MoonWalker

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
مایکل جوزف جکــــسون

attachment.php

وقتی که صحبت از موسیقی پاپ مشود، اولین چیزی که به ذهن شما خطور میکند، چه کسی است؟ آیا به جز خواننده محبوب، مایکل جکسون، سلطان پاپ، گزینه دیگری در لحظه اول به یاد شما می آید؟ کسی که در دهه هشتاد میلادی به عنوان بهترین سنبل موسیقی پاپ و برترین سرگرمی ساز آمریکا (که خود آفریقایی الاصل بوده است) به جهانیان معرفی شد. مایکل علاوه بر اینکه یک خواننده بوده، میتوان او را یکی از برترین آهنگساز، ترانه نویس، تولید کننده، تنظیم کننده، رقصنده، طراح رقص، بازیگر، نویسنده، تاجر، مدیر مالی و بیت باکسر دانست که توانست خود را به بیش از 3.5 میلیارد نفر بشناساند.مایکل فرزند هفتم از خانواده جکسون میباشد که از سن شش سالگی وارد دنیای موسیقی حرفه ای شد. او در حالی که فعالیت خود را در گروه جکسون 5 ادامه میداد توانست به طور مستقل و برای اولین بار در سال 1971، تبدیل به یک تک خوان شود. مایکل جوزف جکسون 29 آگوست سال 1958 در شهر گری (واقع در ایالت ایندیانا) بدنیا آمد و در 25 ژوئن سال 2009 بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست داد. پزشک قانونی لوس آنجلس در 28 جوئن به صورت رسمی، مرگ او را قتل معرفی کرد. مایکل در روز سوم سپتامبر در مقبره فارست لاون در کالیفرنیا به خاک سپرده شد.

attachment.php

از همان اوایل مایکل جکسون با پوشیدن پیراهن های حاشیه دار شده،کفش‌های پاشنه دراز وشلوارهای دمپاعریض، باکلاهیبرگرفته شده از حیوانات عروسکی به عنوان شخصیتی با سبک پوششی کاملا نایاب توصیف می‌شده ‌است .

مایکل جکسون تحت تاثیر مد قرار نگرفت بلکه مد تحت تاثیر او قرار گرفت.
فیلیپپ بلاچ

به نقل از Wikipedia :

در ۱۹۸۸، او اولین زندگینامه به قلم خود، ماه‌پیمایی را نوشت، که تکمیلش چهار سال به طول انجامید. جکسون از دوران کودکی‌اش، تجربیاتش در جکسون ۵ و سوء استفادهایی که در دوران کودکی از آن رنج برد، سخن گفت. او همچنین درباره‌ی جراحی پلاستیک صحبت کرد، و گفت که او دو جراحی روی بینی‌اش انجام داده و یک فرورفتگی هم روی چانه‌اش ایجاد کرده‌است. در کتاب، او تغییر شکل زیاد چهره‌اش را بر اثر بلوغ، کاهش وزن، رژیم غذایی منحصر به سبزیجات، تغییر در مدل مو و نورپردازی صحنه دانست. ماه‌پیمایی در مکان اول لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار گرفت. این موسیقیدان سپس فیلمی بنام ماه پیما منتشر کرد، که حاوی پشت صحنه و موزیک ویدئوها یی که جکسون و جو پشی در آن ایفای نقش نمودند، بود. ماه پیمااز همان ابتدا در رتبه‌ی اول جدول برترین موزیک ویدئو کاست‌ها قرار گرفت، و برای ۲۲ هفته در صدر ماند و سرانجام جای خود را به «مایکل جکسون : افسانه ادامه دارد» داد.

در مارس ۱۹۸۸، جکسون زمینی در نزدیکی سانتا ینز، کالیفرنیا، خریداری کرد تا مزرعه نورلند موفقیت‌های جکسون سبب شد که وی لقب «سلطان پاپ» را دریافت کند، عنوانی که ایده‌اش از الیزابت تیلور، بازیگر و دوست صمیمی جکسون آمد. تیلر هنگامی که جایزه‌ی «هنرمند دهه» را در ۱۹۸۹ به او تقدیم می‌کرد، جکسون را سلطان حقیقی پاپ، راک و سول خواند. برای قدردانی از تاثیراتی که جکسون بر دهه‌ی هشتاد گذاشت، رئیس جمهور وقت، جرج اچ دبلیو بوش جایزه‌ی مخصوص «هنرمند دهه» را در کاخ سفید را به او تقدیم کرد؛ بوش جکسون را به خاطر«عظمت محبوبیتش» تحسین نمود. از ۱۹۸۵ تا ۱۹۹۰، جکسون ۵۰۰٫۰۰۰ دلار به "بنیاد یونایتد نگرو کالج "بخشید و تمام سود بدست آمده از تک آهنگ مرد در آینه را نیز وقف خیریه کرد. اجرای زنده‌ی «تو آنجا بودی» توسط جکسون در شصتمین سالروز تولد "سمی دیویس پسر" (به انگلیسی: Sammy Davis Jr,'s)، نامزد دریافت جایزه در مراسم جایزه امی شد. خود را با هزینه‌ای معادل ۱۷ میلیون دلار در آنجا بسازد. وسعت این ملک شخصی ۱۱ کیلومتر مربع است. جکسون ، نورلند را با چندین چرخ فلک، یک باغ وحش غیر متعارف، یک سالن سینما و چهل نگهبان تکمیل کرد. در سال ۲۰۰۳، ارزش این ملک را ۱۰۰ میلیون دلار برآورد کردند. در ۱۹۸۹، درآمد سالانه‌ی او از فروش آلبوم‌ها، محصولات وابسته و کنسرت‌ها تنها برای همان سال، ۱۲۵ میلیون دلار، تخمین زده شد. کمی بعد، جکسون اولین فرد غربی بود، که در یک آگهی تلویزیونی برای تلویزیون روسیه ظاهر شد.

در ماه مه ۱۹۹۴، جکسون با خواننده و ترانه نویس لیزا ماری پریسلی دختر الویس پرسلی، ازدواج کرد. آن‌ها در سال ۱۹۷۵، در یکی از گردهمایی‌های فامیلی جکسون ،درهتل و کازینوی بزرگ مترو گلدوین مایر برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردند و در اوایل سال ۱۹۹۳، توسط یک دوست مشترک دوباره با هم مرتبط شدند. آن‌ها هر روز تلفنی با هم صحبت می‌کردند. وقتی اتهامات سوء استفاده‌ی جنسی از کودکان علنی شد، جکسون به حمایت عاطفی لیزا ماری وابسته شد. او نسبت به سلامتی رو به افول جکسون و اعتیاد او به داروها نگران بود.[۷۶] لیزا ماری توضیح داد که :«من باور داشتم که اون هیچ کار نادرستی انجام نداده و اینکه به اون به ناحق تهمت زدن و بله من کم کم مجذوب اون شدم. می‌خواستم نجاتش بدم. احساس کردم می‌تونم این کارو بکنم.» در یک تماس تلفنی که جکسون با لیزا ماری برقرار کرده بود، لیزا او را خیلی هیجان زده، متزلزل و در هپروت توصیف کرد. کمی بعد، او سعی کرد که جکسون را متقاعد کند که اتهامات را خارج از دادگاه حل و به یک مرکز درمان اعتیاد مراجعه کند. نزدیک پاییز ۱۹۹۳، جکسون تلفنی به لیزا ماری پیشنهاد داد، او گفت :"اگه ازت بخوام که با من ازدواج کنی، اینکارو می‌کنی؟" پرسلی و جکسون به طور خصوصی در جمهوری دومینیکن ازدواج کردند.البته طرفین تا دو ماه ازدواجشان را انکار نمودند. ازدواج از زبان لیزا، «زندگی یه زوج ازدواج کرده... که از نظر جنسی فعاله» بود. در آن زمان، رسانه‌های شایعه پرداز عنوان کردند که این ازدواج حقه‌ای برای سرپا نگه داشتن چهره‌ی مردمی جکسون در پرتو اتهامات قبلی سوء استفاده‌ی جنسی است. جکسون و پرسلی کمتر از دوسال بعد از یکدیگر جدا شدند، آن‌ها دلیل جدایی را اختلافات غیر قابل حل اعلام کردند. ولی ارتباطشان دوستانه باقی ماند.

جکسون از زمان کودکی می‌خوانده، و در طی زمان، صدا و سبک آوازی او به طور چشمگیری تغییر کرد. بین ۱۹۷۱ و ۱۹۷۵ صدای جکسون «به آرامی از آواز سوپرانوی یک پسر بچه، به تنورهیجان، غم یا ترس. او برای اولین بار از این سبک در آهنگ «بدنتو تکون بده (برو پایین)»استفاده کرد. بالایی تغییر کرد». در میانه‌ی دهه‌ی هفتاد، خواننده یک سبک خواندنِ «سکسکه آوازی» اختیار کرد. هدف سکسکه ـ چیزی شبیه به فرو کشیدن هوا یا نفس نفس زدن ـ کمک به انتقال یک احساس خاص بود ؛
با از راه رسیدن آلبوم جدا از بقیه در اواخر دهه‌ی هفتاد، توانایی‌های جکسون به عنوان یک آواز خوان به خوبی مورد توجه قرار گرفت. ال موزیک او را یک «آواز خوان با استعدادهای کور کننده» توصیف کرد. در همان زمان رولینگ استون آوازهای او را با آوازهای «نفس نفس و گسستگی‌های کلامی رویایی»استیوی واندر مقایسه نمود. نتیجه‌ی تجزیه و تحلیل آن‌ها این بود که : «آواز تنور و سبک نرم و محکم جکسون بطور غیرعادی زیباست و به نرمی در کالبد یک فالستوی (صدای بسیار زیر مردانه) حیرت انگیز می‌لغزد که خیلی جسورانه به کار برده می‌شود.»
۱۹۸۲ شاهد انتشار دلهره‌آور بود .رولینگ استون بر این عقیده بود که جکسون دیگر «با یک صدای کاملا بالغ» می‌خواند که «رنگ ملایمی از غم دارد». انتشار آلبوم بد در ۱۹۸۷، نمایانگر آوازهای سولوی خشن و جسورانه‌، و تن‌های نرم تری در هم خوانی‌ها است. یک لغزش تلفظی ویژه، مکرراً با نکته سنجی توسط جکسون به کار برده می‌شد، که بسته به موقعیت، واژه‌ی Come On (به فارسی: بیا) را «cha'mone» یا «shamone» تلفظ می‌کرد. این مورد نیز جزء نکاتی است که هنگام اغراق یا تقلید از او، به آن تاکید می‌کنند. ورود به دهه‌ی نود مصادف با انتشار آلبومی متناقض و درون گرا به نام خطرناک بود. در این آلبوم، جکسون از آوازهایش برای قدرت دادن به سبک‌ها و سوژه‌هایی استفاده کرد که قبلا شکل گرفته بودند. نیویورک تایمز اشاره می‌کند که، در برخی قطعات او هوا را برای نفس کشیدن می‌بلعد، صدایش با شوری مردد به لرزش درمی دارد، یا در حد زمزمه‌ای تهدید آمیز، که از لابه‌لای دندان‌های کلید شده‌اش هیس می‌کند، پایین می‌افتد. او «تُن ترحم برانگیزی» دارد. هنگام خواندن درباره‌ی برادری یا خودباوری، موسیقیدان دوباره تن صدایش «نرم» می‌شود. در ۱۹۹۳ ، جکسون برای اولین بار در مصاحبه با اپرا وینفری نشان داد که چگونه از دهان و حنجره‌اش به عنوان ساز موسیقی (جعبه‌ی ریتم) استفاده و بدین وسیله آهنگ‌ها را پایه گذاری می‌کند. رولینگ استون هنگام تفسیر آلبوم تسخیرناپذیر ، بر این عقیده بود که جکسون در سن ۴۳ سالگی، همچنان می‌تواند «قطعات اعلای آوازی و ریتم دار و هارمونی‌های آوازی مواج» بسازد. نلسون جرج،صدای جکسون را اینطور معرفی می‌کند.

attachment.php

پنج آلبوم استودیوی مایکل جزء پرفروشترین آلبوم های جهان در تاریخ موسیقی قرار گرفت. آلبوم های Bad, History, Dangerous, Thriller و Off The Wall پنج آلبوم مذکور میباشند. اتهاماتی که در سال 1993 پس از موفقیت روز افزون مایکل در رابطه با سوء استفاده های جنسی از کودکان بخصوص دادگاهی شدن قضیه سوء استفاده وی از جردن چندلر پسر ایوان چندلر، سردردها و نگرانی های بسیار را برای مایکل بهمراه داشت. در این مدت مایکل برای فراموش کردن کلیه بحث های مربوط به وی از جمله متهم کردن وی از سوی خواهر خود لاتویا جکسون (که ضربه سختی به وی زد، از داروهای مسکن استفاده میکرد.
مایکل دو بار ازدواج کرده و ماه عسل آن 3 فرزند میباشد. در طول این مدت مایکل 3 تور از خود بجای گذاشت. تور History وی، در 82 کنسرت و در 58 شهر بزرگ جهان برگزار شده است. مایکل جکسون علاوه بر تمام خصایصی که به او نسبت داده میشود، او را میتوان یک مخترع با شماره اختراع US Patent No . 5.255.452 شناخت. وی توانت در ویدئو کلیپ Smooth Criminalحرکت مایل ضد جاذبه خود را به رخ همگان بکشد. وی این کار را توسط کفش عجیب الاختراع خود انجام داده است که اثبات قانونی نیز برای خود دارا میباشد. از دیــــگر افتخارات وی میتوان به جایزه گرفتن از دستان رونالد ریگان، رئیس جمهور حال آن زمان یعنی چهاردهم می 1984 میباشد (البته این افتخار بیشتر نسیب ریگان بایستی شده باشه).

MoonWalker

در 29 اکتبر سال 1988 فیلم Moonwalker به کارگردانی مایکل و حمایت Warner Bros . Pictures منتشر شد. اکـــثر قسمتهای این فیلم همان موزیک های تصویری خود مایکل از آلبوم Bad وی میباشد. فیلم وی با استقبال شدید طرفداران خود در آمریکا روبرو شد و 800 هزار نسخه فروش کرد. موزیک هایی که از زمان حضور در جکسون 5 تا تور آلبوم Bad جهانی خود در این فیلم پخش شد را در زیر میتوان ملاحضه کرد.

• "Music and Me"
  • "I Want You Back"
  • "ABC"
  • "The Love You Save"
  • "2-4-6-8"
  • "Who's Lovin' You"
  • "Ben"
  • "Dancing Machine"
  • "Blame It on the Boogie"
  • "Shake Your Body (Down to the Ground)"
  • "Rock with You"
  • "Don't Stop 'til You Get Enough"
  • "Can You Feel It"
  • "Human Nature"
  • "Beat It"
  • "Thriller"
  • "Billie Jean"
  • "State of Shock"
  • "We Are the World"
  • "The Way You Make Me Feel"
  • "Dirty Diana"
attachment.php

علاوه بر فیلمی که بنام
Moonwalker عرضه شد، بازی کنسولی و خانگی آن نیز برای سیستم های 8 و 16 بیتی ساخته و منتشر شد. سبک بازی قضاء حال اکثر کلیپها و خوی و خلق مایکل در موسیقی ها (:D) به صورت Beat’em Up میباشد. بازی در زمان خود برای طرفداران مایکل شاهکار به تمام به حساب می آمد. مراحل دو بعدی و طراحی آنان همانند خود موزیک های تصویریش به همراه موزیک دل نشین و جذاب آلبومهایش، بازی را هر چه بیشتر جذاب تر میکند. جنگها بسیار ساده و با ضربات نزدیک Mele طراحی شده است. همچنین مایکل قدرت پرتاب کردن کلاه خود پس از جمع آوری اکسپرینس در طول مرحله میباشد که هنگام پرتاب کردن کلاه تمامی دشمنان اطراف با نوازش آنک Smooth Criminal نابود میشوند. دو نسخه متفاوت از بازی در بازار یاف میشد که تنها فرق آن جابجایی مراحل و طراحی قسمی از مراحل با زاویه دید بالا میباشد (یجورایی 3 بعدی). در نسخه خانگی این بازی مراحل به شکل زیر میباشند.

Club 30s
آهنگ پس زمینه : Smooth Criminal
آهنگ خاص حرکت ویژه خود : Smooth Criminal

Street
آهنگ پس زمینه : Beat It
آهنگ خاص حرکت ویژه خود : Beat It

Woods
آهنگ پس زمینه : Another Part of Me
آهنگ خاص حرکت ویژه خود : Thriller , Billie Jean

Cavern
آهنگ پس زمینه : Billie Jean
آهنگ خاص حرکت ویژه خود: Bad

The Enemy Hideout
آهنگ پس زمینه : Smooth Criminal
آهنگ خاص حرکت ویژه خود : Beat It , Smooth Criminal

جالب اینجاست که فروش بازی مدتها بود که گذشته بود اما پس از مرگ وی فروش نسخه سگا جنسیس بازی به
13,999.99 رسید. همچنین قیمت اصلی خود بازی در eBay به70 دلار رسید. David Perry سازنده بازی پس از مطلع شدن از این فروش چشمگیر بازی قدیمی خود، هفته ای پس از مرگ مایکل، دست به کار زد و شروع به ساختن بازی دیگری برای مایکل بروی پلتفورمهای ؟ و ؟ شد. هنوز اطلاعات چندانی از بازی مشخص نیست اما تا زمان زنده بودن خود مایکل حق انتشار کلیه آلبوم ها و برنامه های وی در دست سونی بوده. خبری دیگر نیز از سوی خود سونی در همین رابطه منتشر شده بود و برای طرفداران مایکل یک مژده در دستور کار خود قرار داد.

نوشته شده توسط Kourosh
مایکل مثل خواننده های مزخرف امروز موسیقی رو به بیراهه نمیبرد. واقعا موسیقی میساخت نه صدای تق و توق یا اراجیفی مثل رپ. اگه تو کل عمرش هیچ کاری نکرده بود همون یک اهنگ we are the world برای ارزش گذاشتن براش کافی بود. کاری ندارم حاشیه های اطرافش چی بود و زندگی خصوصیش چه شکلی بود ولی از نظر هنر واقعا بزرگ و نابغه بود.

نوشته شده توسط Astiλk
شاید دیگر فردی همانند او در دنیای بی انتهای موسیقی ظهور نکند ، انسانی که با هنر خود دنیا را سالیان سال مجذوب کرد و سبک های زیادی را از ملودی های مختلف گرفته تا انواع رقص ابداع کرد . مایکل جکسون ، نامی که ماندگار شد تا آیندگان از آثار به جای مانده از او به نیکی یاد کنند . شخصا هیچگاه اوج صدا ، هنر و خلاقیت او را در Earth Song فرموش نمی کنم .

attachment.php
attachment.php
attachment.php

در آخر برای شما
Emulator سگا برای PC و گوشی های سیمبین نسخه 3 و 5 بدون ساین را بهمراه نسخه اصلی بازی (مجازی :D) MoonWalker قرار میدهیم.

خوب بنا به درخواست دوستان نسخه آرکید اون رو قرار میدم...بدلیل حجم کمی بالای اون (دی) لینک میدم دانلود کنید. بازی و خود Emulator Mame رو براتون میذارم.
Michael Jackson's Moonwalker for MAME

فایلی که دانلود شد رو توی آدرس دلخواه Extract کنید. فایل mame رو اجرا کنید. دیگه بقیش آسونه.

Attachments

• Michael Jackson's Moonwalker (JUE) (REV 01) [!].rar
    319.9 KB · مشاهده: 32
  • Gens-32Bit-Bazicenter.Com.rar
    465.5 KB · مشاهده: 33
  • Sega Emulator_s60v3v5_BaziCenter.Com.rar
    242.2 KB · مشاهده: 5
  • 1.jpg
    1.jpg
    21.3 KB · مشاهده: 148
  • 2.jpg
    2.jpg
    41.6 KB · مشاهده: 3
  • 3.jpg
    3.jpg
    36.4 KB · مشاهده: 150
  • 4.jpg
    4.jpg
    61.5 KB · مشاهده: 148
  • 5.jpg
    5.jpg
    25.1 KB · مشاهده: 146
  • 6.jpg
    6.jpg
    38.4 KB · مشاهده: 145
  • 7.jpg
    7.jpg
    29.5 KB · مشاهده: 140
  • 8.jpg
    8.jpg
    43.8 KB · مشاهده: 148
آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
ممنون. این بازی بهمراه two crude dudes یا همون crude busters و بازی سونیک بازی های مورد علاقه من بودند( اصلا کدوم بازی سگا بد بود؟؟؟). من با اینکه طرفدار مایکل نبودم و نیستم ولی با موسیقی مراحلش مخصوصا smooth criminal کلی حال میکردم. چقدر دنیای بازیسازی عوض شده و چقدر هم مضخرف شده( نظر شخصی). متاسفام که دیگه بازیهایی که اینقدر نسبت به زمان خودش پیشرو باشه رو نمیبینیم.
این نسخه ای که شما گذاشتی مرحله ای رو که دوربین از بالا نشون میده رو داره؟ چون اونو بازی نکردم و ندیدمش تاحالا.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
دستت درد نکنه :D

( اصلا کدوم بازی سگا بد بود؟؟؟).
این نسخه ای که شما گذاشتی مرحله ای رو که دوربین از بالا نشون میده رو داره؟ چون اونو بازی نکردم و ندیدمش تاحالا.

یک چند تا بازی سگا اشتباهی اون وسط بد بود :D ولی نه خیلی.

اون عکس سمت چپ رو میگی؟ منم ندیدم تا حالا .. دو سری دیگه Push Start داره .میتونه برای Arcade باشه ؟ یعنی سه نفره ملت بازی کنند ؟

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
قابل نداشت...الان برای شما ضمیمه میکنم اون یکی نسخه رو..
اون عکس مربوط به نسخه آرکید بازی هستش

آخرین ویرایش:

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
کوروش این نسخه رو حتما بازی کن خیلی داره حال میده به من. خودم قبلا بازی نکرده بودم...خیلی ردیفه.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
الان مرحله اخر اولی که گذاشتی هستم.
یک چند تا بازی سگا اشتباهی اون وسط بد بود ولی نه خیلی.

بابا معلومه که اون جمله اغراق ـه :biggrin1: ولی کلا نسبت به تمامی کنسولها بیشترین درصد بازی خوب رو من به سگا جنسیس میدم.دست خودم نیست :biggrin1:

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
الان مرحله اخر اولی که گذاشتی هستم.

بابا معلومه که اون جمله اغراق ـه
:biggrin1: ولی کلا نسبت به تمامی کنسولها بیشترین درصد بازی خوب رو من به سگا جنسیس میدم.دست خودم نیست :biggrin1:

نسخه آرکید یا همون سه بعدی که ندیده بودی رو هم گذاشتم....دانلود کن. تا سه نفر با لباسهای مشکی سفید و قرمز میان بازی میکنن. اونم با هم.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
هر چند هنوز نخوندمش (خوب همین الان امدم توش!:D) اما مرتضی میدنم که کولاک هست!:D کلا زدی تو خال! جای فرخ خالی که فعلا تو جزایر قناری به سر میبره!:D

دمت گرم!:love: حالا وقتی خوندمش (یعنی همین الان) میام نظر هم میدم!:D

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
هر چند هنوز نخوندمش (خوب همین الان امدم توش!:D) اما مرتضی میدنم که کولاک هست!:D کلا زدی تو خال! جای فرخ خالی که فعلا تو جزایر قناری به سر میبره!:D

دمت گرم! حالا وقتی خوندمش (یعنی همین الان) میام نظر هم میدم!:D
:love:
خوندیش؟ :D

راستی ماکان قرار بود یه چیزی به من بدیا! یادته که؟:cheesygri

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
به به لذت بردیم اساسی
مرسی مرتضی جان. واقعا خسته نباشی
فکر کنم وجود چنین فردی مثل وجود اینشتین در فیزیک بود. بودنش باعث شد تا موسیقی معنای دیگری پیدا کنه.

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
به به لذت بردیم اساسی
مرسی مرتضی جان. واقعا خسته نباشی
فکر کنم وجود چنین فردی مثل وجود اینشتین در فیزیک بود. بودنش باعث شد تا موسیقی معنای دیگری پیدا کنه.

قابل نداشت...تشبیه زیبایی کردی...:love:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا مرتضی دستت دردنکنه. دیشب من نتونستم همش رو بخونم ولی الان اومدم و همش رو خوندم. واقعا لذت بردم. خسته نباشی

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بابا دمت گرم :biggrin1: همین روزها میخواستم خودم این کار را بکنم .
اسطوره بی بدیل دنیای موسیقی خیلی دوست دارم بازیش دوباره ساخته بشه که داره ساخته میشه !
واقعا نمیدونم دیگه روی این زمین خاکی کسی مثل اون دیگه ظهور میکنه ؟؟؟؟!!!!
واقعا منون خیلی حال دادی بهم.

خودم هم تکمیلش میکنم این تاپیک را .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر