نمایشگاه/رویداد Microsoft | E3 2021 Press Conference

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
IMG_20210526_223451.jpg

[ویرایش]: مایکروسافت بطور رسمی از نمایش خود با نام Xbox & Bethesda Games Showcase پرده برداشت.

تاریخ مراسم: 23 خرداد ساعت 21:30

تمرکز مراسم: بازیهای Xbox Game Studios و Bethesda و همچنین پارتنرها و بازیسازان دیگر از سراسر جهان

زمان مراسم: 90 دقیقه.

این مراسم بصورت زنده از صفحات Xbox در:

Twitch
Youtube
Twitter
Facebook

پخش خواهد شد.

xbox-bethesda-e3-2021-plans.jpg

بعد از یکسال غیبت، E3 دوباره برگشته و به همین دلیل گیمرها شوق زیادی برای مراسم امسال دارند. هرچند با توجه به همه گیری ویروس کرونا قراره مراسم امسال با فرمتی کاملا آنلاین برگزار بشه و دیگه شاهد جمعیت و هیاهوی زیاد در کنفرانس ها نیستیم، اما این دلیل نمیشه که سیلی از بازیها و نمایش های جدید نبینیم.

IMG_20210516_083127.jpg

چه انتظاراتی باید از کنفرانس مایکروسافت داشته باشیم؟​

اولین چیزی که انتظار میره، یک نمایش از Halo Infinite به همراه تاریخ عرضه است. به همین شکل تریلری از بازی Grounded و اینکه چه زمانی از early access خارج شده و بصورت یک بازی کامل عرضه میشه. همینطور با توجه به اتمام پروسه ساخت Psychonauts 2 انتظار میره که تاریخ عرضه این بازی هم به همراه یک لانچ تریلر اعلام بشه. احتمالا نسخه کنسولی Microsoft Flight Simulator هم نمایش جدیدی همراه با تاریخ عرضه داشته باشه.

اما شاید مورد انتظارترین نمایش مراسم امسال، دستپخت جدید Bethesda Game Studios یعنی Starfield هست. بازی مرموزی که سه سال از معرفی اون میگذره و چندین ساله که بی سر و صدا در دست ساخته. با توجه به خریده شدن کمپانی بتسدا در سال گذشته، احتمالا مایکروسافت حساب زیادی روی این عنوان که اولین IP جدید Bethesda Game Studios در 25 سال اخیر هستش، کرده و همه منتظر یک معرفی کامل از اون هستیم.

عنوان بعدی که دوستداران سبک ریسینگ و ماشین سواری منتظر اون هستند، شماره بعدی سری Forza Horizon هست. با وجود اینکه شماره پنجم این عنوان هنوز معرفی نشده اما شایعات قوی و بسیار زیادی در چند ماه اخیر شکل گرفته و میتوان انتظار رونمایی از اون رو در مراسم امسال داشت.

به گفته اینسایدر و گزارشگر سایت Gamesbeat جف گراب، مایکروسافت اینبار قصد نمایش CG نداشته و احتمالا بیشتر تریلرها از بازیهای نزدیک به عرضه و بصورت گیم پلی هستند. به هرحال باید منتظر موند و دید از بین عناوین متعدد و زیادی که تا بحال از طرف Xbox معرفی شدند کدام بازیها نمایش جدید خواهند داشت.

غیر از عناوین فرست پارتی، انتظار میره مایکروسافت قراردادهای متعددی با استودیوها و ناشرهای third party هم داشته باشه و از اون ها بصورت day one on gamepass یا انحصاری پلتفرم های خودش معرفی کنه. تا بحال شایعات زیادی در این زمینه هم وجود داشته و باید دید تا چه حد این شایعات درست از آب درمیان.

امیدواریم که E3 امسال، شروع برگشت به شکوه گذشته این مراسم پرطرفدار باشه و تمام گیمرهایی که منتظر عناوین مورد علاقه خود هستند رو راضی کنه.

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من این اواخر در کل زیاد دنبال اخبار بازی ها و... نبودم، از اون لیست لیک شده هم والا بیشترشون رو نمیشناختم اصلا :-"
فقط اومدم بگم استارفیلد اگه نمایشش خوب باشه رسما میتونه یه تنه سطح کیفی کنفرانس رو چند پله ببره بالا (شبیه الدن رینگ همین چند روز پیش یا اصلا شبیه معرفی کامل fallout 4 ) 8->
حالا این وسط بازی ها و پروژه های دیگه هم هستن که یجورایی خوب بودنشون تضمین شدست. در کل نمایش امشب توی بدترین حالت هم افتضاح و ... نمیشه، فقط امکان رو بالا رفتن داره :-"

+

برای من بهترین خبر میتونه این باشه که اون fallout رو بدن دست obsidian 8-> 8-> 8-> خرید استدیو و ... برای من دیگه زیاد مهم نیست فقط یه جمله بگن که "اره ابسیدین fallout بعدی رو در تاریخ نامعلومی میسازه"....

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
696
من به شدت مطمئنم استاکر اگه دست یه کمپانی خوب بود راحت میتونست بازی سال بشه مثلا دست بتسدا.این بازی من رو خیلی یاد لست میندازه

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یک نکته ای که هست اینه که انتظار گرافیک از استارفیلد نداشته باشید. یعنی یک چیزی در حد همون Fallout 4 نهایت.
چزیی که واضحه اینه که Creation Engine فسیل اه. حالا هرچقدر هم Overhaul اش می خوان بکنن ولی پایه و اساس انجین مال ۲ نسل پیشه. پرباگ ترین بازی های تاریخ باهاش ساخته شده :D
چیزی که از قدیم از Bethesda انتظار می رفته گیم پلی بی نظیر بازی هاش بوده و من مطئن ام Starfield هم در همین راستا حرکت می کنه.

یک سری تو اون تاپیک هم از الان پیچ یوتوب و تویچ مایکروسافت رو باز کردن زل زدن اسکرین شات بگیرن بزارن کنار فلان بازی :D

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
من به شدت مطمئنم استاکر اگه دست یه کمپانی خوب بود راحت میتونست بازی سال بشه مثلا دست بتسدا.این بازی من رو خیلی یاد لست میندازه
دست خالق بازیه ۳ نسخه قبلیم خیلی خوب بودن چرنوبیل که شاهکاریه
چندتا از اعضای قدیمی همین استودیو رفتن مترو ساختن
یعنی چی خوب نیست اونوقت؟
بعد بازی هیچ ربطی به لست هم نداره ? نزدیک ترین مثال که میشه بهش زد مترو که خیلی خیلی بزرگ تر مترو و پیچیده تر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Natural Killer

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
چزیی که واضحه اینه که Creation Engine فسیل اه. حالا هرچقدر هم Overhaul اش می خوان بکنن ولی پایه و اساس انجین مال ۲ نسل پیشه. پرباگ ترین بازی های تاریخ باهاش ساخته شده :D
چیزی که از قدیم از Bethesda انتظار می رفته گیم پلی بی نظیر بازی هاش بوده و من مطئن ام Starfield هم در همین راستا حرکت می کنه.

یک سری تو اون تاپیک هم از الان پیچ یوتوب و تویچ مایکروسافت رو باز کردن زل زدن اسکرین شات بگیرن بزارن کنار فلان بازی :D
Gamebryo مال 4 نسل پیش.

البته پربیراه هم نیست کارشون، خود بتسدا سطح انتظارات بالا برده با خبرهایی که از دوباره نویسی و آپدیت انجین دادن، تا اون تیزر تعبیه تکنولوژی فوتوگرامتری از انجین آینده ، همه اینها باید سطح انتظارات بالا ببره.
البته ما گیمرها هم حق داریم که از بتسدا انتظار داشته باشیم و این ربطی به مایکرو vs سونی نداره.

سر فالوت 4 حتی صدای همه در اومده بود، دیگه الان همه انتظار دارن رویه عوض شده باشه وخب استارفیلد هرچی باشه میدونیم که TES بعدی هم برپایه اون خواهد بود واین خیلی مهمه.
این خیلی هم انتظار بالایی نیست که بخوایم کیفیت ویژوال حداقل در حد ویچر 3 ببینیم، بالاتر از اون هرچی باشه بقولی ایستاده تشویقشون میکنیم ولی کمتر از اون دیگه برای من بعد این همه سال قابل تحمل نیست.

به شخصه بعد چندین سال این اولین کنفرانس مایکرو هست که براش خیلی هیجان دارم، از استارفیلد گرفته تا گیم پلی بتلفیلد و شاید بازیهای دیگه بتسدا ، حتی Halo هم با اون نمایش مزخرف پارسال دوست دارم ببینم که چی کار کردن.
اما استارفیلد بارها از همشون مهمتر واقعا، باید و حتما نمایش خوبی داشته باشه.

• Like
Reactions: Natural Killer

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
یک نکته ای که هست اینه که انتظار گرافیک از استارفیلد نداشته باشید. یعنی یک چیزی در حد همون Fallout 4 نهایت.

حق دارن واقعا اگه اسکرین بگیرن ، اون همه هایپ و فلان دیگه بعد از یک سال ، حق درخواست یک گیم پلی نسل بعدی داریم و حق داریم ترول کنیم واقعا :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Gamebryo مال 4 نسل پیش.

البته پربیراه هم نیست کارشون، خود بتسدا سطح انتظارات بالا برده با خبرهایی که از دوباره نویسی و آپدیت انجین دادن، تا اون تیزر تعبیه تکنولوژی فوتوگرامتری از انجین آینده ، همه اینها باید سطح انتظارات بالا ببره.
البته ما گیمرها هم حق داریم که از بتسدا انتظار داشته باشیم و این ربطی به مایکرو vs سونی نداره.

سر فالوت 4 حتی صدای همه در اومده بود، دیگه الان همه انتظار دارن رویه عوض شده باشه وخب استارفیلد هرچی باشه میدونیم که TES بعدی هم برپایه اون خواهد بود واین خیلی مهمه.
این خیلی هم انتظار بالایی نیست که بخوایم کیفیت ویژوال حداقل در حد ویچر 3 ببینیم، بالاتر از اون هرچی باشه بقولی ایستاده تشویقشون میکنیم ولی کمتر از اون دیگه برای من بعد این همه سال قابل تحمل نیست.

به شخصه بعد چندین سال این اولین کنفرانس مایکرو هست که براش خیلی هیجان دارم، از استارفیلد گرفته تا گیم پلی بتلفیلد و شاید بازیهای دیگه بتسدا ، حتی Halo هم با اون نمایش مزخرف پارسال دوست دارم ببینم که چی کار کردن.
اما استارفیلد بارها از همشون مهمتر واقعا، باید و حتما نمایش خوبی داشته باشه.
صد در صد پیشرفت درکار هست به خصوص با توجه به تاکید Todd روی انجین. ولی انجین بازی فقط در گرافیک خلاصه نمی شه. یک جماعتی هم متاسفانه فقط بازی رو توی گرافیک می بینن.
همه ما می دونیم که Bethesda بازی هاش شو کیس گرافیکی نیست. چه بسا نسبت به خیلی از بازی ها از نظر گرافیکی عقب تره. انتظاری از گرافیک گرافیک Starfield داشته باشید فقط باعث ناامیدی خودتون می شه :D

• Like
Reactions: John-117

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر