شایعه Monolith در حال کار بر روی The Hobbit

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
hobbit-logo.jpg

بنابر اخبار موجود شرکت Monolith سازنده ی عناوین تحسین شده ای چون F.E.A.R و Condemned در حال ساخت بازی رایانه ای اقتباس سینمایی پیتر جکسون از اثر معروف تالکین The Hobbit است، طبق این شایعه که توسط فردی در Twitter افشا شده است Warner Bros. این وظیفه را برای تولید یک محصول سطح بالا به Monolith واگذار کرده است.
آخرین اقتباس بر اساس دنیای تالکین در بازی های رایانه ای مربوط به اثر سال پیش SnowBlind می شود. War in the North علی رغم انتظارات بالا نتوانست چه در فروش و چه در نظر منتقدین به موفقیت قابل توجهی برسد.
همچنین آخرین ساخته ی Monolith که یک شوتر آنلاین با نام Gotham City Imposters است سال قبل توسط Warner Bros. منتشر شده که به نظر می رسد در دراز مدت می تواند به یکی از عناوین موفق این ژانر تبدیل شود.باید دید آیا استودیوی مشهور Monolith که در سالیان گذشته نیز شاهکارهایی چون سری NOLF را در کارنامه دارد پس از کم کاری چندسال اخیرش و البته کنسل کردن پروژه ای مربوط به دنیای Batman می تواند با ساخت اثری در خور نام The Hobbit بازگشتی موفق به سطح اول این صنعت داشته باشد یا نه و آیا این شایعه به حقیقت می پیوندد؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
اگه خبر حقیقت داشته باشه خیلی عالیه، همین که ساخت بازی رو بدن دست Monolith نشون میده که واقعا برای کیفیت بازی اهمیت قائل هستن (فارغ از نتیجه نهایی). امیدوارم مربوط به اول April نباشه فقط :D

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
کلا Monolith کم کار شده چند وقته یه همچین استودیوی قوی و خوش سابقه ای واقعا حیفه که بره توی حاشیه!

---------- نوشته در 12:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:19 AM ارسال شده بود ----------

جا داره در این تاپیک از محمد Wander عزیز عذر خواهی کنم:D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تجربه همیشه گفته بازی/فیلم خیلی جالب نمی تونه باشه.
جون من بیخیال بشین و برین ساخت دنباله ی FEAR رو دست بگیرین که بیشتر گند نزنن بهش.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بسیار هم عالی ولی من بیشتر ترجیح میدم The Battle For Middle Earth تایید بشه تا عنوانی برگرفته از فیلم هابیت

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
والا ما که این F.E.A.R که ساخت رو دیدیم یادمونه خوب نبود!
کلن هم خیلی وقته بازی تاپ نداده بیرون، از F.E.A.R Original که ساخت به بعد دیگه بازی ای که بشه به نظر من گفت بازی ندیدیم :D.
حالا چرا سر ذوق اومدین؟

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
امیدوارم خوب ازآب دربیاد:x
war in the north که چرت بود این lord of the ring mmo هم لامصب ازبس زیاد هست حجمش نمیشه دانلود کرد:(

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
والا ما که این F.E.A.R که ساخت رو دیدیم یادمونه خوب نبود!کلن هم خیلی وقته بازی تاپ نداده بیرون، از F.E.A.R Original که ساخت به بعد دیگه بازی ای که بشه به نظر من گفت بازی ندیدیم :D.حالا چرا سر ذوق اومدین؟
اولا همون Project Origin به نصف شوترهای این نسل می ارزه این از این :D دوما این دو تا Condemned با این عظمت بازی محسوب نمی شن؟:|

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
کلن هم خیلی وقته بازی تاپ نداده بیرون، از F.E.A.R Original که ساخت به بعد دیگه بازی ای که بشه به نظر من گفت بازی ندیدیم :D.
حالا چرا سر ذوق اومدین؟

یه دور Condemned ها رو برو بعد روزی صد بار توبه کن از این حرفت

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
Condemned ها که هر دو عالی بودن . مخصوصا شماره اولش . یه بازیه تاریک و بدون تیر و مهمات زیاد و بر پایه در گیری های فیزیکی اونم تو حالت اول شخص . دیگه بهتر از این ؟ :D
ولی در کل اون طرف هم گفتم . بهترین کارشون همون No one lives forever بوده . بازی ـیی که هیچ وقت فراموش نمیشه و واقعا یه شماره جدید ازش تو این نسل حس میشد . حیف :(

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
میبینی چطور مارو در حسرت یه LOTR ناب گذاشتن :( تنها بازی هایی که واقعا لذت بردیم Battle for middle earth بود که اونم استراتژیک بود. اصلا یه بازی درست و حسابی سوم شخص نمیتونن بسازن از کتابای تاکین :(

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
حالا چرا سر ذوق اومدین؟

عقده ای:d جفت پا میپری وسط بحث طرفداراش فکر میکنی خیلی باحالی ؟:d تک تک بازیهای اینا یه شاهکار به تمام معناست بی برو برگرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر