بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط teoman:
بچه ها به من يكي بگه اسنيك كي سوليد اسنيك كي و بيگ باس كي واينا چه نسبتي با هم دارن هر كدوم تو كدوم شماره متال گير هستن من فقط متال گير 3 رو بازي كردم
خواهشن يكي منو روشن كنه

دوست عزيز اگر اجازه بديد در تعطيلاتي كه در پيش دارم من كاملاً براتون توضيح ميدم... در حال حاضر من سر كارم و وقت توضيح اين مسائل را ندارم. پس به من چندروزي زمان بديد تا اين كاررا براي شما و بقيه دوستان انجام بدم :)
با تشكر داركفيلد

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
آقا خواهش می کنم ... اسمم تو امضام هست .
ببخشید من تو فایلام گشتم اون نوشته ی حسام رو پیدا نکردم. حسام اگه خودت داریش بذارش ،اگر نه ،دارکفیلد جا میذاره.

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
اقا انقدر هيچكس هيچي ننوشت اخر خودم پيدا كردم مقدمه: اين بازي براي اولين بار حدود 17 سال پيش توسط شركت Konami براي كنسول نينتندو وارد بازار شد. بعد از ان در سال 1997 اين بازي بار ديگر با نام Metal Gear Solid 1 پا به عرصه بازيها گذاشت و براي PS1 وارد بازار شد. اين بازي از داستان قدرتمندي بهره ميبرد و نسبت به زمان انتشار نيز گرافيك بالايي داشت. براي همين 2 سال بعد اين بازي براي PC هم روانه بازار شد. به علت استقبال گسترده اي كه از اين بازي شد.Hideo kojima طراح و نويسنده و كارگردان اين بازي تصميم گرفت كه نسخه بعدي اين بازي را با نام Metal gear solid 2 :sons of librety براي PS2 بسازد و در سال 2001 موفق به انجام اين كار شد و در ان زمان مثل توپ صدا كرد و توانست از سختگير ترين سايت بازي جهان يعني Gamespot امتيازي معادل 9.6 بگيرد كه اين موفقيت بزرگي بود. 2 سال بعد اين بازي نيز براي كامپيوتر با نام Metal gear solid 2:substance به بازار امد اما چون 2 سال از زمان ساخت تكنولوژي اين بازي ميگذشت نتوانست امتياز خوبي را بدست بياورد اما به هر حال چيزي از ارزشهاي اين بازي كم نميشود. به دليل موفقيت اين بازي كه بيشتر به يك پديده تبديل شده بود شركتKonami تصميم گرفت تا نسخه سوم اين بازي را به نام Metal Gear solid 3:Snake eater بسازد و در ماه پاياني سال 2004 وارد بازار كند. ****متال گير 1 خلاصه داستان : در سال 1987 يك گروه كماندويي عضو Delta Force بر اثر يك اتفاق ساده نابود شدند.در سال 1988 يعني تنها يك سال بعد يك گروه پزشكي از ژاپن به امريكا ميان تا روي اين گروه 7 نفره كماندويي تحقيق كنند. انها به سراغ رييس گروه رفتند كه نام او ديويد هيتر بود. اونها موفق شدند كه با عوض كردن ساختار مولكولي DNA اون رو دوباره زنده كنند و تحت كنترل خودشون در بيارن و اسم اون انسان رو اسنيك گذاشتند.(تمام موجوداتي كه از اين راه به وجود اومدند به اسنيك معروف شدند و تفاوت در اسم كوچيكشونه) در سال 1994 فهميدند كه دستگاهي به نام متال گير ساخته شده كه به صلاح اتمي مجهزه قصد نابود كردن روسيه رو داره و براي همين سوليد اسنيك رو وارد ماجرا كردند تا با متال گير مبارزه كنه و داستان بازي در مورد نابودي متال گير پيش ميره تا سر انجام شما بتونيد اون رو نابود كنيد. اما متاسفانه ........(بقيش ميره تو داستان متال 2) نكاتي در مورد داستان: توجه كنيد كه چيزي كه در مورد داستان اين بازي مهمه نحوه بيان داستانه.يعني شما داستان بازي رو از اول اونطوري كه من ميگم نميفهميد بلكه در طول بازي در اشتباهيد و اخراي بازي با فهميدن حقيقت شوكه ميشيد. نكات تكميلي: در مورد گرافيك بازي بايد گفت كه گرافيك بازي نسبت به توليدات سال 1997 يه مورد تك و عاليه و حريفي نداره. از نقاط قوت اصلي بازي ميشه موسيقي و صدا گزاري عالي اون اشاره كرد كه توي همه سايتها نمره كامل گرفته. امام متاسفانه اين بازي نقطه ضعفي داره كه نترلش هست.كنترل بازي كمي مشكل داره و علتش اينه كه اين بازي اختصاصآ براي كامپيوتر توليد نشده.البته اين مشكل در نسخه بعدي بازي خيلي بيشتر ميشه. *******متال گير 2 خلاصه داستان: خوب داستان در متالگير سوليد 1 به جايي رسيد كه ماشين عظيمي به نام متال گير كه براي نابودي روسيه ايجاد شده بود از بين رفت.اما در سال 2001 دوباره اين ماشين توليد شد. براي همين اين مسئوليت به سوليد اسنيك داده شد تا براي بار دوم به مبارزه با ان برود. در دموي ابتدايي بازي شما با سوليد مواجه ميشويد كه به كشتي عظيم امريكايي ميرود كه متال گير در ان نگهداري ميشود. سوليد اسنيك درحال بررسي كشتي است كه ناگهان سربازان روسيه به رهبري( اسلات) براي بدست اوردن متال گير و جلوگيري از نابودي كشورشان به كشتي حمله ميكنند.رهبر اين گروه يعني اسلات توسط ليكوييد اسنيك به اين محل راهنمايي شده و سعي دارد كه با همراهي وي متال گير را به نفع روسيه به كار گيرد حال انكه ليكوييد با فريب او و استفاده از سربازانش براي پيشبرد اهداف خود به اسلات كمك ميكند. شما بايد در ابتداي بازي به دنبال محل اختفاي متال گير بگرديد ولي ان را در محلي مملو از سربازان امريكايي پيدا ميكنيد. شما بايد با احتياط از انها عبور كرده و به متال گير برسيد و از ان عكس بگيريد و انها را براي مركز مخابره كنيد. در همين حين سربازان روسي كه عرشه كشتي را تصاحب كرده اند به داخل نفوذ كرده و امريكايي ها را محاصره ميكنند و اسلات رهبر روسها در اين مبارزه كولونل امريكايي را كه رييس امريكاييهاست گروگان ميگيرد.در همين حين ليكوييد هم به محل مي ايد و به اسلات ميگويد كه من قصد كمك به روسيه را ندارم و كنترل جهان را ميخواهم و براي همين اسلات و كولونل را ميكشد و به داخل متال گير ميرود. سوليد هم براي اينكه جلوي ليكوييد را بگيرد به دنبال وي ميرود اما موفق نميشود و به وسيله برادر خود يعني ليكوييد كشته ميشود.بلي او اين بار در جنگ شكست خورده است........... اما اين تازه شروع بازي متال گير 2 است. داستان بازي از 2 سال بعد ادامه ميابد.جايي كه رييس جمهور امريكا توسط گروهي ناشناس گروگان گرفته شده است.و جك رايدن مامور گروه سيا براي ازادي او بعه محل اعزام ميشود. شما از اينجاي بازي كنترل رايدن را در اختيار داريد.ولي به نظر ميرسد كه اين ماجرا هيچ ربطي به جريان 2 سال قبل ندارد اما حقيقت خيلي پيچيده تر از اين است و شما تا پايان بازي به درستي حقيقت را نميدانيد اما هر چه به پايان بازي نزديك تر ميشويد بيشتر با قضيه روبرو ميشويد.(بروبچ دارينوس من هنوز يك صدم داستان اين بازي رو هم ننوشتم اما چون حجم اين ارسالم خيلي زياد ميشه ديگه ادامه نميدم.اگه واقعا دوست داريد كه داستان اين بازي روبدونيد به من بگيد تا بعدا جدا گانه به اون بپردازم) --------------------------------------------------------------------------------------------------- خوب اين خلاصه از داستان بازي بود و همونطور كه گفتم من فقط اول بازي رو تعريف كردم. بعد از داستان بايد بريم سراغ بقيه جنبه هاي بازي --------------------------------------------------------------------------------------------------- گرافيك بازي درحد بسيار عالي و قابل قبولي است. سازندگان بر روي جزييات كاراكترهاي بازي دقت زيادي كرده اند و محيطها را بدون نقص و كم و كاست طراحي كرده اند. بر روي حركتهاي شخصيت اصلي داستان نيز كار شده است و شما ميتوانيد از فنون زيادي براي پيش بردن كارتان در اين بازي استفاده كنيد. شما ميتوانيد از فنون و تكنيكهاي كنگ فو براي مبارزه استفاده كنيد. از پشت سر به دشمنان ايست بدهيد.بدن انها را بگرديد و وسايل انها را چك كنيد. با تير اندازي به بيسيم انها ارتباطشان را با مركز قطع كنيد. در بعضي موارد لباس سربازان را بپوشيد و به داخل انها نفوذ كنيد. با استفاده از يك جعبه و مخفي شدن زير ان از جلوي گاردها و ماموران عبور كنيد. در كانالهاي كولر و لبه هاي كشتي و دستشوييها و كمد ها مخفي شويد و ............. يكي از اشكالات بازي هوش مصنوعي دشمنانتان است كه در بعضي مسايل بالا است و در اكثر جاها پايين. يعني انها ميتوانند از رد خون شما و سايه شما به محل اختفاي شما پي ببرند و اين يك نكته مثبت در مورد هوش انهاست اما به عنوان مثال اگر پشت سر انها راه بيفتيد به هيچ چيز شك نميكنند.البته اين اشكال در صورتي كه بازي را روي مد Extream بازي كنيد حل ميشود و انها خيلي هوشيار ميشوند اما اين مد در ابتداي بازي در اختيار شما نيست. يكي ديگر از اشكالات عمده اين بازي كنترل ان است كه اعصاب شما را خورد ميكند. از انجا كه بازي براي PS2 طراحي شده و اختصاصآ براي كامپيوتر نيست اين اشكال بديهيست اما با اين حال شما را اذيت خواهد كرد به خصوص در اوايل بازي.شما قدرت استفاده از موس به غير از موارد معدودي را نداريد و همه فنون را بايد با صفحه كليد اجرا كنيد و گاهآ بايد چندين كليد را همزمان نگه داريد تا فني را اجرا كنيد و اين مسئله شما را ازار خواهد داد ولي هيجان بازي در حدي است كه اين اشكالها نميتوانند خود را نشان دهند و به بازي لطمه بزرگي بزنند. يكي ديگر از قدرتهاي اين بازي صدا گزاري بينظير و موسيقي زيباي ان است. موسيقي كه بارها ميتواند شما رو وادار به گريستن كند يا شما را عصباني كند و يا اينكه شما را شوكه كند. در اخر بايد گفت كه اين بازي به عنوان پديده اي در بين بازي هاي 2001 شناخته ميشود و هنوز هم از نظر قدرت سناريو و خط داستاني حرف اول را ميزند و هيچ چيز به غير از MGS3 قدرت رسيدن به ان را ندارد.

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
شما داستان قسمت سومو می خواستی یا نقدشو؟!!!
من این متن شما رو سرسری نگاه انداختم ...یه جاش نوشته بود جک رایدن!!!! رایدن codename جک بود تو ماموریتش ...نه فامیلیش.

rolis63

کاربر سایت
Sep 25, 2005
51
سلام به دوستانه عزيز فکر کنم كه اين همون اسله اي باشه كه تو metal gear 4 snake دستش گرفته حسابش رو بکنيد اگه همچين چيزاي هم تويه بازي بشه به اسلهه اضافه کرد خيلي بازي به واقعيت نزديک ميشه راستي اگه دوست داشتيد نظرتتن رو در مورده عکس بديد فعلن يا علي
http://uploadany.com/imagehost/show.php/10878_j7yr69.jpg

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من یه توضیحی برای اون چشم مصنوعی اسنیک یا solid eye system بدم که نظر شخصی من هست و جالبه که چرا تا حالا کسی بهش اشاره نکرده بود.حتی دارکفیلد که خیلی روشنفکرتره و من احترام زیادی براش قائلم.
در تمامی متالگیرهای قبلی غیر 3 مساله ای منو آزار میداد و اون رادار بازی بود که از واقع گرایی بودن بازی میکاست و به نوعی بازی خیلی ساده شده بود و حس stealth رو به آدم منتقل نمیکرد.
البته چیزهای دیگری مثل میدان دید و...هم هست که فعلا کاری بهش نداریم.
وقتی که در دمو اسنیک دستگاه رو روشن میکنه ما دقیقا همون صحنه ای رو که در صفحه بازی های قبلی میدیدیم شاهد هستیم.راداری که اینبار به صورت منطقی تنها مختصات اشیا و افراد رو بدون میدان دید نشون میداد.
همچنین همون تصویر سنتی status سلاح که نوع سلاح و تعداد گلوله را نشان میدهم.
من فکر میکنم(نظر شخصی من ) که این سیستم توضیحی است برای وجود رادار .چرا؟میتونستن رادار رو به کل حذف کنند.
شاید یا با نظر سنجی یا به نظر خود کوجیما نبود رادار بازی رو بسیار مشکل میکرد.یا اگه رادار نباشه بازی بیمزه میشه یا نظراتی از این قبیل.
البته این هم خودش نویدی برای وجود رادار در بازیست!
درباره پیر بودن اسنیک هم نظری بدم.
اگر کوجیما میخواست که قدرت گرافیکی را نشان بدهد نیازی به استفاده از اسنیک پیر نبود.
من چند بار دمو رو با دقت نگاه کردم.چین و چروکهای اسنیک انقدر زیاد نبود که بتوان راجع به آن نظر داد.چین و چروکهای که حتی در فرد چهل ساله هم دیده میشود.در واقع جزییات صورت اسنیک چینهایی در غبغب و دور دهن و کمی در پیشانی.همچنین چند زخم.
پس نیازی نیست از اسنیک پیر استفاده شود.اسنیک جوان کار را راه می انداخت.
نظر من:همان نظریه پیر شدن زودرس قابل قبول تر است.
سلام به دوستانه عزيز فکر کنم كه اين همون اسله اي باشه كه تو metal gear 4 snake دستش گرفته حسابش رو بکنيد اگه همچين چيزاي هم تويه بازي بشه به اسلهه اضافه کرد خيلي بازي به واقعيت نزديک ميشه راستي اگه دوست داشتيد نظرتتن رو در مورده عکس بديد فعلن يا علي
مطمئنا همون اسلحه است.یه سیاست خوبی که کوجیما داره اینه که همه اسلحه ها در بازی واقعی هستند و وجود دارند.البته به غیر از چند عدد که به اندازه انگشتهای یک دست هم نیست مثل m9 و...
و صد البته اون قابلیتی که شما گفتی خواهد داشت.قبلا هم داشته البته کوچیک.مثل صدا خفه کن.
من یه نظری دارم تورو خدا به دل نگیرین.همین الان توبه میکنم و دهنم رو آب میکشم!!!!فقط گیر ندین جون من.اگه بد بود بگین بد میگی.همین و بس.
به نظر من توی این دمو چند جا از اسپلینتر سل تقلید شده بود مثل:
محل قرار گرفتن چاقو که البته مهم نیست.چون جاش خوبه.اینو بیربط گفتم
عوض کردن دست.اونجا که میخواد اسلحه رو به سمت چپ منتقل کنه.قبلیتی مفید که در اسپلینتر بود.
و عوض کردن حالت اسلحه.اونجا که یک لانچر launcher به اسلحه متصل میکنه.دقیقا عین همین کار توی اسپلینتر سل بود که شما میتونین از حالت foregrip به launcher sniper shotgun تغییر بدین که توی متال به لانچر بود.
از همین الان جوابهاتون قابل حدسه:
بینیم بااا!!!!
فقط متال!!!
اسپلینتر سل *****متال هم نیست!!!
سم فیشر ......
اسنیک.....
اما شاید منطقی تر.مثلا:
یک قابلیت خوب رو نمیشه تقلید به شمار آورد.مثلا جای چاقو که شما گفتی.پس اگه اینطوره همه بازیهای وسترن از نوع قرارگیری اسلحه تقلید کردند.
مطمئنا کو جیما نیازی به این تقلیدها ندارد و بس.
و.....

با تشکر....

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط SUPERMHR:
من یه توضیحی برای اون چشم مصنوعی اسنیک یا solid eye system بدم که نظر شخصی من هست و جالبه که چرا تا حالا کسی بهش اشاره نکرده بود.حتی دارکفیلد که خیلی روشنفکرتره و من احترام زیادی براش قائلم.
در تمامی متالگیرهای قبلی غیر 3 مساله ای منو آزار میداد و اون رادار بازی بود که از واقع گرایی بودن بازی میکاست و به نوعی بازی خیلی ساده شده بود و حس stealth رو به آدم منتقل نمیکرد.
البته چیزهای دیگری مثل میدان دید و...هم هست که فعلا کاری بهش نداریم.
وقتی که در دمو اسنیک دستگاه رو روشن میکنه ما دقیقا همون صحنه ای رو که در صفحه بازی های قبلی میدیدیم شاهد هستیم.راداری که اینبار به صورت منطقی تنها مختصات اشیا و افراد رو بدون میدان دید نشون میداد.
همچنین همون تصویر سنتی status سلاح که نوع سلاح و تعداد گلوله را نشان میدهم.
من فکر میکنم(نظر شخصی من ) که این سیستم توضیحی است برای وجود رادار .چرا؟میتونستن رادار رو به کل حذف کنند.
شاید یا با نظر سنجی یا به نظر خود کوجیما نبود رادار بازی رو بسیار مشکل میکرد.یا اگه رادار نباشه بازی بیمزه میشه یا نظراتی از این قبیل.
البته این هم خودش نویدی برای وجود رادار در بازیست!
درباره پیر بودن اسنیک هم نظری بدم.
اگر کوجیما میخواست که قدرت گرافیکی را نشان بدهد نیازی به استفاده از اسنیک پیر نبود.
من چند بار دمو رو با دقت نگاه کردم.چین و چروکهای اسنیک انقدر زیاد نبود که بتوان راجع به آن نظر داد.چین و چروکهای که حتی در فرد چهل ساله هم دیده میشود.در واقع جزییات صورت اسنیک چینهایی در غبغب و دور دهن و کمی در پیشانی.همچنین چند زخم.
پس نیازی نیست از اسنیک پیر استفاده شود.اسنیک جوان کار را راه می انداخت.
نظر من:همان نظریه پیر شدن زودرس قابل قبول تر است.

مطمئنا همون اسلحه است.یه سیاست خوبی که کوجیما داره اینه که همه اسلحه ها در بازی واقعی هستند و وجود دارند.البته به غیر از چند عدد که به اندازه انگشتهای یک دست هم نیست مثل m9 و...
و صد البته اون قابلیتی که شما گفتی خواهد داشت.قبلا هم داشته البته کوچیک.مثل صدا خفه کن.
من یه نظری دارم تورو خدا به دل نگیرین.همین الان توبه میکنم و دهنم رو آب میکشم!!!!فقط گیر ندین جون من.اگه بد بود بگین بد میگی.همین و بس.
به نظر من توی این دمو چند جا از اسپلینتر سل تقلید شده بود مثل:
محل قرار گرفتن چاقو که البته مهم نیست.چون جاش خوبه.اینو بیربط گفتم
عوض کردن دست.اونجا که میخواد اسلحه رو به سمت چپ منتقل کنه.قبلیتی مفید که در اسپلینتر بود.
و عوض کردن حالت اسلحه.اونجا که یک لانچر launcher به اسلحه متصل میکنه.دقیقا عین همین کار توی اسپلینتر سل بود که شما میتونین از حالت foregrip به launcher sniper shotgun تغییر بدین که توی متال به لانچر بود.
از همین الان جوابهاتون قابل حدسه:
بینیم بااا!!!!
فقط متال!!!
اسپلینتر سل *****متال هم نیست!!!
سم فیشر ......
اسنیک.....
اما شاید منطقی تر.مثلا:
یک قابلیت خوب رو نمیشه تقلید به شمار آورد.مثلا جای چاقو که شما گفتی.پس اگه اینطوره همه بازیهای وسترن از نوع قرارگیری اسلحه تقلید کردند.
مطمئنا کو جیما نیازی به این تقلیدها ندارد و بس.
و.....

با تشکر....

دورد
در ابتدا اول از شما تشکر میکنم که به بنده لطف دارید :* و در مورد Solid Eye System هم راستش بنظر میاد که با این سیستم شما بیشتر یک اسکنر دارید که محیط رو براتون اسکن میکنه و اطلاعاتی رو در اختیار شما قرار میده.. از قبیل تعداد دشمنها در منطقه تعداد آرمورها (همون تانکها و غیره) و خلاصه امکانات و تجهیزات دشمن رو برای شما نمایش میده.. و فکر میکنم از کارهای دیگش هم NightVision Goggle و Thermal Goggle باشه.. البته این حدس خودمه..
درمورد سلاحهای بازی هم کوجیما گفته ما میخوایم امکاناتی رو برای گیمرها فراهم کنیم که در هیچ بازی نبوده قبلاً تمامی اسلحه های موجود در بازی Customizable هستن.. حتی رنگ سلاح رو هم میتونید تغییر بدید.. بعنوان مثال در دمو ما یک M4 دیدیم که فقط Red Dot روش قرار داشت. اما بعداً اتاکان یک M203 هم برای اسنیک آورد که به اسلحه اضافه شد... سلاح M4 سلاحی با کارائی های زیاد و بالاست و قادریم امکانات زیادی را روی این اسلحه اضافه کنیم .. مثل همین M203 که یک نارنجک اندازهست و راندهای دودزا.. اشک آور.. نارنجک و های اکسپلوسیو رو لانچ میکنه.. خشاب اسلحه در حالت نرمال 30 گلوله داره اما میشه خشابهای 45 تایی و ...
قابلیت اتصال لیزر داره و میشه روی او اکوپهای 4x داشت.. خلاصه بهترین سلاح ممکن با کالیبر 5.56 همین اسلحه است.. صلاحهای زیاد دیگری هم هستند با قابلیتهای زیاد که همشون مثل m4 از خصوصیاتی از این قبیل استفاده میکنن... نوع گلوله ها هم باز متفاوت هست.. خلاصه مطمئناً همرو سورپرایز میکنه... کوجیما وتیمش برای آشنائی بیشتر با این سلاحها در یک بوت کمپ شرکت کردند تا تیم سازنده به بهترین نحو ممکن با اسلحه ها و نوع اونها برای طراحی دقیق خود اسلحه و کارائی اون آشنا بشن.. مثل نوع شلیک درصد تخریب.. لگد اسلحه و خطا و برد و ....

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
بچه ها معني اين جمله چي ؟
In response to this, Kojima points out that Snake is actually Big Boss's clone, and because of this, he ages quicker than others.

بچه ها اين كيsolidus snake
big boos

همون
هستش

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
In response to this, Kojima points out that Snake is actually Big Boss's clone, and because of this, he ages quicker than others.
خلاصه تو tgs اون سوليد اسنيك بو د يا بيگ باس
بچه ها اين solidus snake كي كه تو متال گير 2 بود چشم راستشم كور شد
همون big boos
هستش
يكي لطف كنه منو راهنماي كنه
ممنون مي شم

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
سولیدوس اسنیک برادر سولید و لیکوئید هست که در واقع هر سه اونها از طریق مشخصات بیگ باس درست شدن در tgs هم اون خود اسنیک هستش که پیر شده

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
نوشته شده توسط teoman:
خلاصه تو tgs اون سوليد اسنيك بو د يا بيگ باس
همون big boos
هستش
يكي لطف كنه منو راهنماي كنه
ممنون مي شم
در جواب به این موضوع(پیر شدن اسنیک) کوجیما به این اشاره میکند که اسنیک در واقع کلون شده (شبیه سازی شده) بیگ باس هست و به همین دلیل او سریعتر پیر میشود(بزرگ میشود)

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
همون big boos
هستش
نه ..Big Boss یکی دیگست...سالیدوس اسنیک هم برادر ژنتیکیه اسنیک بود که در نهایت در متال گیر 2 توسط جک معروف به رایدن کشته میشه...بهت پیشنهاد میکنم متال گیر 1 را هم بازی کنی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر