Michael Pachter: ناشران خارجی بر روی Wii U موفق نخواهند بود

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
nintendo-wii-u1-e1349936221435.jpeg

بر طبق گفته های آنالیزگر معروف صنعت بازی، Michael Pachter، جدیدترین کنسول شرکت نینتندو یعنی Wii U، همانند دیگر کنسول های پیشین این شرکت دوران سختی را برای جذب ناشران خارجی در پیش رو خواهد داشت.

با توجه به وضعیت فعلی صنعت بازی و اینکه آیا کنسول های مایکروسافت و سونی برای صنعتی سالم کافی خواهند بود، پیش بینی این موضوع به ساده به نظر نمی‌رسد.

Pachter ضمن گفتگو با سایت Thealistdaily اظهار داشت:
من می‌ترسم که ما باز هم شاهد تکرار چرخه کنسول Wii از دیدگاه ناشران و سازندگان باشیم که تعداد بسیار کمی به حمایت و پشتیبانی از آن خواهند پرداخت.

او افزود:
و اگر این کنسول موفق ظاهر شود، آن ها به این سمت خواهند آمد و آن ها شکست خواهند خورد. و وقتی که شکست خوردند، به کنار خواهند رفت.

دلیل اینکه من فکر می‌کنم آن ها شکست خواهند خورد این است که فکر نمی‌کنم ناشران خارجی به خوبی بر روی کنسول دستی DS عمل کرده باشند. منظور من عناوینی چون Scribblenauts است، پس عناوین انگشت شماری وجود دارند که می‌توان بر روی آن ها حساب باز کرد.
هیچ کس بر روی DS به خوبی عمل نکرد و من فکر نمی‌کنم کسی بر روی Wii U به خوبی عمل کند.

منبع

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اکثر پیش بینی های مایکل پکتر همگی نادرست بودند، برای مثال مایکل پکتر گفته بود که تاریخ انتشار GTA V یک روز قبل از همایش E3 2012 اعلام می شه، ولی خبری ازش نشد؛ به نظرم این دفعه هم مایکل پکتر در حال اشتباه هست، درسته که نینتندو همیشه یک نسل از بقیه کنسول ها عقب است، ولی بار ها شده که از روی ناشران خارجی مورد ستایش قرار گرفته است.

همین Bayonetta 2 که قرار است به صورت انحصاری بر روی Wii U عرضه بشه، می تونه کمک بسیار زیادی به فروش این کنسول بکنه، مطمئنا همگی با شماره یک این بازی خاطره زیادی دارند.

از علی هم بابت خبر تشکر می کنم.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
من نمیدونم این کنسول دیگه میخواد چه شرکتهایی رو جذب کنه
platinum games ,crytek,EA,activation, ubi soft ,epic games و ....
اونی که این بشر رو گنده کرده به من نشون بدید من ...............

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
چون پتچر این حرفو زده همین الان اعلام میکنم wii u کنسول بسیار موفقی خواهد بود:D
اگه حمایت میکرد نظرم برعکس بودا:D
در حالت عادی هم نظرم برعکسه:|:D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تاوقتي غولهاي نسل بعد مايكرو و سوني نيومدن حمايت ميشه ازش اما به محض اومدن اون غولها چنان wii u زير پاهاشون له كنندتا همگان ياد پدربزرگش گيم كيوب بيوفتن
تازگيا فهميدم اصلا گيم با كنترلر لمسي حال نميده هيچي دسته هاي خودمون نميشه اگه دسته هاي خودمونو هم بخوايم استفاده كنيم خب چه كاريه ميريم كنسولهاي نسل بعد مايكرو و سوني رو تهيه ميكنيم
من كه حالم بشدت از تبلت و سيني چايي بهم ميخوره:-& منظورم واسه گيمينگه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
تاوقتي غولهاي نسل بعد مايكرو و سوني نيومدن حمايت ميشه ازش اما به محض اومدن اون غولها چنان wii u زير پاهاشون له كنندتا همگان ياد پدربزرگش گيم كيوب بيوفتن
تازگيا فهميدم اصلا گيم با كنترلر لمسي حال نميده هيچي دسته هاي خودمون نميشه اگه دسته هاي خودمونو هم بخوايم استفاده كنيم خب چه كاريه ميريم كنسولهاي نسل بعد مايكرو و سوني رو تهيه ميكنيم
داداش اگر کنسول های نسل بعد فقط گرافیک داشته باشند و نو آوری نداشته باشند به سرنوشت ویتا در مقابل 3DS دچار خواهند شد
الان نگاه کنی بازی های اکثرا گرافیکی شدند و عناوینی واقعا پر فروش و خوب هستند که گیم پلی خوبی دارند نه گرافیک خوب
البته منکر این نیستم که گرافیک خودش تاثیر گذار هست اما نه به عنوان عامل اصلی
مثلا Cod در BF3 از لحاظ گرافیک در PC یک نسل تفات داشت اما کدوم بیشتر فروخت و محبوب بود؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
داداش اگر کنسول های نسل بعد فقط گرافیک داشته باشند و نو آوری نداشته باشند به سرنوشت ویتا در مقابل 3DS دچار خواهند شد
الان نگاه کنی بازی های اکثرا گرافیکی شدند و عناوینی واقعا پر فروش و خوب هستند که گیم پلی خوبی دارند نه گرافیک خوب
اصولا كنسول دستي با كنسول خانگي فرق ميكنه
بعدشم مشكل ويتا فعلا اينه بازي زياد نداره وگرنه هيچ كنسول دستي اي نميتونست به گردشم برسه
ببين اين نسل رو فراموش كن كه وي تونست با تمركز روي بازار كژوال به موفقيت برسه
طبق گفته خودشونم واسه نسل جديد هاردكور رو هدف قرار دادن كه من فعلا جز سيني چايي كه عملا دست و پاي هاردكور رو ميبنده هيچ نوآوري نميبينم كه بتونه هاردكور هارو بطرف خودش بكشه

آخرین ویرایش:

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا

گویا شما هنوز نفهمیدی که تو پستت به کسی، گروهی یا شرکتی توهین نکنی تا دیگران رو ناراحت نکنی. من این قدرت رو دارم که بیام ضعفای سونی و مایکروسافت رو برات لیست کنم، این قدر نوحه نخون پس!

یادم میاد زمانی خیلی اینجا بدون خشونت حرف می‌زدم، آدم میاد پستای شما رو می‌خونه وحشی می‌شه اصن:|

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
موندم اگه شماها انقدر حرفای این شخص رو بی ارزش میدونین و اعتقاد دارین چیزی حالیش نیست چرا سایتای کَلِه گُنده همیشه حرفاش رو تو خبراشون میذارن؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر