Mods/مادها | معرفی، طرح سوال، رفع مشکلات، آموزش و...

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
این یه تاپیک جامع برای بحث و گفتگو در مورد مادهاست. داخل این تاپیک می تونین به موارد مختلفی از جمله معرفی، رفع مشکلات، پرسش سوال، راهنمای نصب، ساخت ماد و کلا هر چیزی که در مورد مادها باشه بپردازید.

ماد/Mod چیست؟
Mod از کلمه‌ی Modification میاد که به معنی تغییر و اصلاح هستش. در دنیای بازی ها این تغییرات بر روی فایل‌ها و کدهای بازی ها اعمال میشن تا ویژگی های جدیدی رو به ارمغان بیارن. برخی از این ویژگی‌ها:
  • بهبود گرافیکی و افزایش کیفت تکسچرها.
  • حل مشکلات و باگ های بازی.
  • اضافه کردن محتوای جدیدی: سلاح، آیتم، منطقه، داستان، ماموریت، دشمنان و بسیاری از موارد دیگه.
  • تغییرات در گیمپلی و یا بهبود آن.
  • هر چیزی که فکرش رو بکنید!

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
از اونجایی که روزانه 2 3 ساعت دنبال مود های جدید میگردم این تاپیک بهترین مکان برای تخلیه اطلاعاتی مودهایی که پیدا کردم هستن

• Like
Reactions: parsa hossini

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
دوستان مودی اومده (سال 2019)که بازی gta sa رو تبدیل به پابجی میکنه ، یعنی تکسچر های جدید ، 60 فریم و بتل رویال به بازی اضاف میشه

• Like
Reactions: parsa hossini

parsa hossini

کاربر سایت
Apr 7, 2020
6
یک مود هست توی اسکایریم به اسم
The Forgotten City
که یک شخصی به اسم نیک پیرس درستش کرده که در این مود شما نقش یک کارآگاه رو دارید تا راز یک قتل رو کشف کنید. توی یک شهر باستانی اتفاق میوفته و حدود 10 ساعت گیم پلی به اضافه موسیقی متن مجزا داره.

• Like
Reactions: H.K.Z05

Seyed mani pc

عضو جدید
Apr 23, 2020
1
سلام من gta sa pc بازی میکنم و بدون هیچ مشکلی اجرا میشه فقط من میخوام مود iron man نصب کنم با استفاده از img editor تمام مراحل رو هم انجام دادم ولی مود اجرا نمیشه لطفا کمک کنید

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
سلام من gta sa pc بازی میکنم و بدون هیچ مشکلی اجرا میشه فقط من میخوام مود iron man نصب کنم با استفاده از img editor تمام مراحل رو هم انجام دادم ولی مود اجرا نمیشه لطفا کمک کنید
کلیدها و فرمان‌هاش اینا هستن:
Enter "IRONMAN" to activate the mode.
Enter "IRON" to deactivate the mod.
SHIFT + C-Flight/Space to accelerate, slow Shift, turn off flight F.
TAB + Caps Lock-open the menu of weapons, A or D choice of weapons.

برای فعالسازی IRONMAN رو تایپ کن.

• Like
Reactions: H.K.Z05

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر