شایعه Mass Effect 3 و تایید آن توسط SCE Russia !

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سـلام !

mass-effect-3-screenshots-pc.jpg

به نظر می رسد خبری در راه است، البته میشه حدس زد VGA بدون اخبار بزرگ نیست و نبود و نخواهد بود !

صفحه تویتر شعبه روسیه بخش سرگرمی های سونی طی انتشار عکس و خبری اعلام کرده است که Bioware برای بازدیدکنندگان ویژه تیزری را تدارک دیده و به نمایش گذاشته است که خبر از معرفی این بازی دارد.

me3.png

همچنین با اعلام این خبر آن هم توسط یکی از شعب سرگرمی های سونی به نظر می رسد سومین عنوان از سری Mass Effect به PS3 نیز روی خوش نشان خواهد داد.

Source - Thanks to Google Translate

آخرین ویرایش:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
با اودن ME2 روی PS3 احتمالش خیلی زیاد بود که شماره 3 هم روی این کنسول بیاد .

فقط به کیفیت بازی صدمه نزنه روی Wii هم دوست داشتن بزنن .:d

بازی که تایید شدست هروقت دوست داشتن رسمیش کنن . :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
به نظر میرسه که سونی کلا دوست داره مراسم و نمایشگاه ها رو بی مزه کنه :d :d :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
البته Bioware كه همون اول گفته بود بازي سه گانست ولي در هر صورت خبر بسيار خوبي بود. ME2 جزو سه بازي برتر اين نسل است.

ولي جالبيش اينه چه ذوقي داشته SCE:biggrin1: صبر ميكردن بازي مثل انسان سر موقعش معرفي مي شد.:biggrin1: (فكر كردن نمايشگاه سونيه كه زودتر معرفي كردند:d )

• Like
Reactions: capitanrayan

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ولي جالبيش اينه چه ذوقي داشته SCE:biggrin1: صبر ميكردن بازي مثل انسان سر موقعش معرفي مي شد.:biggrin1: (فكر كردن نمايشگاه سونيه كه زودتر معرفي كردند:d )

کلا سونی تو کار ذوقی مرگی هستش نمیبینی همه خبراش قبل از نمایشگاه ها لو میره .:d انم از این خبر لو دادنش .

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
من که دارم واسه این بازی لحظه شماری میکنم... b-)دیداری دوباره با کامندر شپرد...! >:d<
راستی میگی اگثر باری های سونی قبلش لو میره و این خیلی جالبه.... ! حتما بلد نیستن راز نگه دارن...! :))

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بچه های PS3 باز دستها بالا بشکن بزنید.:d
من بخاطر پورت ME رو PS3 رسما میرم و برخلاف میلم کلیه اعضای BioWare رو با شاتگانم هد شات میکنم.:d

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
فکر نمیکنم بیاد،اینطور که MS هم قبلا روش مانور داده بود .گفت تجربه سه گانه ME فقط روی X360 امکان پذیره!+نسخه PC
منظورش ME 1 بود که فقط رو 360 و pc هست.
در اینکه me3 به زودی معرفی و میشه رو همه پلتفورمها هست شکی نیست...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
Kotaku هم طبق شایعه ای قبلا گفته بود Mass Effect 3 شاید دارای Multiplayer بشه
تو صفحه twitter هم اومده bio ware تو کنفرانس Video Game Awards پیش نمایش بازی me 3 رو نشون میده

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
منم میرم با موشک کروز دخل همشون رو میارم... )xخداییش این بازی باید برای PC باشه . ولی وقتی اسم Bioware میاد باید مطمئن بود که نتیجه نهایی عالیه... ! الان هم سر Bioware یکم شلوغه ME3 ,Dragon age 2 . خداکنه تا سال دیگه بیاد و نره تا 2012 ...! آخه عمرمون قد نمیده...! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر