Mass Effect 3 و دو کرکتر قدیمی دیگر !

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
به نام خدا

ybqluijo52q6bz0vy9.jpg

Igromania پیشنمایشی از سومین فرنچایز Mass Effect رو منتشر کرده که چند شات اون قابل توجه هست :​

• در نمایی Shepard رو در کنار Liara میبینیم در حال مبارزه با دشمنان .
  • در نمایی Captain Anderson دیده میشه .​
اما مسئله جالبتر قرار گرفتن شپارد در مقابل Enemy ـهایی هست که حدس زده میشه جزو افراد Cerberus باشن !

در هر حال داستان Mass Effect 3 بلافاصله بعد از پایان شماره دوم و حمله Reaper ها به زمین صورت میگیره باید صبر کرد و دید پایان فذنچایز Mass Effect به کجا ختم خواهد شد !​

عنوان Mass Effect 3 در تاریخ نامعلومی از کریسمس امسال منتشر میشود .​

پ.ن : عکسهای این پیشنمایش رو دوستان لطف کردن و در فروم قرار دادن که میتونید "اینجا" مشاهده کنید .​

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
بسیار عالی .
Liara رو که مطمعن بودم هست ولی Captain Anderson رو نمیدوستم ( هر چند که امکان نداشت نباشه ! ) .
ممنون .

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
بسیار مفید بود اما من فکر می کنم 100% می رندا لاسن هم تو بازی باید باشه. البته این موضوع را نمی شه منکر شد که لی یارا تی سونی علاقه خیلی خاصی به فرمانده خودش شپرد داره.

دوست من شما مطمئن هستی که تلفظ فرمانده شپرد به فارسی میشه شپارد:d؟

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
دوست من شما مطمئن هستی که تلفظ فرمانده شپرد به فارسی میشه شاپرد؟

شپارد نوشتم البته ... خب در مورد خوندن این اسم در فارسی شپرد درسته ، که تو هماهنگ آواها یکی ممکنه " شَپِرد " بخونه و یکی " شِپِرد " اگه خودتون جفتشون رو غلیظ تلفظ کنین انگار یه حرف رو زدین (بدین نزدکی دو آوا با هم و به نوعی گم شدنشون در ادامه تلفظ) ولی توی نوشتار حرکتی فرق داره ، حالا حرفم این نیست .

در مورد شپارد راستش انقدر شپارد شپارد تو تاپیکش خوندم یجورایی رفته تو مغزم (:d) وگرنه شپرد درسته حق با شماست .

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
شپارد نوشتم البته ... خب در مورد خوندن این اسم در فارسی شپرد درسته ، که تو هماهنگ آواها یکی ممکنه " شَپِرد " بخونه و یکی " شِپِرد " اگه خودتون جفتشون رو غلیظ تلفظ کنین انگار یه حرف رو زدین (بدین نزدکی دو آوا با هم و به نوعی گم شدنشون در ادامه تلفظ) ولی توی نوشتار حرکتی فرق داره ، حالا حرفم این نیست .

در مورد شپارد راستش انقدر شپارد شپارد تو تاپیکش خوندم یجورایی رفته تو مغزم (:d) وگرنه شپرد درسته حق با شماست .
خواهش میکنم این حرفا چیه دوست خوبم از زحمتی هم که برای این خبر جدید کشدید خیلی سپاسگذارم.>:d<

sadegh13

کاربر سایت
Jan 13, 2010
118
نام
صادق
همه ی شخصیت هاش فوق العاده اند.
امیدوارم کرکتر های بیشتری تایید بشن .با dlc هم خوب می شه شخصیت های قبلی اضافه کرد.
کاش دختر سامارا هم باشه:d

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
ممنون بابت خبر.
اما مسئله جالبتر قرار گرفتن شپارد در مقابل Enemy ـهایی هست که حدس زده میشه جزو افراد Cerberus باشن !
امیدوارم بشه Illusive Man رو بکشیم! متنفرم از این بشر!
در نمایی Captain Anderson دیده میشه
خوبه.:d ادم خوبیه خوشم میاد ازش!

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
شما باید اینو اینجا میگفتی !
ولی هر چند که ناراحت شدم ولی خوشحال شدم ( که بازیو زود نمیدن و خوب روش کار میکنن ) !
ممنون برای خبر .
بله کاملا درسته. چون بایو ور دوست نداره دوباره اتفاقی رو که برای DA2 رخ داد رو تکرار کنه، من هم از این موضوع خیلی ترسیدم که نکنه این مس افکت 3 نتونه از نسخه های قبلیش بهتر از اب در بیاد. اما میدونم شکست بازی DA2 درس بزرگی برای شرکت بایو ور شده:d

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
امیدوارم بشه Illusive Man رو بکشیم! متنفرم از این بشر!

مشکلت با Illusive Man چیه ؟ اگه همین نبود الان Shepard مرده بود . این علاوه به اینکه Shepard رو به زندگی برگردوند کلی بهش کمک کرد که بتونه دوباره به قدرت برسه .
اگه همین Illusive Man نبود پرونده زندگی Shepard بسته شده بود . ( البته کمک اصلی رو Liara کرده بود )

من به خاطر لطفی که Illusive Man بهم کرد همیشه بهش خدمت میکنم اما مخالف عقیده هاش هستم .
مثلا تو مرحله پایانی تجهیزات ریپرهارو نابود کردم . اما بین آخرین دیالوگ هایی که بین Shepard و Illusive Man رد و بدل شد بهش گفتم که پشتیبانی میکنم ازش

عقیده Illusive Man اینه که یه سری واسه یه سری دیگه باید فدا بشن . اما من برعکسش فکر میکنم . یعنی یکی برای همه . همه برای یکی :d

حتی خود Liara هم نظرش در مورد Illusive Man مثبته . میراندا و ... هم همینطور

درکل جز یه سری کارهایی که تو گذشته انجام داده مثل منفجر کردن سفینه Asari ها و دزدین بچه ها و انجام آزمایش روشون و ... بقیه کارهاش خیلی مفید بوده و نقش مهمی تو ضربه زدن به ریپرها داشته ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر