Mortal Kombat l PC | [پست اول خوانده شود]

dd8q534a6ajy44t4hf.jpg

درود

بدون شک Mortal Kombat 2011 یکی از بهترین عناوین فایتینگ این نسل بود که توانست از سوی منتقدان و گیمرها موفق ظاهر بشه و فروش خوبش هم این رو به وضوح نشون میده . حدود 3 ماه پیش بود که اولین بار این بازی در دیتابیس استیم با کد 230800 به نمایش در اومد و کسی هم مطلع از نام بازی نبود تا اینکه 1 ماه پیش اطلاعاتی از جزئیات و لیست اچیومنتها + نام مورتال کامبت منتشر شد تا مشخص بشه بصورت 100% قرار هست Mortal Kombat بروی PC و شبکه ی استیم عرضه بشه . درسته بازی هنوز بصورت رسمی از سوی ناشران ( بدون حتی منتشر شدن 1 شات و تصویر) تایید نشده اما اطلاعاتی که تقریبا برای تمام عناوین در حال عرضه استیم منتشر میشه توی MK هم دیده میشه . طبیعتا تاریخ انتشار و تصویری از نسخه ی PC در دسترس نیست . با آمدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز خواهد شد .

لیست اچیومنتهای منتشر شده :

k98hjzsl7fakofpt1vp.jpg

اولین تصاویر منتشر شده نسخه PC :

دوستانی که قصد خریدن نسخه اورجینال رو دارن Steam ID شون رو pm کنن که تو پست اول اضافه کنم تا برای پیدا کردن player و بخش Local ( در صورت وجود) مشکلی نداشته باشیم .

کاربران زیر بازی رو تهیه کردن :

1)HamidM3

2)artemishawke

3)sureyourken

4)Rize mize

5)TOG | Vulcan

6)Alireza7

Move List های بازی : (از اونجایی که اکثر دوستان برای انجام بازی از کنترلر X360 استفاده میکنن برای سهولت کار move list های نسخه ی 360 رو براتون آپلود کردم )

اینم اولین ویدیو ساخته شده از کمبو های MK توسط کاربر LeonSM که بهمراه دوستانشون تهیه ش کردن که انصافا هم زیبا کار شده و خلاقیت تمام ایرانی رو به خوبی به تصویر کشیده :

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
بازی اگه شامل کانتنت‎های اضافی بر نسخه‌ی کنسول نباشه عملاً فایده‎ای نداره.
دیگه همه بازی رو تجربه کردن.
البته اگه وضعیت آنلاینش بهتر از نسخه‌‎ی کنسولی باشه، احتمالاً اوریج می‌خرم بازی رو. مالتی نسخه‌ی کنسولی رسماً غیر قابل بازی هست.

Data Baseـه استیم هم 17 ساعت پیش مجدداً آپدیت شده.

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
بازی اگه شامل کانتنت‎های اضافی بر نسخه‌ی کنسول نباشه عملاً فایده‎ای نداره.
دیگه همه بازی رو تجربه کردن.
البته اگه وضعیت آنلاینش بهتر از نسخه‌‎ی کنسولی باشه، احتمالاً اوریج می‌خرم بازی رو. مالتی نسخه‌ی کنسولی رسماً غیر قابل بازی هست.

Data Baseـه استیم هم 17 ساعت پیش مجدداً آپدیت شده.

کی گفته؟ من هنوز اینو تجربه نکردم! شما خیلی علاقه به جمع بستن داری:|

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
کی گفته؟ من هنوز اینو تجربه نکردم! شما خیلی علاقه به جمع بستن داری:|

منظور من اکــثر گیمرها هستن.
اونایی که می‌خوان بازی رو بخرن و واسش پول بدن.
اگه بازی بخواد دقیقاً همون نسخه‌ی کنسولی باشه و هیچ کانتنت اضافی‌ای نداشته باشه، وضعیت آنلاینش هم مثل نسخه‌ی کنسولی باشه، فروش نمی‌کنه.

به هر حال امیدوارم که پورت خوبی باشه، تغییرات مناسب توی بازی انجام شده باشه، مثل نسخه‌ی ویتا باشه و همه‌ی مخلفات رو همراهش داشته باشه.
در این صورت بازی هم خوب می‌فروشه و راه برای ورود Injustice به دنیای PC Gaming هموار خــواهد شد.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اگه بازی بخواد دقیقاً همون نسخه‌ی کنسولی باشه و هیچ کانتنت اضافی‌ای نداشته باشه، وضعیت آنلاینش هم مثل نسخه‌ی کنسولی باشه، فروش نمی‌کنه.

به هر حال امیدوارم که پورت خوبی باشه، تغییرات مناسب توی بازی انجام شده باشه، مثل نسخه‌ی ویتا باشه و همه‌ی مخلفات رو همراهش داشته باشه.
در این صورت بازی هم خوب می‌فروشه و راه برای ورود Injustice به دنیای PC Gaming هموار خــواهد شد.

خداوند متعال از زبونت بشنوفه.کلا من عاشق سبک مبارزه ایی هستم و اگر این اتفاق بی افته به نفع همه هست چون راه برای بازیهای اینده این سبکی هم باز میشه با فروش خوب و دیگه بعدا نمیخواد 300 پول دیسک اورجینال برای کنسولهای جدید بدید.حداقل از استیم میخریم برای پشتیبانی و انلاین که کمترم در بیاد.{
نمیدونم میشه از استیم خرید؟:d}

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
دیوانه وار منتظرشم. داغش بد جوری به دلم مونده بود.

امیدوارم Komplete Edition باشه که همه دی ال سی هایی که براش اومده رو داشته باشه.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

افشین جان مولتی روی کنسول چه مشکلی داشت؟ من چون کنسولی نیستم مطلع نیستم.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin

افشین جان مولتی روی کنسول چه مشکلی داشت؟ من چون کنسولی نیستم مطلع نیستم.

Poor NetCode !

لــگ دیوانه کننده، قطعی‌های مکرر و ...
من Injustice رو بازی نکردم، ولی گویا وضعیت آنلاینش بهتر از MK9 هست، اگه NetCodeـهای بازی همون نسخه‎ی کنسولی باشن ---> Crap !
رُکن اصلی و اساسی یه بازی Fighting داشتن یه مالتی پلیر Rock Solid هست که MK9 روی کنسول در این زمینه خیلی بد عمل کرد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
من آنلاین MK 9 رو پی اس 3 دوستم بازی کردم.باید بگم هیچ مشکلی نداشت.البته یادمه که اونموقع هم بچه ها شکایت داشتن از لگ توی بازی.دوستم تا همین چند ماه پیش هنوز بازی میکرد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر