MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
اونی که میگه "دو هفته " بعد میاره دیگه چه جورشه؟پولشو گرفت بفرسته دیگه:|
نه دوست عزیز این بازی 60 تومن نمی ارزه،اگه می ارزید ملت پی اس 3 شو میخریدن دیگه... :D
30 تومن بیانه میگیره که اگه آورد نپیچونی:D
قیمت هم 53 تومن است

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
چی شد چجوری آنلاین بازی کنم ؟
برادر من فعلا پچ جدید هک نشده فعلا صبر بدید دوستان من شاید تا آخر هفته دیگه 5 4 تا ارجینال دستم برسه 1 کی مال خودم هست 1 کی هم سفارش دادن حالا اگه کسی خواست بهم پی ام بده

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
اونی که میگه "دو هفته " بعد میاره دیگه چه جورشه؟پولشو گرفت بفرسته دیگه:|
نه دوست عزیز این بازی 60 تومن نمی ارزه،اگه می ارزید ملت پی اس 3 شو میخریدن دیگه... :D

پولشو گرفت بفرسته؟ مگه کپى هست که هى بفرسته؟
اولا60 تومن نيست 53 تومن هست!
دوما! کى pc رو ول مى کنه بره با ps3 اينو بازى کنه؟
تمام لذتش به ماوس و کيبرده!
سوما! آقا که نمى تونه يکدفعه چهل تا ازش بياره! بايد پيش فروش کنه تا از فروشش مطمئن شه!
من 53 تومن رو فقط بخاطر آنلاين بازى کردن پرداختم اونم با ماوس و کيبرد!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
البته همون طور که میدونید کرک جدید اومده ولی مشکلی که داره بعد از 2 دقیقه Kick میکنه و هنوزم مشکل حل نشده.

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
:-"find mikone faghat bayad crack dorost berizi
hala ke pach jadid omade ke bemanad
a8b12a1e89c112d8fbb83f5756abdc508a71d454.png

NanoNima

کاربر سایت
Jan 17, 2008
33
عجب !!!

دوستان گرامی !!!

قیمت این بازی 59.90$ هست و فعلا هم پایین نیومده. اونایی هم که قیمت الکی میدن لطف کنن یه search بکنن بعد اعلام کنن. البته DC گفته قیمت نهایی بین 55 تا 65 واسه ما در میاد که خوب تا شنبه معلوم میشه.

در ضمن اشخاصی هم که میخوان 15 تومن واسه این گیم بدن یا اینکه نسخه PC رو با PS3 مقایسه میکنن ، همون بهتر که منتظر کرک باشن.

به هر حال دوستانی که اوریج میگیرن لطف کنن یه تاپیک راه اندازی کنن که همدیگرو تو استیم add کنیم تا بتونیم با هم بازی کنیم. HF ;)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
دوستان گرامی !!!

قیمت این بازی 59.90$ هست و فعلا هم پایین نیومده. اونایی هم که قیمت الکی میدن لطف کنن یه search بکنن بعد اعلام کنن. البته DC گفته قیمت نهایی بین 55 تا 65 واسه ما در میاد که خوب تا شنبه معلوم میشه.

در ضمن اشخاصی هم که میخوان 15 تومن واسه این گیم بدن یا اینکه نسخه PC رو با PS3 مقایسه میکنن ، همون بهتر که منتظر کرک باشن.

به هر حال دوستانی که اوریج میگیرن لطف کنن یه تاپیک راه اندازی کنن که همدیگرو تو استیم add کنیم تا بتونیم با هم بازی کنیم. HF ;)
قیمت نهایی 53 تومن + 2500 پول پست اعلام شد:smile:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
من قرار بود از Uk برام بیارن با قیمت 29 پند ولی متاسفانه نشد 29 پند تقریبا میشه 49000 حالا اگه قیمت درست حسابی گیرم اومد به دوستان میگم

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,752
نام
فرشید
منم موافقم،
بهتره یه تاپیک برای کاربرای اوریج راه اندازی بشه تا دیگه پستای مربوط به کرک و مشکلات مربوطه از بحث ما جدا بشه و روی خود بازی تمرکز کنیم.

قیمت نهایی 53 تومن + 2500 پول پست اعلام شد:smile:

فک می کنم بهترین راه برای یه تجربه ی بی دردسر توی یکی دو سال آینده همین خریدنش باشه،
منم سفارش دادم.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
من که بالا خره تونستم از ساعت10صبح تا12صبح قسمت free for allرا بازی کنم.بد نیست شما هم تا نسخه اورجینال دستتون برسه یک تست بکنین. :cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر