MCV : ناتال دارای 14 بازی و قیمتی £50 در زمان لانچ خواهد بود

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
natal.jpg

MCV گزارش داد که Natal در نوامبر 2010 به همراه 14 بازی و با قیمتی کمتر از £50 عرضه خواهد شد .

این جزئیات از " گفتگو های پشت درهای بسته Microsoft با publisher و studio های انگلیسی " حاصل شده اند . با یک منبع که بیان کرده قیمت این دستگاه میتواند £30 نیز ارزش گذاری شود !*

ظاهراً 5 میلیون دستگاه برای عرضه ابتدایی به بازار در نظر گرفته شده است .

محتوای خبر اصلی بیشتر است که در منبع اصلی آمده است .

منبع

ویرایش : در عنوان تاپیک ناتال رو در ابتدای جمله ننوشتم ! مدیران لطفاً تصحیح کنن !

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
الان که فکر ميکنم ناتال چه وسيله خوبيه نه محسن؟يادته که؟

ولی من فکر نکنم انقدر باشه بيشتره

سلام صدرا جان !

چه جورم ! :biggrin1:

چقدر تو سر و کله هم نزدیم بخاطر این ناتال !:laughing: البته این هم که تایید رسمی نشده ولی من قبلاً هم گفته بودم اگه مایکروسافت واقعاً اگه بخواد پیروز این نسل بشه ناتال رو با پایینترین قیمت ممکن و کیفیتی نزدیک به کیفیتش در فیلمهای تبلیغاتیش میده بیرون ! که اگه هر کدوم از این خصوصیات رو نداشته باشه = شکست ! *

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
و انگاه که دلار به چاپ رسید و مردم ان را بیهوده خرج ننمودند.
ولی از شوخی بزگریم خیلی قیمت جالبیه. و زمان هم خوبه چون بلید E3 2010 رو هم زیر پرو بال خودش بگیره.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
از محالاته با این قیمت بیاد با این سخت افزار پیشرفته ای که داره به نظر من بین 100 تا 200 دلار هست
چرا از محالاته ؟؟ شايد واسش ارزون تموم شده. وقتي توليد انبوه كنه قيمت كم ميشه ديگه تازه سود هم ميكنه:-"
بايد بگيم اونموقع يكي از اونور برامون بفرسته. چون اولش تو ايران قيمت فضايي ميدن.

BIG DADY

کاربر سایت
Sep 11, 2007
76
ولی من قبلاً هم گفته بودم اگه مایکروسافت واقعاً اگه بخواد پیروز این نسل بشه ناتال رو با پایینترین قیمت ممکن و کیفیتی نزدیک به کیفیتش در فیلمهای تبلیغاتیش میده بیرون ! که اگه هر کدوم از این خصوصیات رو نداشته باشه = شکست !
ممنون از کارشناسی شما.اگه ماکروسافت تو روند کاریش از نظرات قاطعانه شما استفاده کنه دیگه سود مالیش سر به فلک میزنه.یعنی واقعا اگه ناتال 30 دلار مثلا گرونتر از قیمتی که الان تو خبر اومده باشه این سخت افزار شکست میخوره؟:eek:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
ممنون از کارشناسی شما.اگه ماکروسافت تو روند کاریش از نظرات قاطعانه شما استفاده کنه دیگه سود مالیش سر به فلک میزنه.یعنی واقعا اگه ناتال 30 دلار مثلا گرونتر از قیمتی که الان تو خبر اومده باشه این سخت افزار شکست میخوره؟:eek:

دوست عزیز اول یاد آوری کنم که بزرگوارانه پست دومت توی تاپیک مصاحبه با کیج رو جواب ندادم ! چون نمی خواستم تاپیک رو به هم بریزم !

اما اینجا دیگه فرق داره !

ممنون از کارشناسی شما.اگه ماکروسافت تو روند کاریش از نظرات قاطعانه شما استفاده کنه دیگه سود مالیش سر به فلک میزنه.

دوست عزیز ، تو چندین و چند تاپیک دوستانی بودن که میگفتن قیمت ناتال چیزی در حدود 200 دلار ( به نقل از کیانوش !!!! ) خواهد بود و خیلی های دیگه هم حداقل 100$ رو حدس میزدن ! و من همون موقع میگفتم که مایکروسافت کمترین قیمت ممکن رو هدف قرار خواهد داد ! و الان در این خبر آمده که زیر 80$ خواهد بود به همراه منبعی که گفته تا 50$ هم جا داره که قیمتش بیاد پایین !

چندین و چند دلیل وجود داره که با قیمت های بالاتر مایکروسافت نتونه به هدفش ( که بارها از زبان رؤساش شنیدیم ) که پیروزی در این نسل بواسطه ناتال هست برسه !

1- اولیش این هست که ناتال یک وسیله جانبی هست مثل صدها وسیله جانبی دیگه که برای خریده شدنش نیاز به حمایت بازیسازها داره بخصوص بازیسازهای 3rd Party !! در حالی که مایکروسافت اصرار داره بگه که ناتال یک کنسول جدید هست ! از طرف دیگه در اظهار نظر استیو بالمر ( همین بود دیگه ؟ )شنیدیم که گفت 360 یک سرمایه گذاری هست برای کسانی که براش بازی میسازن و برای کسانی که اون رو خریدن و برای خود مایکروسافت ! و همچنین گفت که جامعه آمادگی قبول کردن یک کنسول 400 دلاری دیگه رو ندارن !

2- کنسول های مایکروسافت و سونی دارن موشن کنترل و ناتال رو به عنوان وسیله جانبی روانه بازار میکنن در حالی که هر کدوم به فروش 32 و 24 میلیونی رسیدن و رقیب اصلیشون Wii از ابتدای عرضه با همین موشن کنترلر ها عرضه شده و روی هر 51 میلیون Wii ای که عرضه شده همین تکنولوژی رو داره ! پس برای اینکه مایکروسافت بتونه از دو رقیبش پیشی بگیره مجبوره با نمایان کردن قابلیتهای مضاعف ناتال به همراه قیمتی که همه رو ترغیب به خریدش بکنه وارد عمل بشه ! ممکن هست در قیمت سخت افزار ضرر بده ولی بواسطه بازیهای سازگار شده با ناتال سود آوری خواهد داشت !

3- ناتال باید یک حاشیه امنیت داشته باشه برای موفق شدن ! حاشیه امنیتش هم اطمینان شرکتهای بازیسازی 3rd Party به فروش رفتن بازیهای سازگار شدشون روی ناتال و بازگشت سرمایشون ، اطمینان بازیبازها به بی مصرف نبودن ناتال ( یعنی مطمعن باشن که بازیی براش میاد ) و اطمینان خود مایکروسافت از همه گیر شدنش ! که همه این موارد به طور مستقیم با قیمت ناتال گره خورده و هر چقدر قیمتش قابل دسترس تر باشه برای جامعه بازیباز احتمال موفقیتش بیشتره ! و هر سه اینها هم باید همزمان بر قرار باشن ! مثل قضیه کاهش قیمت PS3 که موجب شد خیلی از بازیسازهای 3rd Party از این حرکت سونی تقدیر کنن ، استقبال بازیبازها از PS3 بیشتر بشه و همچنین نفوذ سونی در بازار هم بیشتر بشه ! یعنی همه از این کاهش قیمت در نهایت سود خواهند کرد حتی اگر سونی در ابتدا با ضرر دهی رو برو بشه !

قضیه ناتال هم دقیقاً همین هست ! و مایکروسافت با دادن یک قیمت 100$ ( و بیشتر ) و نداشتن بازیهای سازگار شده بزرگ First Party و 3rd Party در زمان لانچ شدنش عملاً باعث شکست این پروژه شده ! برای همین هم هست که بازیهای بزرگ چون هیلو و فیبل و یا مایلو و ... برای ساپورت این وسیله در نظر گرفته شدن !

ممنون از کارشناسی شما.اگه ماکروسافت تو روند کاریش از نظرات قاطعانه شما استفاده کنه دیگه سود مالیش سر به فلک میزنه.

لذا بهتره که شما به جای اسپم دادن و زیر سوال بردن نظرات دیگران نظر خودت رو بدی و تاپیک رو به حاشیه نبری !

آخرین ویرایش:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
بابت خبر ممنون.
اگه پوند رو 1500 به صورت رند حساب کنیم میشه 75.000 تومن،حالا دلار رو 930 حساب کنیم میشه 69 دلار و چند سنت یا همون قیمت مقطوع 69.99$ که بسیار از چیزی که خیلی از دوستان ادعا میکردن ارزون تره...
اگه 30 پوند هم حساب کنیم میشه 45.000 تومن یا نزدیک به 42 دلار که تا حدودی غیر معقولانه اس ولی به هر حال بین 42 تا 70 دلار خیلی عالیه...

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
بابت خبر ممنون.
اگه پوند رو 1500 به صورت رند حساب کنیم میشه 75.000 تومن،حالا دلار رو 930 حساب کنیم میشه 69 دلار و چند سنت یا همون قیمت مقطوع 69.99$ که بسیار از چیزی که خیلی از دوستان ادعا میکردن ارزون تره...
اگه 30 پوند هم حساب کنیم میشه 45.000 تومن یا نزدیک به 42 دلار که تا حدودی غیر معقولانه اس ولی به هر حال بین 42 تا 70 دلار خیلی عالیه...

قیمت دقیق ندادن که گفتن زیر 50 پونده حالا ممکنم هست همون 49.99 پوند باشه ولی ممکنه حتی کمترم باشه.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
از محالاته با این قیمت بیاد با این سخت افزار پیشرفته ای که داره به نظر من بین 100 تا 200 دلار هست
MS مگه رو کنسول سودی میبره که رو این بخواد ببره-
اینقدر از فروش نرم افزاری براش میمونه که این خودش رو نشون نده!!!
البت که بعدا برای PC هم میده بیرون و اونور هم پول میکشه بالا:biggrin1:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
نسبت به کاراییش قیمتش بد نیست فقط یه سوال تو بازیایه fps یا tps الان کاربرد داره یا اینکه نه بازیایه مخصوص خودشو داره کلا میشه باهاش fps بازی کرد؟؟؟؟؟:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر