایل به گارد گرفتن دارن
ولی واقعا امشب ذوق این بچه ها از پری دریایی رنگین پوست رو دیدم خیلی خوشحال شدم
این دیگه خدایی استفاده ابزاری از کودکانه!

آخه تا دیروز عمه منم خبر نداشت پری دریایی قراره سیاه پوست بشه که اینا اینطور ذوق میکنند.:|

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
6,671
این دیگه خدایی استفاده ابزاری از کودکانه!

آخه تا دیروز عمه منم خبر نداشت پری دریایی قراره سیاه پوست بشه که اینا اینطور ذوق میکنند.:|
میگم رو هر چیزی من مخالفم
فرضا سفید برفیو نباید رنگین پوست کنند
به جاش یه گزینه دیگه فرضا دختر شکلاتی یا چیز دیگه بذارن
ولی پری دریایی من یادمه آخر و اول VHS کارتونا قدیم پری دریایی فکر کنم رنگین پوست هم داشتیم
حالا اینا چرا ذوق کردن بماند
ولی بازم میگم اینا رسما شورشو دراوردن از LGBT و استفاده بی مورد از رنگین پوست تو فیلم ها و انیمیشن ها بیشتر آدمو زده میکنه
اگه راست میگن بلک پنترنو سفید پوست کنند
که اگه کسی حتی این ایده رو تو غرب مطرح کنه به فارسی سخت پارش میکنند
ولی کسی بیاد بگه سفید برفی سبزه باشه یا سیاه نو پرابلم
در کل حد وسطشو اگه بگیرن اوکیه
ولی به نظرم پری دریاییو یا ریانا میذاشتن یا سلما هایک (حداقل مخاطب بزرگسال هم ببینه :D ) یا آلیشا کیز

• Like
Reactions: ce7en44

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
4,546
نام
محمد
قدیم پری دریایی فکر کنم رنگین پوست هم داشتیم
من دقیقا یادم نمیاد ولی اگر اینطوره سر همین کرکتر داستان رو میساختند دیگه چرا باید خود کرکتر اورجینال داستان رو تغییر بدند.:|

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
2,276
این ویدئو ای که برای این مساله پری دریایی سیاه پخش شده اصلش تو Tiktok اه.
الان ما باید باور کنیم که به صورت کاملا اتفاقی اینا داشتن تریلر این فیلم رو می دیدن و به صورت کاملا اتفاقی بابا ننشون گفتن قربونش بشم من داره تریلر فیلم می بینه یه فیلم ازش بگیریم یادگاری بمونه بعد یهو دیدن بچشون جیغ کشیده وایییی این پریه سیاه پوسته. بعد اون تیکه رو گذاشتن تو شبکه های اجتماعی.
بعد یهو یک فرهیخته ای هم تصمیم گرفته تو شبکه های اجتماعی بگرده دنبال React اه بچه های سیاه پوست به این فیلم بعد دیده اههه به صورت کاملا اتفاقی چند تا ویدئو هست چسبونده به هم کلیپ درست کرده. رسانه ها هم به صورت کاملا بی طرف تا تونستن اینو پخشش کردن.

خدا شاهده مدیونید اگه فکر کنید مثل بقیه ویدئو های Tiktok و Instagram و ... از بیخ اسکریپت شدست ای نژاد پرست های ....

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
3,331
نام
مهراد
یه کاربر توییتر ویدیویی منتشر کرده که با هوش مصنوعی تریلر فیلم رو تغییر داده و پری سیاه پوست رو سفید پوست کرده... نتیجه؟ اول اینکه کامل سفید نشده، دوم اینکه ریختن توییتر و طرفو نژادستیز خطاب کردن و سوم اینکه اکانتش مسدود شده!

ولی در آخر، چرا اینقدر بازیگر این نقش زشته رو من نمی‌فهمم، اصلا به جوریه که انگار تصور آدم از پری دریایی دیزنی رو با پری دریایی که تو ریک و مورتی ساخته میشن عوض میکنه!

هوش مصنوعی آریل سیاه را در بازسازی The Little Mermaid «اصلاح» کرد

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
794
نام
طاها
دهه ۱۹۹۰ یک فیلم اکشن دیدم که برگردان فارسیش خوک های آبی بود ‌

در مورد یک سری کماندو و مزدور بود که برای به زمین زدن نقش منفی و گروهش وارد جزیره ای می شوند که به دلیل وجود یک نوع گاز نمی تونند اسلحه گرم ببرند و باید با سلاح سرد مبارزه کنند . ( اول فیلم هم دو دوست کماندو موقع تعطیلات و مرخصی یکیشون دوست دخترش رو می کشه و خواهر اون دختر کشته شده می خواهد انتقام بگیرد و با گروه وارد جزیره می شود)

کسی اسم انگلیسیش را می دونه ؟؟؟

• Like
Reactions: ce7en44

nejireza

کاربر سایت
Jun 3, 2009
120
نام
رضا
سلام دوستان من دنبال یه فیلمی هستم که داستانش این‌جوری هست که نه نفر داخل یه فلت هستن که فقط یه نفر ازشون می‌بایست زنده بمونه و برنده کیف پول بشه کسی اسم این فیلم رو می‌دونه ؟

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
61
سلام دوستان من دنبال یه فیلمی هستم که داستانش این‌جوری هست که نه نفر داخل یه فلت هستن که فقط یه نفر ازشون می‌بایست زنده بمونه و برنده کیف پول بشه کسی اسم این فیلم رو می‌دونه ؟
فک کنم house of 9 باشه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,465
نام
Ali
1663698351616.png

عاقا این خیلی بد بود :-"
این چند وقت کلا اصلا وقت ندارم فیلم و ... ببینم و 2-3 شب پیش گفتم اینو ببینیم با یکی از دوستان، خیلی ابکی بود :-"
لامصب هر چقدرم جلوتر میرفت بدتر میشد به نظرم و خلاصه اینکه به ما که نچسبید.
از عاقای جورج میلر بیشتر انتظار داشتیم.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,472
نام
همایون
View attachment 273532

این چند وقت کلا اصلا وقت ندارم فیلم و ... ببینم و 2-3 شب پیش گفتم اینو ببینیم با یکی از دوستان، خیلی ابکی بود :-"
آره متاسفانه اصلا نچسبید...تریلرش که اومد گفتم با یه فیلم فانتزی محشر طرفیم اما خیلی سطحی بود!

• Like
Reactions: Kurt117

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,210
View attachment 273532

فیلم خوبی بود ولی نه برای جرج میلر ، ولی موسیقی فیلم رو من خیلی دوست داشتم .

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
984
نام
احسان
تو این روزا بشینید v for vendetta رو ببینید تا یکم روحیتون شاد شه و به حال و احوال روزگار فکر کنین.البته handmaid's tale هم اگه حوصله داشته باشین سریال حال خوب کن و خنده داریه ذهنتون رو از مسائل بیرونی منحرف میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر