MODERN WARFAIL 2

Call of Duty Modern Warfare 2 با سر و صدای زیاد بالاخره منتشر شد و هرچند گیمرهای کنسول‌دار خیلی خوشحال به نظر می‌رسن، اما کامیونیتی پی‌سی چندان که چه عرض کنم، اصلا از این بازی راضی نیست. نکته فاجعه‌بار اینه که نه تنها کسایی که بازی رو دزدیدن، بلکه کسایی که نسخه اصلی بازی رو دارند با مشکلات عجیب و غریبی روبرو هستند و چیزی که قضیه رو بدتر می‌کنه عدم پاسخگویی IW به این مشکلاته (توصیه می‌کنم سری به انجمن‌های IW بزنید!)

لیست زیر مجموعه نسبتا کاملی از مشکلات Modern Warfare 2ست که به لطف دوستان ما در این سایت درست شده و نسبتا کاملم هست.

الف) مشکلات نصب

1- نخواندن دی‌وی‌دی

بازی در دو دی‌وی‌دی عرضه شده است اما گزارش‌های متعددی در مورد خوانده و اجرا نشدن دی‌وی‌دی دوم بازی اعلام شده است. در این صورت تنها راهی که مسئولین IW به شما توصیه خواهند کرد تعویض درایو یا دانلود بازی از استیم است.

2- استیم اجباری

استفاده از استیم اجباریست. حتی کسی که بازی را بصورت دی‌وی‌دی خرید کرده است برای استفاده از آپدیت‌ها، پچ‌ها و... باید از استیم استفاده کنید.

3- مشکل با ویندوز 7 64-bit

گزارشات متعددی از مشکل اجرا نشدن یا بد اجرا شدن بازی روی ویندوز 7 موجود است

4- فایل‌های ناقص

با توجه به ضعیف بودن پروسه نصب بازی، در بسیاری از موارد در میان حالت تک‌نفره بازی و در تک و توک مواردی در حالت مالتی‌پلیر با یک پیغام مبنی بر این‌که فایل مورد نیاز برای ادامه بازی موجود نیست کرش می‌کند.

5- پچ‌های بی‌حاصل

اعتراض اکثریت گیمرها به این بوده است که پچ‌های ارائه شده صرفا جهت دهن‌کجی به هکرها بوده و نه تنها جز از کار انداختن کرک‌ها کاری نمی‌کنند، که به مشکلات بازی افزوده‌اند

ب) ثبات (Stability) بازی

1- فریز شدن بازی

بازی در موارد متعدد و بدون دلیل خاصی فریز می‌شود. زمان این فریزها از 5 ثانیه تا 1 دقیقه گزارش شده است.

2- نوشته‌های غیرقابل خواندن

بدون شرح !

pic5839tmp.jpg

3- کرش کردن بازی

بازی به‌دلایل متفاوتی بارها و بارها کرش می‌کند. یکی از کاربران باذوق یک مونتاژ جالب از این کرش‌ها تهیه کرده است. (مشاهده ویدئو)

4- مشکلات با صفحه بازی

صفحه بازی بدون هیچ دلیلی شروع به فلش زدن یا لغزیدن می‌کند.

5- مشکل با Crossfire

در کارت‌هایی ATI که از Crossfire استفاده می‌کنند در صورت استفاده از Thermal Scope فریم‌ریت بازی بشدت کاهش می‌یابد.

6- تنظیمات رزولوشن

تنها در صوتی که در cfg بازی تغییراتی ایجاد کنید می‌توانید رزولوشن بازی را تنظیم کنید، ضمنا حتی در صورت تنظیم رزولوشن ممکن است بازی کرش کند.

ج) مشکلات عمومی

1- قیمت بازی

بازی برای نسخه پی‌سی 10 دلار از همه بازی‌ها با همین کیفیت گرانتر هستند. همچنین گیمرهای استرالیایی مجبورند برای این بازی 90 دلار بپردازند !!

2- پشتیبانی ضعیف

به‌طور قطع همه می‌گویند که پاسخگویی IW به این مشکلات صفر بوده است. حتی گفته می‌شود که خجالت‌آورترین پاسخ تاریخ پشتیبانی بازی‌های رایانه‌ای در مورد این مشکلات توسط اعضای IW داده شده است

3- nViDIA SLI

بله، بازی از SLI پشتیبانی نمیکند. یعنی اگر شما تمام سرمایه‌تان را برای خریدن سه کارت گرافیک SLI استفاده کرده‌اید، الان فقط از یکی از آن‌ها می‌توانید استفاده می‌کنید.

4- Command Console درکار نیست

این بازی هیچ CC رسمی ندارد، هرچند هکرها توانسته‌اند این امکان را برای ما به ارمغان بیاورند. این یعنی شما هیچ کنترلی روی بازی ندارید

5- Field Of Vision/Field Of View

در شرایط عادی FoV روی 65 درجه تنظیم شده است. این FoV برای شرایطی است که بازیکن دور از صفحه نمایش نشسته باشد (یعنی سازندگان حتی به خود زحمت درست پورت کردن بازی از روی کنسول را نداده‌اند!!!) بنابراین 65 درجه برای پی‌سی‌گیمرها که فاصله کمی از صفحه نمایش دارند زجرآور خواهد بود. FoV نیز تنها از طریق cfg قابل‌تغییر است و با این وجود نیز می‌توان آن را به بیشتر از 75 تغییر داد، چراکه باعث به‌هم ریختن دوربین‌ها، هدفگیری و... می‌شود

6- تک پروفایل بودن بازی

اگر اعضای خانواده یا حتی خود شما بخواهید با یک پروفایل دیگر بازی کنید، باید دوباره بازی را بخرید!

7- ذخیره نشدن پروفایل

بر خلاف گفته سازنده بازی که گفته بودند پروفایل شما روی Steam Cloud ثبت می‌شود، با از تغییر سیستم عامل پروفایل شما نیز از بین می‌رود و هکرها هم توانسته‌اند دسترسی به درجات بالا را امکان‌پذیر کرده‌اند: یعنی اطلاعات شما روی سیستم ذخیره می‌شود نه روی Steam Cloud

8- هیچ مودی در کار نیست

با نبودن ابزار مود سازی، یعنی هیچ حالت ساخته کاربری در اختیار هیچ‌کس نخواهد بود، مگر این‌که سازنده این مود بخواهد موتور بازی را هک کند !

9- خم شدن در کار نیست

در نسخه‌های پیشین شما می‌توانستید (به صورت پیش‌فرض) با کلید‌های E و Q به راست و چپ خم شوید و بدون در معرض خطر دادن جانتان بجنگید، این امکان در MWII وجود ندارد.

بخش بعدی: مالتی‌پلیر

د) مشکلات مالتی‌پلیر

1- نبود سرور اختصاصی (Dedicated)

اولین و مهم‌ترین مشکل حالت مالتی‌پلیر بازی نبود سرورهای اختصاصی و استفاده از IWNet است و این یعنی شما سرور دلخواهی نخواهید داشت تا بتوانید بر اساس اختیار خود در سروری با مود مورد نظرتان و یا افرادی که می‌دانید در آن سرور خواهد بود بازی کنید؛ و متعاقبا یعنی امکان مرور و انتخاب بین سرورها وجود ندارد

2- سیستم Matchmaking

در نبود سرور اختصاصی، بازی از یک سیستم Matchmaking بهره‌ می‌برد که عملا هیچ اختیاری برای بازیکن باقی نمی‌گذارد. بازیکن به‌صورت اتفاقی به یک سرور هدایت می‌شود. شما اختیاری در مورد هم‌بازی‌هایتان ندارید مگر به یک بازی خصوصی دعوت شوید. این سیستم این‌گونه عمل می‌کند که مثلا اگر شما بخواهید TDM بازی کنید، شما و 11 نفر دیگر را که چنین خواسته‌ای دارد در یک بازی قرار می‌دهد

3- اتصال Peer to Peer

با این روش،‌ بازیکنی که بهترین کانکشن را داشته باشد به عنوان هاست انتخاب خواهد شد که تبعات زیر را به همراه خواهد داشت:

3.1- کانکشن میزبان بازی

تمام بازی به کانکشن او بستگی دارد، و مطمئنا اینترنت خانگی معمولی نمی‌تواند به‌راحتی میزبان 11 نفر باشد، بنابراین بازیکنان دچار لگ و تاخیر خواهند شد

3.2- تعداد بازیکنان

ایجاد یک بازی بستگی به تعداد بازیکنان دارد، اگر یک بازی به حد نصاب نرسد تشکیل نخواهد شد. بنابراین اگر کسی در حوزه منطقه‌ای شما مشغول بازی نباشد سیستم بدون توجه به سرعتتان، شما را به یک بازی در یک منطقه دیگر خواهد برد.

3.3- حالت بازی

همچنین ایجاد یک بازی به متقاضیان انجام آن بستگی دارد، اگر شما بخواهید TDM بازی کنید و دیگر افراد منطقه شما نه،‌ برای شما جایی برای بازی وجود نخواهد داشت !

4- نوار پینگ

بر خلاف رسم معمول، این بازی به‌جای نمایش عدد دقیق پینگ از یک سیستم نه‌چندان قوی و غیرقابل قبول تحت عنوان نوار پینگ استفاده می‌کند. نواری که کنار نام شما وجود دارد با چهار درجه مشخص شده است و بالاترین درجه بهترین پینگ است. نکته جالب این‌جاست که آخرین نوار برای پینگ زیر 150 تنظیم شده است، یعنی اگر در یک بازی مثلا در یک کشور خارجی که پینگ‌های همه 20-30 است، اگر شما پینگ 149 داشته باشید پینگتان به‌عنوان یک پینگ عالی شناخته می‌شود !!
هرچند به لطف هکرها این سیستم کمی بهبود یافته است و البته، با تغییر در cfg می‌توان به پینگ عددی دست یافت.

5- کم بودن انتخاب‌ها

شما تنها می‌تواند با شرایط پیش‌فرض IWNet بازی کنید، یعنی هیچ قوانین دلخواهی در کار نیست

6- عدم وجود امکان انتخاب نقشه

سیستم به‌طور دلخواه یک نقشه برای بازی انتخاب می‌کند، شما تنها می‌توانید با رای دادن به یک نقشه دلخواه دیگر بروید

7- انتقال میزبانی

اگر میزبان بازی، بازی را ترک کند و یا شرایط او برای میزبانی توسط سیستم ضعیف شناخته شود، با وقفه‌ای معمولا چند دقیقه‌ای میزبانی بازی به شخص دیگری که بعد از او بهترین شرایط را دارد انتقال می‌یابد (حتی اگر وضعیف او خیلی ضعیفتر از میزبان اول باشد) و اگر به هر دلیلی این فرآیند به مشکل بخورد بازی کاملا قطع می‌شود.

8- پیوستن ناخواسته به یک بازی

اگر به هر دلیلی یک بازی را ترک کنید و دوباره بخواهید بازی کنید، در اکثر مواقع دوباره به همان بازی فرستاده می‌شوید

9- عدم وجود قابلیت کیک

با نبودن ادمین روی بازی،‌ عملا هیچ نظارتی روی بازی نیست. شما تنها می‌توانید بازیکن خاطی (مثلا یک کمپر) را با رای گیری بیرون کنید، علاوه بر این تضمینی وجود ندارد که او دوباره به بازی نپیوندد ( به بخش د-8 مراجعه کنید)

10- سیستم دوستان پر از باگ

سیستم دوستان و Party بازی پر از باگ و اشکالات اساسی است طوریکه تورنمت رسمی بازی بخاطر مشکل در دعوت کردن از بازیکنان به یک فضاحت تبدیل شد

بخش بعدی: مشکلات جانبی مالتی‌پلیر

Last edited by a moderator:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من دیدم امتیازات نسخه ی PC خیلی کمتر شده نسبت به کنسول ها، ولی دیگه فکر نمیکردم انقدر ضعیف باشه !!
واقعا IW نسخه ی PC رو نابود کرده !

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
متاسفانه خیلی از اشکالاتی که به بازی منتصب کردید کاملا بی اساس یا اغراق شده هست،فکر می کنم بر اساس نظریات شخصی یا اطلاعات اشتباه این موارد رو اضافه کردید
چن مورد ذکر می کنم:

3- مشکل با ویندوز 7 64-bit

گزارشات متعددی از مشکل اجرا نشدن یا بد اجرا شدن بازی روی ویندوز 7 موجود است
من شخصا روی ویندز 7 نسخه ی 64 بیتی مد Single و مولتی رو بازی کردم و کوچکترین ایرادی توی ساعتها بازی کردن یا ناپایداری ندیدم،هیچ جایی هم گزارشی از مشکل با 64 بیتی ندیدم.

5- مشکل با Crossfire

در کارت‌هایی ATI که از Crossfire استفاده می‌کنند در صورت استفاده از Thermal Scope فریم‌ریت بازی بشدت کاهش می‌یابد.
این ربطی به IW نداره،شرکت AMD هست که باید درایوراش رو برای بازی Optimize یا بهینه کنه که نکرده،بعد از یک سال از اومدن World at War هنوز هم راندمان کارتای AMD با Cross Fire پایین هست چه برسه به این عنوان که تازه اومده!

3- nViDIA SLI

بله، بازی از SLI پشتیبانی نمیکند. یعنی اگر شما تمام سرمایه‌تان را برای خریدن سه کارت گرافیک SLI استفاده کرده‌اید، الان فقط از یکی از آن‌ها می‌توانید استفاده می‌کنید.
نخیر ،اصلا اینطور نیست،SLI بطور کامل در این بازی فعال هست و تازه Nvidia در درایور نسخه ی 195.55 که دیروز ارائه کرده،راندمان SLI رو هم بهتر کرده

مشکلات دیگه راجع به نخواندن از دیسک بازی یا ناپایداری بازی رو حتی توی فروم مربوط به بازی توی همین سایت هم خیلی کم دیدم و بیشتر از کرک بوده،فکر نمی کنم مشکل عمده ای باشه و اکثریت هم به این مشکلات برخورد نکردن،وگرنه حتما سر و صدا میکرد،مطمئن باشید

اما موارد دیگه مثل نداشتن پروفایل بازی و کمبود انتخابها در نسخه ی مولتی بازی رو خودم هم نکات منفی می دونم
اما با همه ی این احوال نقاط مثبت این بازی هنوز هم اونقدر زیاد هست که میشه این موارد رو در نظر نگرفت و خیلی از امتیاز بازی کم نکرد

بهتره شما هم خودتون رو از لذت بازی کردن این عنوان محروم نکنید!

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
من‌که خو قرار نیست ایکس‌دلار پول بدم :D 100 تِمَن میدم میخرم :D ولی این بازی در بخش سینگل رسما چیزی برای ارائه نداره در قبال پولی که از شخصی که بازی رو میخره میگیره و قدرتش به مالتیش هست که رسما افتضاحه، ولی خب برای اون موارد همش مصداق هست تو کامیونیتی IW که نمونش رو ذکر می‌کنم برات.
http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=176946
http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=180568&hilit=sli&start=10#p3022826
http://forums.amd.com/game/messageview.cfm?catid=227&threadid=121969
http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=163898

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
- خم شدن در کار نیست

در نسخه‌های پیشین شما می‌توانستید (به صورت پیش‌فرض) با کلید‌های E و Q به راست و چپ خم شوید و بدون در معرض خطر دادن جانتان بجنگید، این امکان در MWII وجود ندارد.
من با نبودن Lean کاملاً موافقم .. به خصوص در بخش مولتی. این مسخره بازیها که خم شو و تیراندازی کن معنی نداره .لطفاً حرف از واقعی بودن بازی نزنید که بازی شبیه سازی نیست! یا طرف انقدر عکس العمل داره که میپره و میزنه و یا خیر. این لوس بازی ها چه کاری ـه .. برای E و Q هم انتخاب های خیلی مهمتری وجود داره.

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
من‌که خو قرار نیست ایکس‌دلار پول بدم :D 100 تِمَن میدم میخرم :D ولی این بازی در بخش سینگل رسما چیزی برای ارائه نداره در قبال پولی که از شخصی که بازی رو میخره میگیره و قدرتش به مالتیش هست که رسما افتضاحه، ولی خب برای اون موارد همش مصداق هست تو کامیونیتی IW که نمونش رو ذکر می‌کنم برات.
http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=176946
http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=180568&hilit=sli&start=10#p3022826
http://forums.amd.com/game/messageview.cfm?catid=227&threadid=121969
http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=163898
خب بنظر من اتفاقا بخش Single مثل نسخه ی قبلی لذت بخش و به یادموندنی هست،
بخش مولتی هم با تمام این کاستی ها هنوز هم سرگرم کنندس،امیدوارم که با اصرار کاربرای PC،امکانات کم شده دوباره با آپدیتای جدید بهش برگرده

اون لینکایی هم که دادین مربوط به مشکلات موردی بازی هست و خیلی وقتا اصلا ربطی به اون چیزی که کاربر فکر میکنه نداره و مشکلش هم حل میشه ،چون روی سیستم خاص اون کاربر ایجاد شده

اینجور مشکلات برای تمام بازیها، موردی پیش میاد و کاملا هم طبیعی هست اگر ایراد همه ی کاربرها نباشه،میتونید از فروم مشکلات بازیهای دیگه هم لینک بدید ،اما این دلیل مشکل دار بودن بازی نمیشه که،من هیچ گزارشی راجع به مشکل نرم افزاری(هنگام نصب یا اجرا) که تایید شده باشه از این بازی ندیدم،مشکلات گرافیکی یا مشکلات IW.net که جداست و با آپدیت باید برطرف بشه،COD 4 هم از اول که بدون باگ نبود،تا الان هم 7 تا آپدیت براش دادن.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
من ارجينال خريدم
يکی از مشکلات اساسی که دارم اينه که بازی نميدونم چرا آلمانيه!
با اينکه زبون تنظيم شده روی انگليسی با اين حال المانيه
ضمناً من چندتا بازی ديگه هم به اين صورت گرفتم همچين مشکلی ندارم
تو فروم IW تاپيک زدم کسی جواب درست حسابی نداد
بخش چند نفره رو که کلاً نابود کردن
هيچ فرقی با نسخه های کنسولی نداره

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
م

این ربطی به IW نداره،شرکت AMD هست که باید درایوراش رو برای بازی Optimize یا بهینه کنه که نکرده،بعد از یک سال از اومدن World at War هنوز هم راندمان کارتای AMD با Cross Fire پایین هست چه برسه به این عنوان که تازه اومده!

من یه سوال برام پیش اومده:
یعنی Nvidia کارت هاش رو برا تمام بازی ها optimize می کنه؟
اگه آره چرا هنوز در بازی کردن shift هنوز افرادی که مدل های پایین کارت های این شرکت رو دارن(مثل سری 8000) مشکل دارن؟
به نظر من کار optimize کردن کار شرکت تولید کارت گرافیک نیست(البته اگه این کار رو انجام بده خیلی خیلی عالیه) این کار وظیفه شرکت سازنده بازیه.
(همون طور که اگه بازی رو X360 یا PS3 مشکل افت فریم داشته باشه کسی نمی گه مشکل از سونی یا مایکروسافته که دستگاشون رو optimize نساختن.)

حالا اینی که چرا این مشکل اکثرا برا Ati پیش میاد برا من هم سواله.

jooooker

کاربر سایت
Sep 21, 2009
53
نام
arash
خب بنظر من اتفاقا بخش Single مثل نسخه ی قبلی لذت بخش و به یادموندنی هست،
بخش مولتی هم با تمام این کاستی ها هنوز هم سرگرم کنندس،امیدوارم که با اصرار کاربرای PC،امکانات کم شده دوباره با آپدیتای جدید بهش برگرده

اون لینکایی هم که دادین مربوط به مشکلات موردی بازی هست و خیلی وقتا اصلا ربطی به اون چیزی که کاربر فکر میکنه نداره و مشکلش هم حل میشه ،چون روی سیستم خاص اون کاربر ایجاد شده

اینجور مشکلات برای تمام بازیها، موردی پیش میاد و کاملا هم طبیعی هست اگر ایراد همه ی کاربرها نباشه،میتونید از فروم مشکلات بازیهای دیگه هم لینک بدید ،اما این دلیل مشکل دار بودن بازی نمیشه که،من هیچ گزارشی راجع به مشکل نرم افزاری(هنگام نصب یا اجرا) که تایید شده باشه از این بازی ندیدم،مشکلات گرافیکی یا مشکلات IW.net که جداست و با آپدیت باید برطرف بشه،COD 4 هم از اول که بدون باگ نبود،تا الان هم 7 تا آپدیت براش دادن.
كاملا موافقم :smile:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
من یه سوال برام پیش اومده:
یعنی Nvidia کارت هاش رو برا تمام بازی ها optimize می کنه؟
اگه آره چرا هنوز در بازی کردن shift هنوز افرادی که مدل های پایین کارت های این شرکت رو دارن(مثل سری 8000) مشکل دارن؟
به نظر من کار optimize کردن کار شرکت تولید کارت گرافیک نیست(البته اگه این کار رو انجام بده خیلی خیلی عالیه) این کار وظیفه شرکت سازنده بازیه.
(همون طور که اگه بازی رو X360 یا PS3 مشکل افت فریم داشته باشه کسی نمی گه مشکل از سونی یا مایکروسافته که دستگاشون رو optimize نساختن.)

حالا اینی که چرا این مشکل اکثرا برا Ati پیش میاد برا من هم سواله.
خب اینجا جای توضیح اجمالیش نیست،اما اتفاقا بیشتر کار بهینه سازی برای افزایش فریم بر عهده ی تیم نرم افزاری سازنده ی گرافیک هست،قبل از انتشار بازی تیم سازنده با هر دوتا کمپانی کار میکنه،اما بعد از اون درایورا باید آپدیت بشن(مگر موردی خاص مثل داستان NFS:UnderCover که اصلا موتور بازی باگ داشت و با یه پچ جدید سرعتش خیلی بهتر شد)
و توی این کار هم Nvidia خیلی جلوتر هست،چون معمولا درایورای با کیفیت تری رو برای بازیها مینویسه تا AMD

راجع به SHIFT هم شما خودت میگی کارتای پایین 8000،اگر سرعتشون کمه که خب قدرتشون بیشتر از اون نیست،چون موتور SHIFT هم همچین سبک نیست
در ضمن توی همین بازی هم اتفاقا سرعت کارتای ATI خیلی کمتر از Nvidia بود(مثلا سرعت کارت 5870 از یه کارت GTX 260 هم کمتر بود،در صورتی که در حالت عادی،کارت 5870 از کارت GTX 285 هم سریعتر هست)،اما آخرین Hot FIX یی که ATI بیرون داد،راندمان کارتاشو توی این بازی بصورت محسوسی افزایش داد،داستان کنسولها هم فرق میکنه،چون درایور ندارن واسه قطعات،Firmware دارن و نمیشه واسه هر عنوان آپدیت کرد.

این خودش یه مثال موجه هست از اینکه کیفیت درایور سازنده ی گرافیک چقدر میتونه روی سرعت بازیها تاثیر بزاره.

ویرایش:یه نمونه ی دیگه ی بهینه سازی درایورا رو همین الان داشتم میخوندم،گفتم شما هم ببینید:کارتای ATI با آخرین درایور هم هنوز برای اجرای فیلمای Flash روی GPU ایراد درایوری دارن،در صورتی که کارتای Nvidia خیلی خوب عمل کردن: لینک

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
آقا بنده بعنوان یک پایرت خور بسیار خوشحال با کمی صبر برای یک سایت فروش بازی معتبر و صرف 70000ریال تقریبا ناقابل بازی رو تهیه کردم و بز تیم چیزی نکرد تو پاچم. و بدون هیچ عجله ای در 7-8 ساعت تجربه ی لذت بخش بازی که مدت زمانش نسبت به نوع سینمایی بودن بازی کاملا راضی کننده بود بدون هیچکدوم از این مشکلات بازی رو تمام کردم. و بعد هم یکم مثل همیشه با آنلاینش ور رفتم و نتیجه ای نگرفتم و بعد آنیستال×
دیگه اینهمه حرف و حدیث چیه؟
ماییکه پایرت نوش جان کردیم چرا سریع جو گیر میشیم؟
بدبختها دارن 60 - 70 دلار پول بازی میدن ببخشیدا ولی انقدی که ما میزنیم قُر نمیزنن .
البته با احترام به دوستانی که اوریجینال خریدن که اگه مشکلی دارن حق دارن.

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
مساله غر زدن یا نزدن نیست، مساله اینه که از نظر من و خیلی‌های دیگه، این بازی در کمال شگفتی به پی‌سی‌گیمینگ توهین کرده رسما با این سیستم مالتی‌پلیرش

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
مساله غر زدن یا نزدن نیست، مساله اینه که از نظر من و خیلی‌های دیگه، این بازی در کمال شگفتی به پی‌سی‌گیمینگ توهین کرده رسما با این سیستم مالتی‌پلیرش
خود PC Gamer های عزیز هستن که باعث شدن به PC Gaming توهین بشه.
دنیا دنیای سرمایه داریه.
وقتی مخاطب نخواد پول بده تولید کننده هم چیزی نمیسازه.
مخاطبهای کنسولها برای بازیها پول میدن شرکتها هم براشون بازی میسازن.
کاربرهای PC بازیهارو دانلود میکنن اونهام یا براشون بازی نمیسازن یا اگرهم میسازن با بی میلی.
حالا کشش نمیدم که بخواییم بحث مسخره ی" راههای نجات PC Gaming" رو ما بررسی کنیم ولی این مسلمه که کسی با PC پدرکشتگی نداره و این دهن کجی ها (اگر اصلا دهن کجی در کار باشه) یه عکس العمل طبیعیه×

که بماهم ربطی نداره:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر