Metal Gear Solid: Ground Zeroes | PS3

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
درود.
41392940911750749112.jpg

?Kept you waiting,huh
خُب با سلام به همگی طرفداران این فرنچایز فوق العاده شاهکار و استاد کوجیما ! :d
همونطور که همگی مطلع هستید، GZ یک پیش درآمد برای نسخه اصلی MGS V PP بحساب میاد که شما رو میخواد با دنیای بزرگ این بازی آشنا کنه !
هرچند که همین 2 ساعت گیم پلی که این بازی در حالت داستانی داره ، حتما شما رو میخ کوب خواهد کرد ! :|
ایندفعه قهرمان داستان Snake خیلی شخصیت جالبی در این نسخه داره، صحبت نمیکنه، خونسرد کامل ! اُبهت که از سرُو روش میباره، نیازی نیست بگم...
همونطور که استاد کوجیما گفتن:
Kojima1.jpg
بازی دقیقا همانند یک فیلم حماسی و با تم قهرمانانه خواهد بود، اول از همه "کات سین" ها رو بگم فوق العاده ظریف کار شدن، احساسات در اون موج میزنه، نوع نگاه های Snake و حالات و رفتارش رو مو به مو میشه تشخیص داد و به صورت بسیار زیبایی همذات پنداری کرد ! یه نکته خیلی خوب دیگری که در این سری اتفاق افتاده گیم پلی خیلی نرم و روان بازی که واقعا جای تحسین داره، دیگه مثل قبل گیم پلی بازی خشک و سفت نیست ! :d دوربین بازی ، کنترل بازی، انیمیشن ها که خوب بودن ولی عالی تر شدن ! همه چیز فوق العاده شده...
جا داره که حرف خود استاد رو نقل قول کنم ، ایشون چندوقت پیش گفته بودن که:
"دیگه موقع تعویض سلاح یا هر کار دیگه ای بازی "متوقف" نخواهد شد ! حواستون رو جمع کنین"
به نظر من این قضیه واقعا یک نکته+ بحساب میاد ، یه لحظه یاد بازی های افتادم که باید دکمه start رو میزدی و بازی متوقف میشد و اون حس ادامه دار رو به بازیباز القاء نمی کرد..
دیگه شما هرکاری توی این بازی انجام میدید باید حواستون به دور و اطراف باشه ، واقعا حس هیجان انگیز و عالی به شما دست خواهد داد ! :) و ....
خلاصه اینکه این تاپیک ایجاد شُد تا دوستان و طرفداران این فرنچایز اینجا با هم بحث داشته باشند.

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
گرفتمش ینی نمیدونم راجبش چی بگم محشرهههههه.اونی که از 1ش شرو کرده باید راجبش نظر بده.گرافیک که... .فقط تنها اشتباهش اینه که عصبی میکنه ادمو اخه واس چی از انحصاری درش اوردی!!!!!.مسخره کرده دیگه

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
گرفتمش ینی نمیدونم راجبش چی بگم محشرهههههه.اونی که از 1ش شرو کرده باید راجبش نظر بده.گرافیک که... .فقط تنها اشتباهش اینه که عصبی میکنه ادمو اخه واس چی از انحصاری درش اوردی!!!!!.مسخره کرده دیگه

I agree with you :p

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
یه چیزی پیدا کردم خودم: اگه رو زمین دراز بکشی و هی پشت سر هم قلت بزنی یه کات سین چند ثانیه ایی نشون میده
بعدش یه ارم xof از پشت لباس اسنیک میوفته رو زمین که میتونی برش داری

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
فقط بخش داستانی بازی یکی دو ساعت طول میکشه . اگر بخواهید بازی رو صد در صد کنید به چند روز زمان نیاز دارید.

- - -ویرایش - - -

یه چیزی پیدا کردم خودم: اگه رو زمین دراز بکشی و هی پشت سر هم قلت بزنی یه کات سین چند ثانیه ایی نشون میده
بعدش یه ارم xof از پشت لباس اسنیک میوفته رو زمین که میتونی برش داری
درواقع باز شدن مرحله مخفی بازی نیاز به پیدا کردن این برچسب ها (که تعدادشون 9 تاست) در مرحله Ground Zeroes داره.

جای خالی دیوید هیتر هم حس میشه بهش عادت کرده بودیم
کدک هم دیگه مثل قبل نیست. فقط صداش هست.

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
نکته جالب این بود که بعد از اتمام بازی چند خط از وقایع دنیا توی سال های قبل را مینوشت که 2 تاش مربوط به ایران بود یکی انقلاب ایران یکی هم جنگ ایران و عراق

یعنی منظور کوجیما چی بوده؟

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
نکته جالب این بود که بعد از اتمام بازی چند خط از وقایع دنیا توی سال های قبل را مینوشت که 2 تاش مربوط به ایران بود یکی انقلاب ایران یکی هم جنگ ایران و عراق

یعنی این احتمال وجود داره که بعضی از نسخه های بعدی بازی حد اقل یه گریزی به ایران بزنه.

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
یعنی این احتمال وجود داره که بعضی از نسخه های بعدی بازی حد اقل یه گریزی به ایران بزنه.

اره احتمالش زیاده وقتی توی 5 تا حوادث تاریخی 2 تاش مربوط به ایران باشه حتما این اتفاق می افتاده .
کلا داستان سری متال گیر هم در رابطه با انرژی اتمی و سلاح های تخریبیه و اتمیه که ایران هم گزینه مناسبیه برای داستان پردازی

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,050
نام
حامد

کلا یک دوره ای از ماموریت های بیگ باس تو کشور عراق بود و در اون مدت هم به نام صلاح الدین صداش می کردن، یعنی اسمش صلاح الدین بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر