Metal Gear Solid 3 Subsistence

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
درود

اين بازي شامل 3 ديسك (DVD) مي باشد.

1. بازي اصلي: همان MGS3 قبلي و Snake vs Monkies بعلاوه اضافه شدن Demo Theatre و همچنين چند مرحله جديد براي Snake vs Monkies و Camofluge هاي جديد و از همه مهمتر قرار دادن دوربين جديد كه mgs رو كاملاً يك بازي 3rd Person ميكنه و ديد شما روي محيط بازي ميشه...

2. ديسك MOD هاي بازي: اين ديسك شامل مودهاي جديد براي MGS3 هست كه مهمترين اونها مودهاي Online بازي هست مثل Capture the Frog (همون Flag) و مودهاي ديگه ... و همچنين دو نسخه اول متال گير كه روي كنسول NES اومدن...

3. The MGS3 Movie Disk: كه همونطور كه از اسم پيداست شما ميتونيد فيلمهاي بازي رو ببينيد و از اون لذت ببريد :)

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
همچنين دو نسخه اول متال گير كه روي كنسول NES اومدن...
کنسول NES دیگه چیه؟
منظور شما همون Twin Snakes و Sons of Liberty است؟
16.gif

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط SHvIRUS:
سلام

دیروز تو گیم اسپات دیدم که نوشته بود در این بازی نسخه sons of liberty هم هست !

درود

راستش گمون نمیکنم باشه ممکنه لینک بدید من پیدا نکردم متاسفانه، منظور از دونسخه میکرو Metal Gear و Metal Gear 2: Solid Snake هست...

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
درود

راستش گمون نمیکنم باشه ممکنه لینک بدید من پیدا نکردم متاسفانه، منظور از دونسخه میکرو Metal Gear و Metal Gear 2: Solid Snake هست...
درود و صد درود و دوصد بدرود !

من این قسمت نوشتش رو میگم :
Metal Gear Solid 3: Snake Eater, Metal Gear, Metal Gear 2: Solid Snake (released only in Japan on the MSX), Metal Gear Solid, and Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty.

اینم لینکش :
http://www.gamespot.com/ps2/adventure/mgs3subsistence/news.html?sid=6142974

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
البته فک کنم اینی که شما پیدا کردی مربوط به Metal Gear Saga Vol.1 باشه که نوشته به ترتیب تاریخ وقوع بازی [اگه درست یادم مونده باشه] در مورد ساخت بازی توضیح داده میشه.

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
آقا سلام!!!
من اين و خريدم ولي انگار يه سري دمو هاش كم شده!!!
توي سيديه 3!!!
وقتي اونجاش بود كه اين يارو برقيه Eva رو ميگيره دستش الكتريسيته ميزنه لباسش پاره ميشه نبود!!!!
بعد اونجايي كه ميرن توي غار و يه تيكه هستش عينه كشتي كج سايه رو ديوار نشون ميده!!!!
كه داره Eva داره مثله اينكه دعوا مي كنه البته فقط سايه هستا نشون نداد!!!
درسته!!!!
مرسي!
راستي اون قسمتيي هم كه تصوير 2 تيكه نشون داده ميشه جديده نه؟؟؟

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
وقتي اونجاش بود كه اين يارو برقيه Eva رو ميگيره دستش الكتريسيته ميزنه لباسش پاره ميشه نبود!!!!

سلام
من تو متال گیر 3 اسنیک ایتر هم این صحنه رو ندیدم !!!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط hossain:
آقا سلام!!!
من اين و خريدم ولي انگار يه سري دمو هاش كم شده!!!
توي سيديه 3!!!
بعد اونجايي كه ميرن توي غار و يه تيكه هستش عينه كشتي كج سايه رو ديوار نشون ميده!!!!
كه داره Eva داره مثله اينكه دعوا مي كنه البته فقط سايه هستا نشون نداد!!!
درسته!!!!
مرسي!
راستي اون قسمتيي هم كه تصوير 2 تيكه نشون داده ميشه جديده نه؟؟؟

در مورد اون قضيه كشتي كج كه اصلاً يك كاتسنس مسخرس كه فقط درصورتي ميتونيد ببينيدش كه تا دم غار اون ترنزميتر رو از تو پشتتون در نياريد!! هموني كه آسلات فرو ميكنه تو زخم اسنيك

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سلام
آقا میدونم شاید اینجا جای این سوالم نباشه !
من تو بعضی از عکسهای متال گیر 3 دیدم که اسنیک ریش نداره !!! اما توی بازی ریش داره ! گویا باید shaver پیدا کنم. میتونید راهنماییم کنید که shaver کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر