بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
كوجيما انقدر ذهن طرفدارها را مشغول ميكنه كه بازي از جذابيت نيفته

اين يكي از سياستاش

بايد 5 ماه ديگه صبر كنيم تا تو E3 ببينيم چي ميشه:sad:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
ممكنه همونطور كه mgs2 :substance براي pc ساخته شد ، mgs3 :subsistence رو هم براش بسازن..!
حداقل اگه قرار هم باشه کونامی عقیدش را عوض کنه و برای PC هم بسازه حداقل این اتفاق در سال 2006 نخواهد افتاد

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
نوشته شده توسط kakero youga:
اين همه چيز هست كه ميشه باهاش قدرت گرافيكي رو نشون بده.. حالا گير داده به چين و چروك؟

نكنه ميخواد قدرت بازي كردن با اعصاب ما رو نشون بده..!؟
رضا جان درست ميگه.كوجيما ميتونست يه پيرمرد براي اين تريلر درست كنه كه قدرتهاي سخت افزاري PS3 رو نشون بده. يه دليل ديگه هم كه من ميگم اسنيك توي MGS4 پير هست اينه كه توي سايت GS در قسمت اين بازي عكس اسنيك پير رو گذاشته.اگه فقط براي نشون دادن قدرت PS3 بود اين كار رو نمي كرد.توي پوستر E3-2005 هم اسنيك سبيل پرپشتي داشت كه ميتونه دليل ديگه اي باشه براي اينكه اسنيك توي MGS4 شبيه همون تريلر هست.
موفق و پيروز باشين.
آريا

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
كسي از mgs3:subsistence خبر داره میگن نسخه ntsc/j اون اومده اگه کسی میدونه به من بگه فوریه
این بازی قراره در تاریخ 14 مارچ 2006 در امریکای شمالی بیاد به بازار ...حالا احتمالش هست که در بازار ژاپن این بازی زودتر بیاد به بازار...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
امكانش هست نسخه زاپنيش بياد تو بازار اما حال نميده حالا من يه خبر ميگيرم بهتون ميگم
بازي در 24 اسفند مياد اگر بصورت مسافر بيارن (تا قبل از عيد بشه )گرون ميشه بعد 3 تا دي وي دي است فكر كنم بايد 8 تومن پول بديم:cheesygri

آخرین ویرایش:

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
بچه ها به من يكي بگه اسنيك كي سوليد اسنيك كي و بيگ باس كي واينا چه نسبتي با هم دارن هر كدوم تو كدوم شماره متال گير هستن من فقط متال گير 3 رو بازي كردم
خواهشن يكي منو روشن كنه

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
دوست عزیز...یکی از دوستان ( حسام ) همه ی داستان رو فک کنم چند صفحه قبل گذاشته...بگرد پیدا می کنی...اگه نبود بگو می نویسیم.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بچه ها نسخه زاپني Subsitance هفته ديگه تو بازار هست البته بازاره ديگه نميشه به حرفاشون اعتماد كرد ولي مياد

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
بچه ها نسخه زاپني Subsitance هفته ديگه تو بازار هست البته بازاره ديگه نميشه به حرفاشون اعتماد كرد ولي مياد
خبر خوبیه..البته بشرط اینکه اولا تو بازار ایران هم بیاد و دوما به زبان انگلیسی باشه و نه ژاپنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر