Miyamoto: برای بازنشستگی آماده‌ام

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

06222tylv1salk3rnx.jpg

Shigeru Miyamoto طراح برتر بازی‌های جهان برای بازنشستگی خود را آماده می‌کند.

چندی پیش منابع معتبر زیادی گفته بودند، که Shigeruo Miyamoto از ریاست شعبه اصلی EAD شرکت Nintendo کنار خواهد رفت و در شعبه جدید با یک تیم جوان تر که استعدادهای نو دارند برای ساخت بازی های کوچک تر کار خواهد کرد. این موضوع از سال پیش در دستور کار بوده است. Miyamoto خالق شاهکارهای بزرگی مانند: Mario Galaxy, Super Mario 64, Ocarina of Time و تعداد بسیار زیادی بازی است. با این تغییرات دخالت او در بعضی از بازی ها کاهش پیدا می کند.

Shigeru Miyamoto در مصاحبه با Gamespot بیان کرد:"
من حدودا 60 سال از عمر خود را گذرانده‌ام، حال دیگر Nintendo باید بدون من راهی را که شروع کرده‌ایم را به سرانجام برساند. امسال من 60 سالگی خود را گذراندم و وارد 61 سالگی، خود شدم پس فکر کردن درمورد بازنشستگی خودم برای دیگران نباید غیر طبیعی باشد. با این حال پروژه‌هایی که من برروی آنان نظارت دارم بدون هیچ تغییری توسعه خواهند یافت."
او افزود:
ما در حال انجام برخی تغییرات در ادارات خود هستیم مانند دفتر R&D، با این حال روزی خواهد رسید و من دیگر در این شرکت نیستم و این کمپانی است که باید خود را برای این موضوع آماده کند. برای مثال می‌گویم من از کار کردن برروی پروژه‌های نیمه کار چندان خوشم نمی‌آید ولی طبیعاتا دوست دارم کارمندان جوان‌تر جایگزین من‌ شوند و خودم نیز با یک گروه کوچک‌تر و جوان تر برسر پروژ‌های کوچک‌تر فعالیت کنم. به تا به حال برروی پروژه‌هایی کار کرده‌ام که از کیفیت تولید آنان اطمینان داشتم و مسئولیت‌هایی زیادی را برای انجام پروژه‌ها از دیگران قبول کردم.
kj3cgcc3dtgxi6lyi4nd.jpg

Miyamoto هنوز هم در پست هیئت مدیره این کمپانی به عنوان بهترین عضو خواهند ماند. او مثل سابق به طور مستقیم بر روی بازی‌ها نظارت نخواهد کرد، حداقل این کار این است تاثیر کمی‌تری خواهد داشت در ساخت بازی‌ها. Miyamoto تجربیات خود را با تیم جوان خود برای کارهای کوچکتر به اشتراک خواهد گذاشت.
جانشین او در سمت ریاست معاون شعبه EAD و دست راست Miyamoto یعنی Takashi Tezuka خواهد شد و در کنار میامتو سال ها بر روی بازی های بزرگ کار کرده است. Takashi نقش زیادی در ساخت بزرگترین عناوین Mario داشته است، او از سری Zelda بازی Link’s Awakening را بدون نظارت و دخالت Miyamoto ساخته است.

Miyamoto بازنشسته خواهد شد ولی در سمت‌های خود خواهند ماند و در این راه نیز یکی از بزرگترین مشاوران Nintendo خواهد بود. Miyamoto هم اکنون بر سر 2 بازی آخر خود برای Wii U یعنی Lugi's Mansion: Dark Moon و Pikmin 3 نظارت کامل دارد. آیا Nintendo بدون او می‌تواند این راه را ادامه بدهد یا نه؟

منبع

آخرین ویرایش:

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
با این حال روزی خواهد رسید و من دیگر در این شرکت نیستم

خدا نکنه :(( اصلا یکی از دلایل علاقه من به نینتندو همین میاموتو هست :(

خدایی نابغست این آدم من بعید میدونم نینتندو بتونه کسی رو به عنوان جایگزینش پیدا کنه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خب این هم اعلام رسمی خداحافظی بزرگترین بازی ساز تاریخ
desperate2-onion-head-emoticon.gif

دمت گرم و خدافظ
bye2-onion-head-emoticon.gif

بازنشستگی خوش بیذگره :D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
اقا من خودم قبول دارم مياموتو يكي از افراد تاثير گذار و بزرگ بوده اما ديگه به كار بردن پدر بازي هاي رايانه اي و بزرگترين طراح جهان ديگه غلو و بزرگنمايي ميشه

به هر حال هر چيزي را پاياني ايست پايانش در اوج باشه خوبه
نينتندو هم ضربه ميخوره از اين اتفاق

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Shigeru Miyamoto پدر بازی‌های رایانه‌ای و طراح برتر بازی‌های جهان برای بازنشستگی خود را آماده می‌کند.
واسه Epic کردن خبر هرچی به ذهنتون میرسه رو واردش میکنید؟! پدر بازیهای رایانه Ralph H. Baer بود که سال 2006 از دنیا رفت.
توی منبع هم چیزی درمورد "Shigeru Miyamoto پدر بازی های رایانه ای" وجود نداره.

پ.ن. Video Game میشه بازیهای بصری یا تصویری نمیدونم چطور "رایانه‌ای" ترجمه ش میکنید !!
-----------------

باری. ایشون آردش رو ریخته و الکش رو آیخته. بسه از بس ماریو و زلدا با فرمولهای ایشون ساخته شده.
بره از بازنشستگی لذت ببره. از اون پاپ بندیکت XVI یاد بگیره :D.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
از اونجایی که آینده نینتندو بسیار تاریک و مبهم میزنه ،پس بهتره ایشون هرچه زودتر و با خاطره ای خوش از این شرکت در حال زوال جدا بشه. باشد که القاب بهتری نیز بعد از نابودی نینتندو نصیبش بشه.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
از اونجایی که آینده نینتندو بسیار تاریک و مبهم میزنه ،پس بهتره ایشون هرچه زودتر و با خاطره ای خوش از این شرکت در حال زوال جدا بشه. باشد که القاب بهتری نیز بعد از نابودی نینتندو نصیبش بشه.
خیلی ممنون از کارشناسیتون ایشون حتما از راهنمایی شما استفاده می‌کنند و سرمشق می‌گیرند.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
=))
مطمئن باش نابود می شه:)) کل بازی های نینتندو رو Miyamoto نمی ساخته نینتندو هنوز هم افراد با استعداد داره

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
هیچ سقوط و زوالی برای نینتندو درکار نیست. فقط این بابا دیده ازوقتی خودشو پیاده کرده تو صنعت داره ماریو و زلدا میسازه بسشه دیگه!!:d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
یعنی نظرات شما خیلی جالبه میتونید بدون سرچ کردن چند تا بازی ازش نام ببرید فقط ماریو و زلدا ازش دیدید

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
خبر خوبی نبود مهدی! هرچند همیشه انتظار شنیدنشو میکشیدم چون پا به سن گذاشته بود!خدمتش به صنعت گیم هیچ وخت از خاطره ها نمیره! جزوه ۱۰ بازی ساز برتره دنیاس به نظرم!

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
موفق ترین سری هایی (نه همشون) که میاموتو خلق کرده:
Mario, Donkey Kong, The Legend of Zelda, Star Fox, F-Zero, Pikmin و Metroid
افراد صاحب نظر در زمینه بازی های ساخته شده توسط میاموتو بهتره به این صفحه یه سری بزنن: List of Nintendo games created by Shigeru Miyamoto
جالبه ایشون توی هر سبکی یه بازی شاخ دارن و مثل بعضی دیگه استادنما های دیگه فقط چرخ دنده ی جامد نمیساختن!

واقعا تاثیری که بازی های میاموتو روی من گذاشت کمتر بازی تونست بزاره. از Super Mario Bros. روی SNES تا Metroid Prime روی Wii. خسته نباشی شیگورو. امیدوارم هر جا بری موفق باشی!=;

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
موفق ترین سری هایی (نه همشون) که میاموتو خلق کرده:
Mario, Donkey Kong, The Legend of Zelda, Star Fox, F-Zero, Pikmin و Metroid
افراد صاحب نظر در زمینه بازی های ساخته شده توسط میاموتو بهتره به این صفحه یه سری بزنن: List of Nintendo games created by Shigeru Miyamoto
جالبه ایشون توی هر سبکی یه بازی شاخ دارن و مثل بعضی دیگه استادنما های دیگه فقط چرخ دنده ی جامد نمیساختن!

واقعا تاثیری که بازی های میاموتو روی من گذاشت کمتر بازی تونست بزاره. از Super Mario Bros. روی SNES تا Metroid Prime روی Wii. خسته نباشی شیگورو. امیدوارم هر جا بری موفق باشی!=;
متروید رو میاموتو خلق نکرده
ناراحت کننده ولی قابل پیش بینی بود
سوپر ماریو 64 هنوز میگم بهترین بازیش بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر