Michael Pachter: ناشران خارجی بر روی Wii U موفق نخواهند بود

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
nintendo-wii-u1-e1349936221435.jpeg

بر طبق گفته های آنالیزگر معروف صنعت بازی، Michael Pachter، جدیدترین کنسول شرکت نینتندو یعنی Wii U، همانند دیگر کنسول های پیشین این شرکت دوران سختی را برای جذب ناشران خارجی در پیش رو خواهد داشت.

با توجه به وضعیت فعلی صنعت بازی و اینکه آیا کنسول های مایکروسافت و سونی برای صنعتی سالم کافی خواهند بود، پیش بینی این موضوع به ساده به نظر نمی‌رسد.

Pachter ضمن گفتگو با سایت Thealistdaily اظهار داشت:
من می‌ترسم که ما باز هم شاهد تکرار چرخه کنسول Wii از دیدگاه ناشران و سازندگان باشیم که تعداد بسیار کمی به حمایت و پشتیبانی از آن خواهند پرداخت.

او افزود:
و اگر این کنسول موفق ظاهر شود، آن ها به این سمت خواهند آمد و آن ها شکست خواهند خورد. و وقتی که شکست خوردند، به کنار خواهند رفت.

دلیل اینکه من فکر می‌کنم آن ها شکست خواهند خورد این است که فکر نمی‌کنم ناشران خارجی به خوبی بر روی کنسول دستی DS عمل کرده باشند. منظور من عناوینی چون Scribblenauts است، پس عناوین انگشت شماری وجود دارند که می‌توان بر روی آن ها حساب باز کرد.
هیچ کس بر روی DS به خوبی عمل نکرد و من فکر نمی‌کنم کسی بر روی Wii U به خوبی عمل کند.

منبع

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
مونم اگه شماها انقدر حرفای این شخص رو بی ارزش میدونین و اعتقاد دارین چیزی حالیش نیست چرا سایتای کَلِه گُنده همیشه حرفاش رو تو خبراشون میذارن؟
چون الکی اسم و رسمی درکرده به نام انالیزور کارشناس میشناسنش در صورتی که حرف الکی زیاد میزنه نمیگم حرف درست نزده میگم بیشتر پیش بینیهاش اشتباهه.
الان در مورد این حرفش شما از آینده خبر داری؟
yahoo_7.gif
درسته لانچ تایتل زیاد داره ولی از بعدش خبر داری که میگی اشتباه میگه؟
نه خبر ندارم هیچ کس خبر نداره فقط میشه پیش بینی کرد همین

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
چون الکی اسم و رسمی درکرده به نام انالیزور کارشناس میشناسنش در صورتی که حرف الکی زیاد میزنه نمیگم حرف درست نزده میگم بیشتر پیش بینیهاش اشتباهه
الان در مورد این حرفش شما از آینده خبر داری؟ :-/ درسته لانچ تایتل زیاد داره ولی از بعدش خبر داری که میگی اشتباه میگه؟

خوب اینم پیشبینی خودش رو کرده.
شما فکر میکنی مثلا یهو مایکرو یا سونی کنسول جدید معرفی کنن بیشتر حواس شرکت های بزرگ مثل Ubisoft Epic Ea به سمت یه کنسول خیلی قویتر از نسل حاضر پرت میشه یا کنسولی که کمی قدرتش نسبت به این نسل بالاتره؟
هرکی یه پیشبینی داره به هر حال

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
چون الکی اسم و رسمی درکرده به نام انالیزور کارشناس میشناسنش در صورتی که حرف الکی زیاد میزنه نمیگم حرف درست نزده میگم بیشتر پیش بینیهاش اشتباهه.

مهدی تو خودتم میگی پیش بینی کرد این ادم هم پیش بینی کرده غیر از اینه ؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
موندم اگه شماها انقدر حرفای این شخص رو بی ارزش میدونین و اعتقاد دارین چیزی حالیش نیست چرا سایتای کَلِه گُنده همیشه حرفاش رو تو خبراشون میذارن؟
چون معروف شده الکی والا این همه ادم معروف هست اما همشون کارشون درست نیست
همون جاستین با اون صداش معروف شده به صنعت گیم هم رفته و دخترهای جوان هم تاییدش می کنن:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
پیش بینی کاهش قیمت 3DSش درست در اومد و همچنین عدم موفقیت PSV
ولی این یکی رو فکر کنم زیاد جالب پیش بینی نکرده..

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
کاری به این خبر و این پیش بینیش ندارم ولی کلا این آدم رو زیاد جدی نگیرید.

نسبت حرفهای چرتی که میزنه به حرفهای درستش 3 به 1 هست. اون یک چهارم هم عملا چشم بسته غیب میگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر