بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
پیس واکر رو که تموم کردم میخوام پورتابل آپس رو بریزم رو PSP ایم
به ترتیب خط داستان چرا نمیری جلو برادر ،??

من مو به موی داستان رو دارم میرم.
الآنم هنوز وقت نکردم وقتم که آزاد شد میرم سراغ فانتوم پین.
پورتابل آپس هم کلا اسکیپ کردم از روش

GZ454

کاربر سایت
Apr 2, 2020
217
بیایید قرار بگذاریم هرکس تو این تاپیک هست.
بریم برا دل خودمون یه دور سراغ نسخه های مختلف سری هر کسی بیاد تجربش رو بگه.
با هم حرف بزنیم انکار جوری باشه مثلاً بازی هنوز زندست.
یه چیزی ته دلم میگه امیدوار باش که
Metal Gear Remake در دست ساخته . نه توسط کوجیما ولی خب آره. در دست ساخته.
به کنفرانس های سونی و مایکروسافت دلخوشم. شاید این کونامی معرفی کرد. فقط خدا نکنه انحصاری استدیا شه.
اگه ساخته بشه که انحصاری سونیه میدش blue point یه ریمیک قشنگ ازش درمیاره

• Like
Reactions: se.phi.roth

Sobhan ataei

کاربر سایت
Jun 22, 2020
19
به ترتیب خط داستان چرا نمیری جلو برادر ،??

من مو به موی داستان رو دارم میرم.
الآنم هنوز وقت نکردم وقتم که آزاد شد میرم سراغ فانتوم پین.
پورتابل آپس هم کلا اسکیپ کردم از روش
خب من که به غیر PSP و PS4 چیز دیگه ای ندارم

.Fortune.

کاربر سایت
Oct 21, 2020
370
نام
چی بگم؟
دوستان یه خبر جالب واستون دارم کسی آهنگ Snake Eater یادش هست؟ :D
من همیشه متعجب بودم که چرا خوانندش هیچ وقت برای قسمت های بعدیه سری برنگشته خب الان مشخص شد که خانم Cynthia Harrell که برای تم I AM THE WIND کسلوانیا هم شناخته شده بعد از ریلیز MGS3 کاملا از دید بقیه ناپدید شدنو جدیدا توسط کوتاکو پیدا شده و یه مصاحبه کامل باهاش انجام داده

مصاحبه جالبی هست یکم طولانیه اما اگه حوصله داشتید بخونید جالبه که به عنوان کسی که بیشتر از 50 سال سن داره گاهی وقتا بازی هم میکرده :D

Cynthia Harrell, The Woman Who Sang 'Snake Eater,' Is Ready To Be Heard Again

واقعا که ایشون دوتا از زیبا ترین تم های تاریخ گیم رو خوندن هنوزم اسنیک ایتر رو لای آهنگای دیگه ی mgs دارم و گوش میکنم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من تازه سری متال گیر رو از نسخه ی اول دارم میرم. و خب بازیهای کلاسیک معمولا توی مسیریابی انچنان گیمر رو راهنمایی نمیکنه و منم تو این قضیه حساسم که اصلا از اینترنت کمک نگیرم. اقا یه قسمتی از بازی هست که باید فرکانس رادیویی شخصی به نام مریل رو پیدا کنیم تنها راهنمایی هم که بازی میکنه اینه که میگه پشت همون جلد سی دی فرکانس نوشته شده. نزدیک ٢ ٣ ساعت من کل نقشه رو گشتم مکالمه ها رو دوباره گوش دادم پیش هر کامپیوتری که تو بازی بود میرفتم یعنی هرچیزی که تو بازی بود رو زیرو رو کردم که جلد سی دی رو پیدا کنم اما هیچ اثری از سی دی نبود تا اینکه اجبارا دیگه سرچ کردم اینترنت و بله متوجه شدم کوجیما فرکانس رو پشت جلد سی دی خود بازی نوشته بوده! :D عجب ادم مریضیه این بشر :D

Unch@rted

کاربر سایت
May 29, 2021
39
من تازه سری متال گیر رو از نسخه ی اول دارم میرم. و خب بازیهای کلاسیک معمولا توی مسیریابی انچنان گیمر رو راهنمایی نمیکنه و منم تو این قضیه حساسم که اصلا از اینترنت کمک نگیرم. اقا یه قسمتی از بازی هست که باید فرکانس رادیویی شخصی به نام مریل رو پیدا کنیم تنها راهنمایی هم که بازی میکنه اینه که میگه پشت همون جلد سی دی فرکانس نوشته شده. نزدیک ٢ ٣ ساعت من کل نقشه رو گشتم مکالمه ها رو دوباره گوش دادم پیش هر کامپیوتری که تو بازی بود میرفتم یعنی هرچیزی که تو بازی بود رو زیرو رو کردم که جلد سی دی رو پیدا کنم اما هیچ اثری از سی دی نبود تا اینکه اجبارا دیگه سرچ کردم اینترنت و بله متوجه شدم کوجیما فرکانس رو پشت جلد سی دی خود بازی نوشته بوده! :D عجب ادم مریضیه این بشر :D
ای کاش بجای تو بودم و تازه میخواستم این سری رو شروع کنم.وقتی رسیدی به نسخه سوم درود ما رو به The Boss افسانه ای برسون:Crying1:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
در ادامه تازه با سایکو منتیس مبارزه کردم و یچیزی بگم نمیدونم میدونستین یا نه ولی کرک و پشم من شدید ریخت! سایکومنتیس میدونین که میتونه ذهن ادم رو بخونه و میتونه راحت موقع تیر اندازی جاخالی بده و نتونید بهش شلیک کنید از طرفی مخفی هم میتونه بشه و شما با دوربین حرارتی میتونید ببینیدیش، من دوربین حرارتی نداشتم اما این به کنار. نزدیک ١٠ باری شاید بیشتر نمیدونم چقدر ولی خیلی هی شکست میخوردم و هرکاری میکردم این بر من غالب میشد تا اینکه یهو یه تماس از colonel شد که گفت اسنیک فهمیدم باید چیکار کنی باید از کنترل پنل ( یعنی کیبورد ) استفاده کنی تا نتونه ذهنتو بخونه. چون من داشتم بازی رو با pc میزدم و بجای کیبورد از دسته استفاده میکردم، باید دسته رو میذاشتم کنار و با استفاده از کیبورد اسنیک رو کنترل میکردم تا سایکومنتیس نتونه حرکت هام رو پیش بینی کنه! فهمیدین چی شد :D دسته چون کنترلر اصلی بود ولی کیبورد دیگه خارج از ذهن خونی سایکومنتیس بود یا یه همچون چیزی. یعنی مادر بگردید الله اکبر از اینهمه خلاقیت واویلا کوجیما واویلا :D و همینکه با کیبورد شروع به مبارزه کردم راحت میتونستم بهش شلیک کنم سایکومنتیس میگفت چرا نمیتونم ذهنت رو بخونم :Dو اخرم تونستم اینطوری شکستش بدم.

1624040499559.gif

پ.ن: دوستان لطفا اگه رپلی کردین چون تازه دارم سری رو میرم حواستون باشه چیزی از بازی لو ندین چون شدید دنیای بازیش جذابه و اصلا دوست ندارم چیزی از بازی برام لو بره :-bd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر