Metal Gear Rising: Revengeance | PC [پست اول خوانده شود]

بالاخره پس از کش و قوس فراوان این نسخه از سری Metal Gear برای PC نیز تایید شد.
چندی پیش این بازی برای کنسولهای X360 و PS3 نیز عرضه شده بود و با متای 83 و 80 نسبتا موفق ظاهر شد.
هنوز عکس یا تریلری از نسخه PC منتشر نشده,بازی توسط PG ساخته میشود.
عکسهای نسخه کنسولی:

[TABLE="class: grid, width: 500, align: center"]
[TR]
[TD]ناشر[/TD]
[TD]Konami[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]توسعه دهنده[/TD]
[TD]Platinum Games[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]پلتفرم[/TD]
[TD]PC,Xbox360,PS3[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تصاویر بیشتر[/TD]
[TD]تصاویر Metal Gear Rising[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تاریخ انتشار[/TD]
[TD] 2013[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تاپیک امتیازات[/TD]
[TD]امتیازات Metal Gear Rising[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]پیش‌نمایش بازی[/TD]
[TD]خیزش سایبورگ[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]نقد بازی[/TD]
[TD]متال گیر با طعمی متفاوت[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

سیستم پیشنهادی :

91628264270613969459.jpg

لیست اچیومنتهای منتشر شده استیم :

99773285954654729985.jpg

Last edited by a moderator:
ممنون! خبر بسیار خوبی بود. خوشحالم که پی‌سی‌بازها هم می‌تونن این عنوان پر از هیجان رو تجربه کنن:bighug:
پ.ن: خوبی‌ش اینه که روی پی‌سی می‌شه از گیم‌پدهای ارزون استفاده کرد. گیم‌پد ایکس‌باکس من که سر این بازی دوست‌داشتنی عمرش نصف شد!

قبلا صحبت از تغییر تفکر ناشران ژاپنی نسبت به PC کرده بودم که کاملا امیدوار بودم به این قضیه . کپکام که از سالها قبل پایه ثابت همیشگی عناوینش روی PC بود . تو 3 سال گذشته رشد فوق العاده چشمگیر فروش نرم افزار بصورت دیجیتالی (مخصوصا Steam ) باعث شده حتی ناشران ژاپنی هم که اکثرا در ذهنشون چیزی بنام PC وجود نداره و 90% شون هیچکدوم از عناوینشون رو در چندسال اخیر برای PC عرضه نکردن رو مجاب به این کار کنه :bighug:منتظر Lord of shadow 1 و دیگر عناوین کونامی روی این پلتفرم محبوب و پر طرفدار باشید .

اولین تصویری که بصورت شمارش معکوس که عکس raiden و bigboss رو کنار هم قرار داده بود و حروف و اعدادی که با صدای رعد و برق به نمایش در میومدن چیزی نبودن جز PC/360/PS3 که هرچی ماگفتیم آقا برای PC هم منتشر میشه کیوان (Lavigne) و بقیه دوستان این خبر رو غیر ممکن دونستن (چقدر هم سر این موضوع با هم بحث داشتیم :d) . بهرحال بشدت استقبال میکنم از این قضیه و منتظر منتشر شدن اطلاعات بیشتر و جزئیات preorder هستم .

قبلا صحبت از تغییر تفکر ناشران ژاپنی نسبت به PC کرده بودم که کاملا امیدوار بودم به این قضیه . کپکام که از سالها قبل پایه ثابت همیشگی عناوینش روی PC بود . تو 3 سال گذشته رشد فوق العاده چشمگیر فروش نرم افزار بصورت دیجیتالی (مخصوصا Steam ) باعث شده حتی ناشران ژاپنی هم که اکثرا در ذهنشون چیزی بنام PC وجود نداره و 90% شون هیچکدوم از عناوینشون رو در چندسال اخیر برای PC عرضه نکردن رو مجاب به این کار کنه :bighug:منتظر Lord of shadow 1 و دیگر عناوین کونامی روی این پلتفرم محبوب و پر طرفدار باشید .

اولین تصویری که بصورت شمارش معکوس که عکس raiden و bigboss رو کنار هم قرار داده بود و حروف و اعدادی که با صدای رعد و برق به نمایش در میومدن چیزی نبودن جز PC/360/PS3 که هرچی ماگفتیم آقا برای PC هم منتشر میشه کیوان (Lavigne) و بقیه دوستان این خبر رو غیر ممکن دونستن (چقدر هم سر این موضوع با هم بحث داشتیم :d) . بهرحال بشدت استقبال میکنم از این قضیه و منتظر منتشر شدن اطلاعات بیشتر و جزئیات preorder هستم .
کلا کنسول بازیها میگن حتی منچ هم رو PC رونقی نداره، ولی داره.:دی
به امید ایید Lords of Shadow 1 :bighug:

احمق ها اگه زود تر می گفتن من هم رو PC بازی می کردم و مجبور نبودم گرافیک تهوع آور کنسولی رو تحمل کنم. البته بعید می دونم این بازی نسخه PCش هم گرافیک قابل قبولی داشته باشه.
کلاً خودتونو خیلی امیدوار نکنید، بازی بی معنی ای است. داستان ماستان که کلا تعطیل! گرافیک در حد آتاری! دوربین مزخرفشم که از همون لحظه ی اول تا آخر چنگک می کشه رو اعصاب آدم! خیلی هم کوتاهه. اکشنش فقط یه ذره خوبه که اون هم به نظر من لوس و تکراریه.
من که اصلا باهاش حال نکردم یه ساعت بازی کردم انداختم کنار دیگه هم سراغش نرفتم.

احمق ها اگه زود تر می گفتن من هم رو PC بازی می کردم و مجبور نبودم گرافیک تهوع آور کنسولی رو تحمل کنم. البته بعید می دونم این بازی نسخه PCش هم گرافیک قابل قبولی داشته باشه.
کلاً خودتونو خیلی امیدوار نکنید، بازی بی معنی ای است. داستان ماستان که کلا تعطیل! گرافیک در حد آتاری! دوربین مزخرفشم که از همون لحظه ی اول تا آخر چنگک می کشه رو اعصاب آدم! خیلی هم کوتاهه. اکشنش فقط یه ذره خوبه که اون هم به نظر من لوس و تکراریه.
من که اصلا باهاش حال نکردم یه ساعت بازی کردم انداختم کنار دیگه هم سراغش نرفتم.
عنوانای درست درمون رو pc نمیدن که اینارو میدن.البته من رو 3 بازی کردم به نظرم گرافیک بدی نداشت.

^^^
آقایون Don't feed the troll:|
خیلی راحت ignore کنید و به بحث ادامه بدید.
===========================
تصور قطعه قطعه کردن دشمنان با موس و کیبورد هم لذت بخشه:دی

حالا اونقدر ها هم بازی بدی نیست که میکوبینش...به جز باس فایتاش مبارزات دیگش زیاد دلچسب نیست و جلوی غول های این سبک مثل کسلوینیا ،گاد آو وار یا نینجا گیدن مثل مزاح میمونه.گرافیکش هم so so هستش ...یه جاهاییش خوبه و یه جاهاییش واقعا پایینه . ولی در کل دیدن یه متال گیر بر روی پی سی تجربه خوبیه.

اتفاقاً من رو PS این رو رفتم و در همون لحظات بزرگترین آرزوم این بود که با موس میشد بازی کنم.
الان اگر روی کنسول رفته باشید، حتمن مثل من با این قضیه ی آنالوگ راست و چپ و فاکشن اختصاص یافته اش مشکل دارید از اون بدت پایین نگه داشتم R3 ,L3 برای نگه داشتن Blade Mod ـه. الان قشنگ می تونم تصور کنم راحت چپ کلید یا راست کلید رو نگه می دارم، با کلید مخالف ضربات رو وارد می کنم و با چرخوندن موس انواع زاویه ها رو روی دشمن امتحان می کنم :دی

خدایی بد نیست یکم جنبه ی بحث کردن داشته باشیم ! کلا سر تایک رو میبرید به جایی که اصلا ربطی نداره !
هر کی دوس داره ب هر شکلی بازی میکنه ، یا اصلا دوس نداری بازی نکن ! کسی اجبار نکرده دیگه نمیدونم فن بازی چیه !

بنده خدایی اومده گفته این بازی هم خز شد ! :| من اینو دیدم هنگ کردم !

خلاصه در یک راستا و یه هدف صحبت کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or