Xbox Microsoft Flight Simulator

2020 Microsoft Flight Simulator

147215

Initial release date: 2020
Series: Microsoft Flight Simulator
Developer: Asobo Studio
Publisher: Xbox Game Studios
Platforms: Microsoft Windows, Xbox One
Genres: Simulation Video Game, Amateur flight simulation

===============================================================================

بررسی بازی سنتر

بررسی بازی 2020 Microsoft Flight Simulator - بازی سنتر

===========================================================================

Microsoft Flight Simulator minimum requirements

• CPU: Ryzen 3 1200/Intel i5-4460​
  • GPU: Radeon RX 570/NVIDIA GTX 770​
  • VRAM: 2GB​
  • RAM: 8GB​
  • HDD: 150 GB​
  • Bandwidth: 5 Mbps​

Microsoft Flight Simulator recommended requirements

• CPU: Ryzen 5 1500K/Intel i5-8400​
  • GPU: Radeon RX 590/NVIDIA GTX 970​
  • VRAM: 4GB​
  • RAM: 16GB​
  • HDD: 150GB​
  • Bandwidth: 20 Mbps​
Microsoft Flight Simulator ideal requirements

• CPU: Ryzen 7 Pro 2700X/Intel i7-5800X​
  • GPU: Radeon VII/NVIDIA RTX 2080​
  • VRAM: 8GB​
  • RAM: 32GB​
  • HDD: 150 GB SSD​
  • Bandwidth: 50 Mbps​

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
2020-08-22_1-04-52.jpg

این پرواز یکی از طولانیترین پروازهایی هست که تو دنیا انجام میشه و 16 ساعت به طول می انجامد و دو تا crew همیشه این پرواز داره دو تا خلبان و دو تا کمک خلیان.
این دو تا رفتن تو کاکپیت واقعی و این پرواز رو با فلایت انجام دادن.16 ساعت هم طول کشیده.بین دبی و لس انجلس

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
605
نام
احمد رضا
اقا واسه منی که خیلی از شبیه سازی و پرواز سر رشته ای ندارم هم جذابیتی داره نصب کنم؟ یا فقط واسه یه قشر خاصه

آخه یه چیزایی دارن دوستان میگن من به عمرمم نشنیدم ما در حد همون کلاچ رو بگیر بکن 1 بلدیم:D

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
ببخشید اگه سوالم نا بجاست
اقا واسه منی که خیلی از شبیه سازی و پرواز سر رشته ای ندارم هم جذابیتی داره نصب کنم؟ یا فقط واسه یه قشر خاصه

آخه یه چیزایی دارن دوستان میگن من به عمرمم نشنیدم ما در حد همون کلاچ رو بگیر بکن 1 بلدیم:D

اگه به پرواز علاقه نداری و تا حالا شبیه ساز پرواز استفاده نکردی نصب نکن ... چون ممکنه پیچیدگی هاش باعث بشه خسته بشی ازش .... البته توتریال داره ولی باید علاقه هم داشته باشی به نظر من

• Like
Reactions: xxxmah and MO021

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
ببخشید اگه سوالم نا بجاست

اگه به پرواز علاقه نداری و تا حالا شبیه ساز پرواز استفاده نکردی نصب نکن ... چون ممکنه پیچیدگی هاش باعث بشه خسته بشی ازش .... البته توتریال داره ولی باید علاقه هم داشته باشی به نظر من
دوست عزیز شما مرجعی رو میتونی معرفی کنی که آموزش داده باشه ؟

مثلا من هیچی از برنامه ریزی پرواز و ... نمیدونم و خیلی علاقه دارم که یاد بگیرم. توی یوتیوب پروازهای زیادی رو دیدم اما نحوه کار رو نمیگن

مثلا موقع همین برنامه ریزی پرواز نمیگن اون کدها رو از کجا باید پیدا کنیم و یا انتخاب مسیر رو چه طوری انجام بدیم؟

اگر مرجع مناسبی رو میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611

مثلا من هیچی از برنامه ریزی پرواز و ... نمیدونم و خیلی علاقه دارم که یاد بگیرم. توی یوتیوب پروازهای زیادی رو دیدم اما نحوه کار رو نمیگن

مثلا موقع همین برنامه ریزی پرواز نمیگن اون کدها رو از کجا باید پیدا کنیم و یا انتخاب مسیر رو چه طوری انجام بدیم؟

من خودم یه مقدار از آموزش های خودش و یه مقدار از یوتیوب یاد گرفتم
مثلا توی یوتیوب بنویسید how to use ils in fsx
مرجع دیگه ای بلد نیستم والا

البته پیشنهاد میکنم اول با آموزش های خودش یه مقدار با خود هواپیما آشنا بشین بعد برید تو قسمت برنامه ریزی پرواز ... اون قسمت واقعا سخته من خودم زیاد سر در نیاوردم ... توی نسخه قبل (fsx) یه سری ماموریت داشت اونا خیلی خوب بود به ترتیب که انجام میدادی ... نمیدونم تو این نسخه جدید هم داره یا نه اگه داره با اونا شروع من

• Like
Reactions: MO021

FPS Douug

کاربر سایت
May 9, 2015
118
نام
محمد

سلام
کدوم کد ها رو منظورتونه ؟ فلایت پلن رو میگین ؟
برای فلایت پلن و برنامه ریزی وزن و سوخت هواپیما برین سایت simbrief.com
اگه کد دیگه رو منظورتونه بگین ببینم چه

• Like
Reactions: MO021

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
این DCS World کجاس که با حنگنده پرواز کنیم ؟ چی هست اصلا توضیح بدین

Dcs world متاسفانه تاپیکی نداره اینجا اما چون جزو شبیه سازها طبقه بندی شده میشه راجع بهش صحبت کرد تا ی نفر تاپیکش رو ایجاد کنه ،

DcsWorld شبیه ساز پرواز با هواپیماهای کلاس نظامی و جنگنده هاست ( از جنگنده های تک موتوره تمام انالوگ زمان هیتلر بگیر بیا جلو تا جنگنده های امروزی مثل Tomcat و f-35 و هواپیماهای کلاس شناسایی و.. )

بازی در حال حاضر روی استیم به صورت free to play در دسترس هست اما برای استفاده از جنگنده ها باید هر کدوم رو جداگانه و به صورت Dlc خریداری کنید ، قیمت dlc ها به 34 دلار هم میرسه و حتی 59.99 دلاری هم توش هست .

ی بخش Training داره ، اموزش های اولیه شناخت ابزار در کابین ، گیج ها درجه ها و بخش های مختلف ، چگونگی روشن کردن Apu و روشن کردن موتورهای الکتریکی ، فعال کردن پمپ های سوخت و هواگیری باک ها ، استارت و روشن کردن هر موتور و در نهایت take off ، و بعد مانورهای ساده از بین دایره ها ، استفاده از رادار و اخطارها و بعد فرود ، البته همه اینها خیلی زمان بر هست و برای بار اول خیلی خیلی خیلی عذاب اورتر از پرواز با ی 747 ( به نظر من البته ) ،

هر dlc که شامل یک جنگنده خاص میشه دارای بخش کمپین هست که خودش شامل 13 تا 20 mission میشه ، که یا بمباران اهداف فرضی هست یا داگ فایت با جنگنده دشمن و یا پرواز در شب برای شناسایی مواضع .

البته Dlc هایی مثل هلی کوپتر رو هم در خودش جا داده شامل هلی های تهاجمی و یا باربری ،

و این رو هم بگم که اینقدر دکمه براش تعریف شده که در نهایت با داشتن دسته خلبانی تقریبا از تمام دکمه های کیبورد و ماوس استفاده میکنه ، این حجم از دکمه به جایی میرسه که دکمه ها به صورت ترکیبی میان ،
فرضا ctrl+shift+f5 ی کاری میکنه ،

بازی یک بخش جداگانه برای Training هم داره که به صورت یک dlc جداگانه به اسم Nevada Training به فروش میره که شامل کل منطقه nevada و منطفه Area 51 هست ، که میتونید اونجا جنگنده هاتون رو تست و یا بعد از هر پچ بازی رو در اون مپ تست بزنید ، از لحاظ وجود باگ مثلا . ی جور تست سرور اختصاصی .

یکی از بهترین و البته گرون ترین dlc ها به نام persian gulf که چند ماهی از ریلیزش میگذره شامل کل منطقه خلیج فارس ، دُبی برج خلیفه و ابوظبی ، پایگاه های هوایی بندر عباس ، بوشهر پایگاه شکاری اهواز به همراه جنگنده های احد بوقی f5 ایران میشه همینطور پایگاه هوایی موصل رو هم داره .

Dlc در حال ساخت دیگه ای با نام Uss Nimits که شامل ناو هواپیمابر uss nimitz میشه به همراه سری جنگنده های قابل پرواز روی اون که شما مستقیم از روی ناو تیک آف روتجربه میکنید ( فرای اون چیزی که تو یکی از مراحل bf3 دیدید ) .

بازی کاملا pay2win حساب میشه و با dlc های گرون قیمتش بدرد ما نمیخوره ، پرفورمنسش اگرچه الان خیلی خیلی خیلی بهتر شده ( از ماکروسافت فلایت سیم بهتره )اما باز جای کار داره و منابع سیستمی نامحدود میخواد تقریبا ) ،

مطلب دیگه امکان مادینگ گرافیکی بازی فراهم شده و میشه ابرهای زیباتر و یا تکسچر زمین و کوه و سبزه یا باند فرود و رنگ امیزی های خاص برای هواپیما رو به بازی ادد کرد ، البته خود بازی واقعا از این لحاظ بی نقصِ ،

گرافیک بازی خیلی روی جزییات تمرکز داره و اون رو میشه داخل کابین و طراحی گیج ها ( همه متحرک هستن و کار میکنن ) و حتی خط و خش روی شیشه کابین مشاهده کرد . از دیگر زیبایی های بازی پر واز در ارتفاع 35000 پایی بالای ابرها هنگام غروب خورشیده .

بازی فعلا در فاز بتا قرار داره و تاریخ ریلیز رسمیش هنوز مشخص نیست ،

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
Dcs world متاسفانه تاپیکی نداره اینجا اما چون جزو شبیه سازها طبقه بندی شده میشه راجع بهش صحبت کرد تا ی نفر تاپیکش رو ایجاد کنه ،

DcsWorld شبیه ساز پرواز با هواپیماهای کلاس نظامی و جنگنده هاست ( از جنگنده های تک موتوره تمام انالوگ زمان هیتلر بگیر بیا جلو تا جنگنده های امروزی مثل Tomcat و f-35 و هواپیماهای کلاس شناسایی و.. )

بازی در حال حاضر روی استیم به صورت free to play در دسترس هست اما برای استفاده از جنگنده ها باید هر کدوم رو جداگانه و به صورت Dlc خریداری کنید ، قیمت dlc ها به 34 دلار هم میرسه و حتی 59.99 دلاری هم توش هست .

ی بخش Training داره ، اموزش های اولیه شناخت ابزار در کابین ، گیج ها درجه ها و بخش های مختلف ، چگونگی روشن کردن Apu و روشن کردن موتورهای الکتریکی ، فعال کردن پمپ های سوخت و هواگیری باک ها ، استارت و روشن کردن هر موتور و در نهایت take off ، و بعد مانورهای ساده از بین دایره ها ، استفاده از رادار و اخطارها و بعد فرود ، البته همه اینها خیلی زمان بر هست و برای بار اول خیلی خیلی خیلی عذاب اورتر از پرواز با ی 747 ( به نظر من البته ) ،

هر dlc که شامل یک جنگنده خاص میشه دارای بخش کمپین هست که خودش شامل 13 تا 20 mission میشه ، که یا بمباران اهداف فرضی هست یا داگ فایت با جنگنده دشمن و یا پرواز در شب برای شناسایی مواضع .

البته Dlc هایی مثل هلی کوپتر رو هم در خودش جا داده شامل هلی های تهاجمی و یا باربری ،

و این رو هم بگم که اینقدر دکمه براش تعریف شده که در نهایت با داشتن دسته خلبانی تقریبا از تمام دکمه های کیبورد و ماوس استفاده میکنه ، این حجم از دکمه به جایی میرسه که دکمه ها به صورت ترکیبی میان ،
فرضا ctrl+shift+f5 ی کاری میکنه ،

بازی یک بخش جداگانه برای Training هم داره که به صورت یک dlc جداگانه به اسم Nevada Training به فروش میره که شامل کل منطقه nevada و منطفه Area 51 هست ، که میتونید اونجا جنگنده هاتون رو تست و یا بعد از هر پچ بازی رو در اون مپ تست بزنید ، از لحاظ وجود باگ مثلا . ی جور تست سرور اختصاصی .

یکی از بهترین و البته گرون ترین dlc ها به نام persian gulf که چند ماهی از ریلیزش میگذره شامل کل منطقه خلیج فارس ، دُبی برج خلیفه و ابوظبی ، پایگاه های هوایی بندر عباس ، بوشهر پایگاه شکاری اهواز به همراه جنگنده های احد بوقی f5 ایران میشه همینطور پایگاه هوایی موصل رو هم داره .

Dlc در حال ساخت دیگه ای با نام Uss Nimits که شامل ناو هواپیمابر uss nimitz میشه به همراه سری جنگنده های قابل پرواز روی اون که شما مستقیم از روی ناو تیک آف روتجربه میکنید ( فرای اون چیزی که تو یکی از مراحل bf3 دیدید ) .

بازی کاملا pay2win حساب میشه و با dlc های گرون قیمتش بدرد ما نمیخوره ، پرفورمنسش اگرچه الان خیلی خیلی خیلی بهتر شده ( از ماکروسافت فلایت سیم بهتره )اما باز جای کار داره و منابع سیستمی نامحدود میخواد تقریبا ) ،

مطلب دیگه امکان مادینگ گرافیکی بازی فراهم شده و میشه ابرهای زیباتر و یا تکسچر زمین و کوه و سبزه یا باند فرود و رنگ امیزی های خاص برای هواپیما رو به بازی ادد کرد ، البته خود بازی واقعا از این لحاظ بی نقصِ ،

گرافیک بازی خیلی روی جزییات تمرکز داره و اون رو میشه داخل کابین و طراحی گیج ها ( همه متحرک هستن و کار میکنن ) و حتی خط و خش روی شیشه کابین مشاهده کرد . از دیگر زیبایی های بازی پر واز در ارتفاع 35000 پایی بالای ابرها هنگام غروب خورشیده .

بازی فعلا در فاز بتا قرار داره و تاریخ ریلیز رسمیش هنوز مشخص نیست ،
البته DLC ها و کلی از هواپیماهاش کرک شده
میتونید نسخه فیتگرلشو دانلود کنید:
DCS World - v2.5.5.41371 Stable + All Modules + Bonus Modules - FitGirl Repacks
این نسخه 2000 یورو میارزه :>:D

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
سلام دوستان
من برای تجربه این بازی و استار سیتیزن هوتاس تهیه کردم (جوی استیک)
منتها الان هم نت درست حسابی ندارم هم دیگه حوصله گیم زدن نیست
اگه کسی علاقه داشت به تهیه بهم پیام بده
فروشنده - فروش جوی استیک حرفه ای خلبانی به همراه پدال
رادر هم دارم
آکبند هستن فقط احتمالا جعبه ندارن
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
سلام
کدوم کد ها رو منظورتونه ؟ فلایت پلن رو میگین ؟
برای فلایت پلن و برنامه ریزی وزن و سوخت هواپیما برین سایت simbrief.com
اگه کد دیگه رو منظورتونه بگین ببینم چه
سلام خیلی ممنون دوست عزیز
دقیقا منظورم همین بود
این سایتی که معرفی کردید خیلی خوبه خیلی دنبال همچین چیزی میگشتم فقط باید با تمرین بتونم باهاش کار کنم.

خیلی ممنون از راهنماییت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر