Molyneux: بازنشسته نخواهم شد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
molyneuxnewmarch.jpg

Molyneux: بازنشسته نخواهم شد

Peter Molyneux که چند وقت پیش آب پاکی را روی دست همه ریخته بود و صحبت هایی کرد که به دنبال ان انتظار می رفت پروژه Godus آخرین عنوان وی و استودیوی 22 Cans باشد، و بعد از آن وی از دنیای بازی سازی خداحافظی کند. اما حقیقت ماجرا این است که او بازنشسته شدن را عملی زشت می داند.

Molyneux در مصاحبه با Gamesindustry International گفت: " من نمی خواستم بگویم که می خواهم بازنشسته شوم یا بعد از ساخت این عنوان خودم را از روی پل به پایین پرت کنم.
من زمانی بازی ساختن را متوقف میکنم که یا ببینم مردم از بازی های من متنفرشده اند و یا اینکه بمیرم.
من در حال حاضر بیش از پیش به ساخت بازی مشتاق و علاقه مندم. بازنشستگی برای من ننگ محسوب می شود و زمانی بازنشسته می شوم که فرسوده و از کار افتاده باشم.

وی این صحبت را در حالی می کند که قبلا گفته بود Godus آخرین و تنها عنوانی است که در استودیوی 22 Cans ساخته می شود.

منبع

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
ای fable ساز! ای Populous و Black & White ساز! ای خلاق! ای پروژه ی مایلو (:-") ! تکلیف مارو با خودت مشخص کن جان خودت! :D :D :D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
این چیزی که میگم به مولی ربطی نداره ولی یادم افتاد بگم:
تاسیس کنند Bioware که کلی بازی بزرگ خلق کردند بخاطر بازخورد های منفی mass effect 3 انقدر ناراحت بودند که گفته شده به این علت از دنیای گیم رفتند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر