شایعه Mass Effect: Legendary Edition سال دیگر منتشر خواهد شد [به صورت رسمی معرفی شد]

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
commander-john-sephard-mass-effect-6.jpg

طبق گفته آقاقی Jeff Grubb اینسایدر و نویسنده سایت Venturebeat پکیج Mass Effect: Legendary Edition قرار بوده اکتبر امسال منتشر بشه ولی به دلیل پایین بودن کیفیت نسخه اول سری در بخش گیم پلی و گرافیک , تا 2021 تاخیر خورده . EA نگران بوده که نگاه اول برای پلیر های جدید و قدیمی به نسخه اول نسبت به شماره 2 و 3 نا امید کننده تلقی بشه و به خاطر همین قضیه از کنار اپگرید بی نظیر نسخه دوم و سوم گذر کنند . گفته میشه کالکشن فاقد بخش مالتی پلیر هستش و شامل پکیج کامل سگانه از جمله همه ی DLC های داستانی منتشر شده تا به الان برای بازی هستش.

Mass Effect: Legendary Edition is still coming — but not this year

==========================

https___pbs.twimg.com_media_EmO4Z1fXYAEJVVk_format=jpg&name=large.jpg

Mass Effect: Legendary Edition شامل کمپین سه نسخه اصلی و تمام محتویات + گرافیک اپدیت شده بهار سال دیگه برای PS4 Xbox ONE و PC منتشر خواهد شد

Mass Effect Legendary Edition will include single-player base content and DLC from Mass Effect, Mass Effect 2, and Mass Effect 3, plus promo weapons, armors, and packs – all remastered and optimized for 4k Ultra HD. It will be available in Spring 2021 for Xbox One, PlayStation 4, and PC, with forward compatibility and targeted enhancements on Xbox Series X and PlayStation 5. More information to come in the new year!

آخرین ویرایش:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
یادش بخیر من نسخه اول و دوم بازی کردم. البته به زور ۵۰ درصد و ۲۰ درصد !
من متاسفانه هیچوقت نتونستم گیم RPG بزنم انگار گروه خونیم نمیخوره
در هر حال یوتیوب گیمری کردم و دیدم بازی رو تا آخر....

واقعا شیفته این بازیم

خوشحالم برای کسی که میخواد این نسخه رو بازی کنه ...

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
نه به چهار دلیل بازی های rpg رو روی pc ترجیح میدم اول بخاطر اینکه اکثر قریب به اتفاقشون و همینطور شماره های ایندشون برای pc عرضه میشن دوم به این دلیل که بازی های طولانی هستن مخصوصا اگر چند بارم بخوای با پایانای متفاوت بریش و بهتره روی pc رفتشون که احتمال سوختنش کمتره تا کنسول که خیلی اسیب پذیرتره سوم بخاطر ماد ها و dlc هاش که رو pc کرک میشن ولی روی کنسول دردسر دارن بازی های rpg هم که خدای dlc هستن مجموع dlc های بعضیاشون راحت اندازه نصف بازی اصلی میشه و چهارم بخاطر اینکه بعضیاشون مثل witcher و همین mass effect قابلیت انتقال سیو و تصمیمات گرفته شده نسخه قبل رو دارن که تو pc میشه راحت ازش استفاده کرد ولی مثلا witcher3 روی ps4 نمیشه چون شماره 1 و 2 رو نمیشه رو ps4 بازی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر