Mass Effect 2 دو میلیون نسخه در هفته اول انتشارش فروخت

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
MassEffect2-Available2-Billboard_656x369.jpg

40 نمره کامل، 2 میلیون نسخه - Mass Effect 2 در هفته اول انتشار خود موفق به فروش 2 میلیون نسخه در سطح جهان شد.

این در حالی است که بازی 26 ژانویه در آمریکای شمالی عرضه شده و 29 ژانویه در سایر نقاط دنیا وارد بازار شده است. Mass Effect 2 موفق به کسب 40 نمره کامل و بیش از 30 نشان انتخاب نویسنده (Editor's Choice) گردیده است و میانگین امتیازات آن 96% می‌باشد.

این عنوان جزو 10 موضوع برتر سایت تویتر و بیشترین عنوان جستجو شده در سایت گوگل نیوز بوده است. وبسایت MSNBC.com در مورد این عنوان این چنین می‌گوید: "Mass Effect 2 به عنوان یکی از قدرتمندترین (یا مهم‌ترین) سری‌های بازی‌های ویدیویی شناخته خواهد شد."

دکتر رِی موزیکا کوفاندر BioWare و مدیریت عمومی گروه RPG/MMO در EA می گوید: "Mass Effect 2 شخصت یکی از بزرگترین عناوین سال را داراست. ما از این تحسین جهانی و موفقیت زودرس تبلیغات به خود می‌بالیم."

منبع: تارنمای EA

پ.ن: یاد بگیرید، گیم میخرن از سازنده حمایت می کنن. مفت خوری نمی کنن.

آخرین ویرایش:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
انتظار امتیازات بالا رو داشتم ولی فروشش برای بازیی که شماره اولش رو 360 در کل (LTD ) در همین حدود فروخته واقعا عالیه .
بهرحال باید به BioWare تبریک گفت...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اگه فروش بالا باشه -احتمال بسیار زیاد بازی رو روی همین پلتفرم ها نگه-میداره-!تا کمبود محبوبیت پیش نیاد
ایول Bio Ware جیبهای خالی EA رو داره پر میکنه:biggrin1:

شما نسخه 360 اورجینال گیر بیار-اونایی که فن بازی باشن میخرن-
من یک عمر دنبال FIFA10 گشتم-جهت حمایت نبود-!البته برای PS3 هم خیلی داریم حمایت میکنیم- همش در حال تبادل و دست فروشی- و دست دوم بازی هستیم:D بخدا به اونم حمایت نمیگن- میگن دزدی سازمان یافته!و با کلاس!

دوستان نیان دوباره فن بازی را بندازن که حالم به هم می خوره...
اون دوستان فعلا تو بازداشتگاه بسر میبرند:D

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
اگه فروش بالا باشه -احتمال بسیار زیاد بازی رو روی همین پلتفرم ها نگه-میداره-!تا کمبود محبوبیت پیش نیاد
ایول Bio Ware جیبهای خالی EA رو داره پر میکنه:biggrin1:

شما نسخه 360 اورجینال گیر بیار-اونایی که فن بازی باشن میخرن-
من یک عمر دنبال FIFA10 گشتم-جهت حمایت نبود-!البته برای PS3 هم خیلی دارید حمایت میکنیم- همش در حال تبادل و دست فروشی- و دست دوم بازی هستیم:D بخدا به اونم حمایت نمیگن- میگن دزدی سازمان یافته!و با کلاس!
اگه این اتفاق بیفته واقعا می تونیم Mass Effect رو سومین blockbuster مایکرو سافت در کنار GeOW و HALO
تلقی کنیم...
عنوانی که حتی بعد از اتمام تریلوژی می تونه یکی از برگ برنده های مایکرو سافت برای لانچ بعدیش باشه...
البته با این همه تفاسیر این EA فقط پول دوست داره پس هیچ چیز بعید نیست...
دوستان نیان دوباره فن بازی را بندازن که حالم به هم می خوره...

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
امیدوارم میکروسافت با دیدن فروش حیرت انگیز این بازی تمام سعی و تلاش خودش رو برای انحصاری نگه داشتنش بکنه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
انصافا عالی شروع کرد...

برای سیاوش :
اینجا جاش از حقوق میکروسافت دفاع میکنن طوری که هیچ وکیلی در امریکا نمیتونه اینطوری که این fan ها دفاع میکنن اونا دفاع کنن ... so tit for tat :biggrin1:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من خودم پیش بینی کرده بودم البته گفته بودم گرافیکش تو این نسل اول میشه که هنوز هیچ چیز معلوم نیست.

ولی حیف که 360 م به فنا رفت... (خدایا صبر بده)

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
ديگه صبر جايز نيست و بايد برم 360 ام رو روشن کنم ببينم چيه که تو يک هفته 2 ميليون نسخه فروخته .......
امتيازهاش که ترکونده ....... واقعاً آفرين بر BioWare !!

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
[QUOT

پ.ن: یاد بگیرید، گیم میخرن از سازنده حمایت می کنن. مفت خوری نمی کنن.[/QUOTE]

میانگین در آمد ماهیانه شما چقدره؟
من 26 سالمه عاشق گیم هستم.دستم تو جیب خودمه بصورت پاره وقت صدابرداری میکنم و بهردری میزنم...اما بازم واسم سنگینه 60 تومن به یه گیم بدم.
دیگه این بحث تفاوت درآمد در اینجا و اروپا و امریکا یه بحث نخ نما شده اس.منم میخوام Bioware رو ساپورت کنم اما نمیتونم.زورم نمیرسه.

الان باز دو نفر پیدا میشن میگن شما اگه واقعا بخوای بازی ارجینال بخری هرجوری شده پولشو جور میکنی..

قبل از گرفتن این ژست های بورژوا مابانه یکم به شرایط عامه مردم نگاه کنیم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر