Mortal Kombat: چقدر خشن تر و M تر از قبل؟

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
1_scorpion_cover.jpg

اد بون، از خالقان اصلی MK، پیشتر گفته بود که بازی جدید خشن ترین قسمت سریه. او اخیرا هم به EGM خبر داده که این بازی از همیشه درجه M تر خواهد بود (ترجمه ی اصطلاحی متن اصلی اگه اشتباه نکنم البته :D ).

اما چقدر خشن تر؟

"چشم ها از حدقه در میان. صورت ها از ریخت می افتن و ماهیچه ها و اعضا در جا بریده میشن."

"سازنده ها تمام اعضای داخل بدن تک تک کارکتر ها از مغز گرفته تا نواحی تحتانی رو با دقت مدل سازی و داخل بدنشون طراحی کردن."
"وقتی شما کسی را نصف کرده، دستش را قطع می کنید یا عضو دیگری را جدا می سازید، اعضا و گوشت ها و ماهیچه های داخلی آن نه تنها نمایان می شوند و بلکه شما می توانید آنها را در حالی که شروع به بیرون آمدن کرده اند، تماشا کنید!"
"Eyes are gouged from their sockets, faces are disfigured, and limbs are torn asunder,"

"The developers are actually modelling the insides of each character, from brains to bowels.s"
"When you cut somebody in half, rip their arms off, or otherwise dismember them you will see their realistically rendered insides as they come spilling out of their body."
منبع

EDIT:
با تشکر ویژه از D.A.K.E.

آخرین ویرایش:

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
جهنم، آررررررره !!!

دست شما درد نکنه که این پستو زدی.
من از همون بچگی سری مرتال کامبت رو دوست داشتم و حالا عطش واسه بازی کردن جدیدش دوچندان شده. درسته که وسطا روی PS2 یخ مقدار ضعیف بود ولی فکر نکم اگه کسی سگا (Mega Drive) داشت و یه چند روزی با خودش و دوستاش کامبت 4 بازی نکرده بود!
خلاصه کلی منتظریم.
اگه کسی تا حالا تریلر Mortal Kombat که قراره 2011 عرضه بشه رو ندیده یه سری به اینجا بزنه:
Mortal Kombat (Release Time : 2011) Trailer
و باید به این کامبت جدید بگم :
HELL YEAHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh !!! Mortal Kombat

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چه چیزی بشه این ولی چطوری مگه نگفتن 2D هست ؟:-/
مگه مشکلی داره؟وقتی یک نفر رو از وسط به دو نیم میکنه ،خو باید M تر بشه تا نسخه های قبلی!ربطی به نیم بعد و 2 بعد 2 بعد و نیم نداره که

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
چه چیزی بشه این ولی چطوری مگه نگفتن 2D هست ؟:-/

2D رو برای گیم پلیش گفتن یعنی در طول خود بازی کارکتر ها فقط جلو و عقب می رن ولی مدل ها و محیط و همه چیز سه بعدی طراحی شده. یه چیزی مثل Shadow Complex یا Street Fighter 4.

دست شما درد نکنه که این پستو زدی.
چاکریم.
Hell yeah indeed :)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اقا ما به خشن بودن عادت داریم ! :D
کلا خشن بودن انتظار اصلی نیست
کلا یه گیم پلی درست درمون به ملت بدن تا بتونن کمبوهاشونو خودشون انتخاب کنن
این یعنی چی که مثلا دو تا فن با هم ترکیب نشن ؟
باید گیم پلی سریع باشه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
از همین اسکن ها میشه به خشک بودن حرکات پی برد..
تریلر(دموی GS) گیم پلی رو دیدی این حرف رو میزنی؟؟؟من اینقدر مجذوبش شدم،فکر کردم خودم دارم انلاین بازیش میکنم:D یعنی اینقدر توهمی بوده(شایدم من خیلی توهم زدم:D)

توهم نزدی. البته بهتر از تریلر، دموی کاملش از GameSpot ه.
درسته یاشار منظورم همون دموی GS بود واقعا لذت بردم از ثانیه ثانیه اون.3>

آخرین ویرایش:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
تریلر گیم پلی رو دیدی این حرف رو میزنی؟؟؟من اینقدر مجذوبش شدم،فکر کردم خودم دارم انلاین بازیش میکنم:D یعنی اینقدر توهمی بوده(شایدم من خیلی توهم زدم:D)
توهم نزدی. البته بهتر از تریلر، دموی کاملش از GameSpot ه.

اسکن و عکس، چطوری خشک بودن حرکت رو نشون میدن!؟

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
1_scorpion_cover.jpg

اد بون، از خالقان اصلی MK، پیشتر گفته بود که بازی جدید خشن ترین قسمت سریه. او اخیرا هم به EGM خبر داده که این بازی از همیشه درجه M تر خواهد بود (ترجمه ی اصطلاحی متن اصلی اگه اشتباه نکنم البته :D ).

اما چقدر خشن تر؟

"چشم ها از حدقه در میان. صورت ها از ریخت می افتن و ماهیچه ها و اعضا در جا بریده میشن."

"سازنده ها تمام اعضای داخل بدن تک تک کارکتر ها از مغز گرفته تا نواحی تحتانی رو با دقت مدل سازی و داخل بدنشون طراحی کردن."
"وقتی شما کسی را نصف کرده، دستش را قطع می کنید یا عضو دیگری را جدا می سازید، اعضا و گوشت ها و ماهیچه های داخلی آن نه تنها نمایان می شوند و بلکه شما می توانید آنها را در حالی که شروع به بیرون آمدن کرده اند، تماشا کنید!"
منبع

EDIT:
با تشکر ویژه از D.A.K.E.
این بالاش زده برای همه کنسولی!!!!مربوط به همین بازی میشه؟؟؟!!!

به به...چه خبری از این بهتر!!
ما از این مورد استقبال خواهیم کرد!!!:D

ممنون از یاشار عزیز بابت خبر خوشحال کننده ش!!!:x

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
مرسي بابت خبر.
چطوري اونوقت؟
اتفاقا يكي از بهترين‌هاي اين سري‌ـــه!! بدون شك، و البته اينطوري كه ميگن خشن‌ترين.

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
این بالاش زده برای همه کنسولی!!!!مربوط به همین بازی میشه؟؟؟!!!
ممنون از یاشار عزیز بابت خبر خوشحال کننده ش!!!:x
چاکریم :)
نه، بازی فعلا فقط برای PS3 و 360 معرفی شده و احتمالا هم فقط برای همین دو تا میاد.

مرسي بابت خبر.
اتفاقا يكي از بهترين‌هاي اين سري‌ـــه!! بدون شك، و البته اينطوري كه ميگن خشن‌ترين.
خواهش می کنم.
به امید خدا بازی واقعا خوب و خشنی بشه (بزنم به تخته).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر