Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
طراحیش که خیلی خوبه. ولی اون Press X to Purchase چی میگه؟ :| همه کارکترا از اول باز نیستن؟
ظاهراً با بازی کردن چپتر ۴ بخش داستانی باز میشه.
MKX و I2 هم یه کرکتر قفل داشتن.

• Like
Reactions: The Listener

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
ظاهراً با بازی کردن چپتر ۴ بخش داستانی باز میشه.
MKX و I2 هم یه کرکتر قفل داشتن.
یادم نمیاد... MKX کی قفل بود؟
تو MK9 اگه یادم باشه کوآن چی و سایبر سابزیرو قفل بودن که تو داستان وا میشدن
ولی MKX چیزی یادم نیست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
با اینکه از این حرکاته "پول بده تا فلان چیز که تو بازی هست، باز بشه!" بدم میاد!
ولی اونایی که حتی حوصله ی بازی کردنم ندارن که این چیزا رو باز کنند، باید تا میتونند ازشون بچاپن:|
نمیفهمم ملت پس برای چی یه بازی رو بازی میکنند...وقتی که حوصله بازی کردنش رو ندارن!(کلا جملم همش تناقضه، ولی کلا قضیه تناقض داره آخه! :D )

---
طراحی Frost خوبه! دوست میدارم! :D
ولی دوست دارم ببینم موهای یخی هم داره یا نه و اگر داره چطوریاست!(همین حالت و رنگ موهاشم خفنه!)
و همینطور بقیه لباس هاش:D
کلا طراحیش با اینکه خوبه، ولی حس میکنم میتونه خفن ترم باشه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
يكى از گيم هاى فايتينگ همين مورتال
خيلى سرتر از بقيه فايتينگ ها هس

با تمام احترام و عشقم نسبت به مورتال کامبت ها و این که یکی از اولین فایتینگ هایی که دیدم و تجربه کردم Mortal Kombat 4 بوده :x
ولی نــــــــه :|

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
طراحیش که خیلی خوبه. ولی اون Press X to Purchase چی میگه؟ :| همه کارکترا از اول باز نیستن؟

گویا فراست بعد از چپتر4 استوری قابل دسترسیه. اما این اختیار رو میده به کسانی که از کالیبر بسیار بالایی رنج میبرن که فراست رو خریداری بکنن از داخل استور! :-"

يكى از گيم هاى فايتينگ همين مورتال
خيلى سرتر از بقيه فايتينگ ها هس

بقیه فایتینگهارو بازی نکردم پس نمیتونم نظری بدم...
اما MK منی که اصلا فایتینگ باز نیستم و علاقه ای هم ندارم به این سبک رو شیفته خودش کرد از همون ابتدا. و همین کافیه برام که یکی از مهمترین تجربیات زندکیم باشه این سری..

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
عجب تبلیغاتی داره این نسخه.هیچوقت یادم نیست وارنر و بازی هاش حتی نزدیک به اینقدر برای تبلیغشون انرژی گذاشته بشه.از همون معرفی بازی با کلی سلبریتی تا این کلیپ های یوتیوب که (قاعدتا به طرف پول دادن)و میاد هر قسمت یه سری از فیتالیتی ها و حرکات مورتال رو از نظر علمی بررسی میکنه که چقدر نیرو میخواد و اینکه اصلا شدنین یا نه!
خود بازی هم از فیتالیتی ها تا طراحی شخصیت ها و تمرکز داستانیش یه جدیت دیگه ای داره،من که احتمالا با این وضع قیمت ها باید بزارم تا نسخه کامل و ارزون شدن ولی به شدت مشتاق موفقیتشم

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
عجب تبلیغاتی داره این نسخه.هیچوقت یادم نیست وارنر و بازی هاش حتی نزدیک به اینقدر برای تبلیغشون انرژی گذاشته بشه.از همون معرفی بازی با کلی سلبریتی تا این کلیپ های یوتیوب که (قاعدتا به طرف پول دادن)و میاد هر قسمت یه سری از فیتالیتی ها و حرکات مورتال رو از نظر علمی بررسی میکنه که چقدر نیرو میخواد و اینکه اصلا شدنین یا نه!
خود بازی هم از فیتالیتی ها تا طراحی شخصیت ها و تمرکز داستانیش یه جدیت دیگه ای داره،من که احتمالا با این وضع قیمت ها باید بزارم تا نسخه کامل و ارزون شدن ولی به شدت مشتاق موفقیتشم
نسخه قبلی نزدیک ۱۱ میلیون نسخه فروخته بایدم انقدر براش تبلیغ کنن اون که تیکن ۶ بود فکر کنم تازه به ۳ میلیون نسخه رسیده عجیب محبوبه کمبت

• Like
Reactions: KiDD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر