Metal Gear Rising Revengeance در 2018 اتفاق خواهد افتاد + احتمال حضور Sunny از MGS 2

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Metal-Gear-Rising-Revengeance.jpg

Konami و Kojima Productions به تازگی دمو و تریلری از Metal Gear Rising Revengeance در نمایشگاه TGS امسال به نمایش گذاشتند. اما بعضی از سوالات را در ذهن مردم بی جواب گذاشت. برای مثال، در رابطه با احتمال وجود شخصیت قابل بازی دوم، بسیاری در شگفت هستند که آیا Rose، همسر Raiden ظاهر خواهد شد یا نه.

با این حال، جزئیات بیشتری در رابطه با داستان و شخصیت های احتمالی فاش شد.
گمان می رود Sunny، دختر Olga از Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty، کسی که جزئی از نقشه میهن پرستان برای اجبار کردن Olga به کمک به Raiden بود نیز در این عنوان ظاهر شود اگرچه حضور او تا کنون نشان داده نشده است.

علاوه بر این، بازی در سال 2018، چهار سال پس از وقایع Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots اتفاق خواهد افتاد. در حال حاضر کوجیما تایید کرده است که Snake در این عنوان حضور نخواهد داشت اما او کوجیما است که این عکس ها را در Twitter خود به نمایش گذاشته است.

Rising-2018.jpg
Rising-Sunny1.jpg

منبع

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
Sunny دیگه یه خانمی شده:d

نمیدونم چرا به نظرم طراحی دشمنا اصلا مثل قبل نیست و افت کرده!کبرا تیم کجا،این نینجاها کجا!
گرافیک بازی هم تفاوت داره!متال گیر ها معمولا یه ف-یلتر رنگبندی خاصی داشتن.مثلا متال گیر 2 آبی بود،متال گیر 3 سبز و نسخه چهارم هم زرد مایل به سبز بود!
اما MGR کاملا شاده و رنگبندی های متفاوتی داره!
ولی گیم پلی به دلم نشست:d کاملا روون و عالیه!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اسنیک اگه لحظه ای در MGR:R نمایان شه حکم خَز شدنه اسنیک رو داره ...
منتظریم ببینیم SUNNY کاری جز نیمرو درست کردن توو MGS4 هم بلده !

تنها دلیلیم برای بازی کردن MGR اینه که تحت لیسانس کوجیمائه و داستانش مربوط میشه به MGS اجباراً
شایدم MGS5 بعد یا توو همین زمان باشه !
وگرنه علاقه ای به بازیهای اکشن اینطوری که شمشیر بازیم داره ندارم !

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
منتظریم ببینیم SUNNY کاری جز نیمرو درست کردن توو MGS4 هم بلده !
ساني مهمترين شخصيت MGS4 بود يه جورايي. worm تخريب كننده ي GW رو اون نوشت و ايضا Fox Alive . نيمرو؟

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
تو سری اول که بازی ساخته شده بود قرار بود داستان بازی بین حوادث MGS2 و MGS4 اتفاق بیوفته! یعنی یه جورایی بین سال های 2010 تا 2013 ...

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
لا از زمان MGS4 فقط 4 سال گذشته. اون موقع 6 سالش بود الان 10 سالشه. هنوزم نی نی میباشد :d
ماشالا دخترای ژاپنی هورمونی تشریف دارن:dتو 4 ده ساله میزد!این دفعه 14 ساله میزنه لابد:dچه نیمرو هایی درست میکرد!روغن نمیزد!آخه نیمرو با آب؟:d
بره برای 2025 - 2030 تا واقعا یه خانم خوشگل ببینیم
مادرش که خیلی وحشی میزد:dخودش نجیب تر میزنه!

من اوایل فکر میکردم این رایدن MGR برا قشنگی چشم بند میزنه!تریلر TGS رو دیدم تازه فهمیدم جدی کور شده!چشم چپش هم هست!عین سالیدوس!
به شخصه صدتای رایدن رو با سالیدوس عوض نمیکنم.مفت مرد.اسما" کاراکتر منفی بود ولی واقعا هدف درستی داشت.Ocelot هم همینطور!
MGS4 فکر کنم تو سال 2013 نقل می شد این تو سال 2018
2014 بود:d

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من فکر SuunY همون زنه بود که انداخته بود دور اسنیک..! ولی دوستان گفتن که مثل اینکه دختره بوده..

در کل تو بازی های ژاپنی دختر نباشه اصلا نمیشه..

MGS4 فکر کنم تو سال 2013 نقل می شد این تو سال 2018

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
ساني مهمترين شخصيت MGS4 بود يه جورايي. worm تخريب كننده ي GW رو اون نوشت و ايضا Fox Alive . نيمرو؟
عزیز منظورش نیمرو درست کردن برای اتاکان بود :D من نمیدونم یعنی کسی نیست بجز نیمرو درست کردن چیزی راجب این شخصیت بداند ؟!!!!! اتفاقا شخصیت تاثیرگذاری هم هستش :D!!!!!!!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر