Milo، ديروز در TEDGlobal 2010 بر روي صحنه حاضر شد

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

milo_molyneux.jpg

ديروز، پــِـتر مولينيو (Peter Molyneux)، براي نمايش دادنِ Milo – پسر مجازي‌ ِ Kinect كه موفق به حضور در نمايشگاه E3 2010 نشد – در TEDGlobal 2010، بر روي سِن حاضر شد. اين بازي، چه مقدار با آغاز كار بر روي Project Natal تغيير كرده؟

مولينيو با اين جمله صحبت خود را آغاز كزد:" اين گفتگو، كمي ديوانگي خواهد بود." و سپس ورژني تصحيح شده از چيزي كه تعجب حاضران در E3 سال گذشته را به همراه داشت، نشان داد. رئيس استوديوي Lionhead، اين بار به جاي نشان دادن يك دموي از پيش تهيه شده ، براي نشان دادنِ (و تثبيت گفته‌ي خود) Milo در خلال اين كنفرانس كه در آكسفورد در انگلستان برگزار شد، از كمك يكي از داوطلباني كه بين حاضرين در نمايش بود، استفاده كرد.

Milo، كوشش‌هاي مولينيو است كه با حيله‌ا‌ي مردم را مجاب ميكند كه زندگي‌اي واقعي درون كنسول‌هايشان در جريان است.

در خلال اين دمو، مولينيو و داوطلبي كه حضور داشت – به اسم Dimitri – به مايلو ياد دادند كه چگونه از روي سنگ‌ها و صخره‌ها بپرد و به جست و خيز بپردازد و همچنين، در تميز و مرتب كردن اتاقش، به او كمك كردند. Dmitri مايلو را در هنگامي كه در ناراحتي فرورفته بود، خوشحال كرد. او حتي از مايلو خواست كه حلزوني را له كند كه مايلو پس از كمي درنگ، اين كار را انجام داد.

31f74240e400-200.jpg-150x112.jpg

مايلو يك قاتل مجازي ِ حلزون است

سپس مولينيو پس از اتمام نمايش و تحويل دادن سِن به Annie Lennox صحبت‌هاي خود را با اين جمله به پايان رساند:" من اين دگرگوني و انقلاب‌ها را دوست دارم و همچنين آينده‌اي كه مايلو با خود خواهد آورد را دوست دارم".

شنيدن اينكه مايلو صحيح و سالم است و هنوز نفس ميكشد، بسي خوشحال كننده است. در E3 2010، دلمان برايش تنگ شده بود، و در آينده‌اي نزديك، به دنبال اين هستيم كه با او بازي كنيم.

جريانات از توييتر رسمي خبرهايTED نقل شد. البته در اين هفته اين نمايش (Milo) روي بلاگ اين نمايشگاه قرار خواهد گرفت.

Source : Kotaku

مرسي - GOODLUCK

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
معلوم نیست چجور بازی ای قراره بشه!بیشتر به درد خانواده های میخوره که بچه ندارن!:d
از این به بعد ملت به جای اینکه برن یه بچه رو به فرزندی بگیرن,میرن یه کینکت و مایلو میخرن!:d

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من که تا خود بازی رو از نزدیک نبینم و بازیش نکنم باورم نمیشه. دیوید کیج بزرگ شخصی نیست که الکی حرف بزنه، حتما یه دلیلی داشته که اون حرفا رو قبلا زده...
127fs4573872.gif

ممنون بابت خبرتون.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
من که تا خود بازی رو از نزدیک نبینم و بازیش نکنم باورم نمیشه. دیوید کیج بزرگ شخصی نیست که الکی حرف بزنه، حتما یه دلیلی داشته که اون حرفا رو قبلا زده...
127fs4573872.gif
دیوید کیج کوچکترین حرفی در مورد Milo نزده بود !

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دیوید کیج کوچکترین حرفی در مورد Milo نزده بود !
درسته آریا، خودم میدونم.
یه نگاه به این لینکا بنداز میفهمی:
http://www.forum.bazicenter.com/showpost.php?p=988446&postcount=128
http://www.forum.bazicenter.com/showpost.php?p=988478&postcount=135

من گفته بودم که:
الان یه سوال فنی برای من پیش اومد:
چرا استاد کیج به بخش صحبت با مایلو نتونستن هیچ ایرادی بگیرن؟!
که آقا کوروش حرف منو نقل قول کردن و در جواب من گفتن:
واقعا ایرادات بنی اسرایئلی که میگن همینه. طرف اومده و در کل میگه نمیتونه اینطوری باشه حالا شما میگی چرا جزئیات رو نگفت. باید یجوری بهش خبر بدیم که اگه از این به بعد در مورد محصولی صحبت کرد تک تک دمو ها رو برامون تحلیل کنه. وقتی داره میگه نمایش natal در حد فیلمهای علمی تخیلی ـه یعنی همه دموهایی که اینطور با اغراق نشون دادن تا حدود زیادی دروغ و تخیلی ـه.
یعنی بر اساس حرف آقا کوروش، صحبتی که آقای کیج فرموده بودن شامل حال Milo هم میشده.

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
بسی جالب شد!
خیلی دوست دارم ببینم واقعا بعد از اومدن هم همین کارا رو میکنه یا نه!
بالاخره اگه بیاد که فکر نکنم آش دهن سوزی باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر