Mikami همچنان بر روی Shadows of Damned کار میکند.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Mikami همچنان بر روی Shadows of the Damned کار میکند.

shadowsofthedamned.jpg

با وجود خریداری استودیوی Tango Gameworks در هفته ی گذشته توسط Zenimax,شینجی میکامی همچنان به عنوان تهیه کننده بر روی Shadows of the Damned کار میکند.
میکامی در کنار کارگردان بازی Goichi Suda و مدیر بخش صوتی Akira Yamaoka در Grasshopper بر روی این عنوان Horror که با همکاری EA در حال ساخت است کار میکند.حتی با وجود اینکه Tango استودیوی شخصی میکامی توسط Zenimax خریداری شد.

شخصی از Bethesda به VG247 گفت:"شینجی به عنوان خالق اصلی بازی در Tango بر روی بازی کار خواهد کرد و تعهدات خودش را مطابق با توافقات قبلی با Grasshopper انجام خواهد داد."
میکامی اخیرا به عنوان کارگردان Vanquish بازی Action استودیوی Platinum Games مشغول به کار بود.

Shadows of the Damned در نمایشگاه TGS امسال که در سپتامبر برگزار شد رونمایی شد.اولین خبرها از این بازی در سال 2008 داده شده بود.
Zenimax هفته ی گذشته خبر خریداری Tango Gameworks را داد.این خرید سومین خرید آنها بعد از id Software و Arkane Studios بود.
Shadows of the Damned تابستان آینده برای PS3 و X360 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mr.Death and HL2-GF

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
زیاد به این بازی امید ندارم یه حسی بهم میگه این بازی چیز خوبی از اب در نمیاد خدا کنه حسم اشتباه باشه/:)

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
آقای میکامی هم هیچ علاقه ای برای منتش کردن بازیهاشون روی PC ندارند ... اون از ونکوییش و اینم از این ... چرا ؟! (غیر از مسائل کپی رایت )

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
آقای میکامی هم هیچ علاقه ای برای منتش کردن بازیهاشون روی PC ندارند ... اون از ونکوییش و اینم از این ... چرا ؟! (غیر از مسائل کپی رایت )
پاسخش سادست دوست من ؛ پلتفرم PC مناسب و جوابگوی سبک بازیهای استاد میکامی نیست ...
SotD هم چیزی جز یه شاهکار نیست ... b-)
یه Horror درجه یک امروزی ...

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
پاسخش سادست دوست من ؛ پلتفرم PC مناسب و جوابگوی سبک بازیهای استاد میکامی نیست ...
SotD هم چیزی جز یه شاهکار نیست ... b-)
یه Horror درجه یک امروزی ...
اون چیزی که من دیدم، جز یه گیم پلی به شدت تکراری و نخ نما شده و گرافیک پایین چیز دیگه ای نداشت...

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
بیچاره شینجی چیکارست ؟!
اگه اشتباه نکنم UBI تبدیلش کرده بود رو PC ... و گند زده بود بهش ...
Ubi این حرکت رو برای DMC 3 : SE هم کرده بود که من گریم گرفته بود! فرض کن با کیبرد بخوای کمبو بزنی :D
=========================================
دلیل اصلی منتشر نشدن بازی های میکامی روی PC اینه که اصلا اون بازی ها به درد موس و کیبرد نمیخوره
حالا چه عیب داره. با گیم پد بازی میکنیم.
استاد میکامی هم داره گیر میده ها
بابا این بدبخت یه کنترلر "عام" رو در نظر میگیره که برای Pc موس و کیبرد ــــه ، خب حال نمیکنه با PC دیگه:D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Ubi این حرکت رو برای DMC 3 : SE هم کرده بود که من گریم گرفته بود! فرض کن با کیبرد بخوای کمبو بزنی :D
=========================================
دلیل اصلی منتشر نشدن بازی های میکامی روی PC اینه که اصلا اون بازی ها به درد موس و کیبرد نمیخوره
استاد میکامی هم داره گیر میده ها.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
استاد میکامی هم داره گیر میده ها.
خوب همه که گیم پد ندارن وحید جون ...
مثلا سر همین قضیه Nextgen انجین فیفا 11 PC ... یکی از دلایلی که EA این کارو نمیکرد این بود که همه PC gamer ـها دسترسی به گیم پد نداشتن ...
امسال حالا تجدید نظر کرده :D
تو هم فقط تیکه بنداز به PC.
حالتو میگیرم. با اون ... .:d
نکنه تو مبکامی رو گول زدی که بازی واسه PC نیاد؟ اخه قبلا صحبت عرضش واسه PC بود؟
بابا PC شما اینقدر اعتبار داره که امثال من(نوب!) نتونن پرستیژش رو زیر سوال ببرن :D
ما که بخیل نیستیم :D
امیدوارم تمام بازی های دنیا ، روی تمام پلتفرم های دنیا بیان :) ...

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خوب همه که گیم پد ندارن وحید جون ...
مثلا سر همین قضیه Nextgen انجین فیفا 11 PC ... یکی از دلایلی که EA این کارو نمیکرد این بود که همه PC gamer ـها دسترسی به گیم پد نداشتن ...
امثال حالا تجدید نظر کرده :D
تو هم فقط تیکه بنداز به PC.
حالتو میگیرم. با اون ... .:d
نکنه تو مبکامی رو گول زدی که بازی واسه PC نیاد؟ اخه قبلا صحبت عرضش واسه PC بود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر