Mass Effect 3 از گیم پد پشتیبانی نمی کند

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
هَمی سلام ...

طبق گفته ی BioWare، نسخه ی PC بازیِ Mass Effect 3 از گیم پد پشتیبانی نمیکند .

me31.jpg

Chris Priestly [مدیر ارتباطی]، خبری که در فروم کمپانی بازی، مبنی بر پشتیبانی نشدن از گیم پدها از جمله plugged-in Xbox 360، برای نسخه ی PC این بازی را تائید کرد. در ادامه ی خبر به این مسئله اشاره شده که فقط از keyboard | mouse | gringo میتوان استفاده کرد .

در ادامه گفت: "ممکنه کار کنن .. ممکنه کار نکنن! اما هیچ پشتیبانیی در بازی براشون در نظر نگرفته شده"

....

البته این موضوع اونقدرها هم چیز جدید و عجیبی نیست .... همین اتفاق برای بازی های :
Mass Effect 1,2
Dragon Age: Origins
DAII
Star Wars: The Old Republic.
افتاد .

Mass Effect 3 برای PS3 | Xbox360 | PC در امریکا، ششم مارچ و در انگلستان، نهم منتشر میشود

منبع

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میخوان بازی رو برای PC عرضه نکنند؟

نمیدونم بعد چه طوری توقع دارند بازی روی PC خوب بفروشه وقتی هیچ احترامی به پیسی گیمر ها نمیزارن؟

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
نمیدونم بعد چه طوری توقع دارند بازی روی PC خوب بفروشه وقتی هیچ احترامی به پیسی گیمر ها نمیزارن؟
میخوان پی-سی گیمرها رو به کلاسیک کار کردن {موس و کیبورد} سوق بدن :D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,579
نام
حسین
در ادامه گفت: "ممکنه کار کنن .. ممکنه کار نکنن! اما هیچ پشتیبانیی در بازی براشون در نظر نگرفته شده"
یعنی چی یعنی خودشون هم نمی دونن

PC گیمرو چش به گیم پید ؟!
همه که مثل شما فکر نمی کننشاید یکی دوست داره با دسته بازی کنه

galaxy s3 64gb

کاربر سایت
Feb 4, 2012
3
خوب وقتی میتونی بازی رو توسط کینکت کامپیوتر کنترل و بازی کرد,به نظر من اگه رو نسخه Xbox360 هم با دسته نتونی بازی کنی اشکالی نداره,اگه حوصله داشتی که توسط کینکت اسلحه کشی و اکشن بازی درمیاری و بازی میکنی و اگر هم حوصله نداشتی و خسته بودی که حتی نتونی با دسته بازی کنیوفقط برای بازی کردن کافیه یک گوشه اتاق رو مبل بنشینی یا لم بدی و با صدات(اونم حتی با آرامترین حرف زدنها) به داخل بازی بری و کاراکتر Mas Efect رو به صورت حرفه ای و دقیق کنترل کنی!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,579
نام
حسین
خوب وقتی میتونی بازی رو توسط کینکت کامپیوتر کنترل و بازی کرد,به نظر من اگه رو نسخه Xbox360 هم با دسته نتونی بازی کنی اشکالی نداره,اگه حوصله داشتی که توسط کینکت اسلحه کشی و اکشن بازی درمیاری و بازی میکنی و اگر هم حوصله نداشتی و خسته بودی که حتی نتونی با دسته بازی کنیوفقط برای بازی کردن کافیه یک گوشه اتاق رو مبل بنشینی یا لم بدی و با صدات(اونم حتی با آرامترین حرف زدنها) به داخل بازی بری و کاراکتر Mas Efect رو به صورت حرفه ای و دقیق کنترل کنی!
کنترل تمام بازی فکر نکنم با کینکت باشه فقط بعضی کارا دیگه راه رفتن تیر زدن و اینا دیگه با دسته ی
به اینجا یه سر بزن
http://forum.bazicenter.com/thread57205/

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
این رفیقمون تو سایت VG نظر جالبی داده :D
Give players the choice you lazy shits.

به هر حال یکی از فرق های اساسی pc و کنسول همین وسیله ی کنترل هست ...... اینطوری نیست که بگیم اشتباهه این کار !
اما خب میتونستن فضا رو بازتر بذارن برای اونایی که علاقه دارن از گیم پد استفاده کنن
البته دلیل این کارشون مشخص نیست ... شاید فنی باشه و مثلا کلید های زیادی برای استفاده باشه که گیم پد ظرفیتشون رو نداشته ....

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
این رفیقمون تو سایت VG نظر جالبی داده :D

به هر حال یکی از فرق های اساسی pc و کنسول همین وسیله ی کنترل هست ...... اینطوری نیست که بگیم اشتباهه این کار !
اما خب میتونستن فضا رو بازتر بذارن برای اونایی که علاقه دارن از گیم پد استفاده کنن
البته دلیل این کارشون مشخص نیست ... شاید فنی باشه و مثلا کلید های زیادی برای استفاده باشه که گیم پد ظرفیتشون رو نداشته ....
اونایی که علاقه دارن با گیمپد بازی کنن خب روی همون کنسول بازیش کنند دیگه چرا pc ؟ یکی از لذت های زندگی من بازی کردن با موس و کیبرده:d بعد پاشم گیمپد به سیستمم وصل کنم ؟!

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
اونایی که علاقه دارن با گیمپد بازی کنن خب روی همون کنسول بازیش کنند دیگه چرا pc ؟ یکی از لذت های زندگی من بازی کردن با موس و کیبرده:d بعد پاشم گیمپد به سیستمم وصل کنم ؟!

ماشین و موتور، هر 2میتونن تورو بین مسافتا انتقال بدن ....... توکه بلدی ماشین برونی دیگه براچی با موتور میری فلان جا؟ :D ...... در نهایت هر کدوم حس خودشون رو دارن .... حتی اگه با گیم پد باشه، هنوزم پی سیه :D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,579
نام
حسین
حرفی میزنی همه که کنسول ندارن شاید یکی همون یه سیستم زاقارتی هم بزور داره

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
چیزی که هست با برنامه میشه دسته رو جای کیبورد به بازی غالب کرد :d

اينجوري كه حال نميده تو اگه خودش گيم پد ساپورت ميكرد خيلي بهتر ميشد!!
اينجوري اينگار با xbox داشتي بازي ميكردي

Sent from my iPod touch using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر