PlayStation Marvel Spider-Man Remastered

سازنده
Nixxes Software
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
marvel_s-spider-man-remastered_logo-e1607497323761.png

توسعه دهنده :Nixxes Software
ناشر: Playstation Pc LLC
تاریخ انتشار 12 آگوست 2022، 21 مرداد 1401
نسخه ریمستر حاوی دی ال سی City That Never Sleeps و سایر اضافات میباشد
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
تاریخ انتشار 18 نوامبر 2022، 27 آبان 1401

سیستم مورد نیاز

Screenshot_20220720-210926_Twitter.jpg

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
قبلش تا 45 میومد پایین و ادا در می‌آورد. بایوس پاره کردم این گزینه نبود که نبود ولی خب Ryzen Master ریستارت کرد سیستمو و اوکی شد.
1660725307522.png
بایوس حال نداشتم چون فریم اوکیم، ولی خوب با Affinity تست کردم برای من از 80 شد 83، یه نکته کشف کردم اینکه پورتش از 4 هسته بیشتر مصرف نمیکنه :D لحظه ای که 3 تا هسته بهش اختصاص دادم شد این:
1660725354376.png
(البته اینجا Bottleneck کرده ولی خوب چون از 8 تا 4 هسته فریم ثابت بود میگم :D)

خیلی بده که تو 2022 تعداد کمی از 6 هسته و تعداد خیلی خیلی خیلی کمی از 8 هسته استفاده میکنن :D HT/SMT هم که بعضا off کنی نتیجه بهتری میگیری :D

در مورد MSI B350 سرچ کردم یکی گفته بود BIOS آپدیت کرده آپشنش اومده، عجیبه از اول نبوده :D

حالا نیازی که نیست چون با رایزن مستر کارت راه میوفته ولی اصولا BIOS آپدیت باشه از نظر Stability بهتره :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
View attachment 268328
بایوس حال نداشتم چون فریم اوکیم، ولی خوب با Affinity تست کردم برای من از 80 شد 83، یه نکته کشف کردم اینکه پورتش از 4 هسته بیشتر مصرف نمیکنه :D لحظه ای که 3 تا هسته بهش اختصاص دادم شد این:
View attachment 268329
(البته اینجا Bottleneck کرده ولی خوب چون از 8 تا 4 هسته فریم ثابت بود میگم :D)

خیلی بده که تو 2022 تعداد کمی از 6 هسته و تعداد خیلی خیلی خیلی کمی از 8 هسته استفاده میکنن :D HT/SMT هم که بعضا off کنی نتیجه بهتری میگیری :D

در مورد MSI B350 سرچ کردم یکی گفته بود BIOS آپدیت کرده آپشنش اومده، عجیبه از اول نبوده :D

حالا نیازی که نیست چون با رایزن مستر کارت راه میوفته ولی اصولا BIOS آپدیت باشه از نظر Stability بهتره :D
من بایوس اتفاقا آپدیت کردم ولی قبلش MSI از نوع Click Bios بود الان شده یک صفحه مشکی سفید مسخره که باید تو گزینه ها بگردی :)

• Sad
Reactions: NHM

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
من دسته xbox series دارم ولی چه با سیم چه بدون سیم کار نمیکنه تو بازی.وقتی مستقیم فایلش رو باز کنم جهت ها کار میکنه ولی دکمه ها نه.به استیم هم اضافه اش میکنم دیگه کلا دسته کار نمیکنه.ربطی به کرکی بودن بازی داره؟

درستش کردم.حالا اینجا میگم اگه کسی مثل من مشکل داشت
بازی رو به استیم اضافه کنید بعد وارد فول اسکرین استیم بشید،از اونجا برید داخل بازی و داخل تنظیماتش بشید بعد داخل تنظیمات دسته،حالتش رو بذارید روی force off

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ce7en44 and omid0

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
Marvel’s Spider-Man Remastered - Marvel's Spider-Man Remastered v1.817.1.0 Patch Notes - Steam News

اولین آپدیت بازی هم منتشر شد به حجم ۴ مگابایت:D آپدیت بعدی به گفته خودشون خیلی بزرگتر هست و علاوه بر باگ فیکس و بهبود ها، فیچر های جدید هم براساس فیدبک ملت به بازی اضافه میشه. شخصا میخوام یه گزینه toggle برای آروم راه رفتن به تنظیمات اضافه کنن، الان فقط میشه LAlt رو نگه داشت تا بشه آروم راه رفت که مناسب نیست.

Hi everyone,

We are very grateful for all the positive feedback we have received since launching Marvel’s Spider-Man Remastered last Friday! The teams at Insomniac Games and Nixxes Software have been closely monitoring player reports the past days and based on that we have released a first small patch with multiple fixes and improvements.​

Rest assured we are not done though. We are already working on our next patch, that will be more substantial and will consist of bugfixes, improvements and additional features, based on the feedback we have received so far.

Release Notes

• Fixed various ray-tracing related crashes.
  • Improved Windows version check, to prevent false positives.
  • Visual improvements to HBAO+.
  • Fixed the issue where ray-traced reflections in stainless steel were rendered distorted.
  • Various visual improvements to NVIDIA DLSS.
  • Fixed an issue that could freeze the game if the player would switch between graphics presets during cut-scenes.
  • Fixed an issue where the Side Mission popups would be stretched when playing in a widescreen resolution.
  • Improvements related to stability issues when using Alt-Tab.
  • Fixed various visual glitches.

Known Issues

• Ray-tracing options may be unavailable in the menu, even with compatible hardware.

Ray-tracing is disabled when hardware or drivers are not compatible, or when the DirectX 12 Agility SDK is not functional. We have seen some reports of users that indicate this SDK is not working for them. We are investigating this issue.

• Some players cannot progress during the Spider-Hack Mission.

This is a frame rate related bug that only occurs when well above 60 FPS. While we work on a fix, we have a workaround in place. Restart the latest checkpoint, go to the Graphics Menu, set the game to Exclusive Fullscreen and the Refresh Rate to 60Hz. You should now be able to progress. Afterwards you can switch back to your preferred settings.

• Some players cannot take a picture of the Empire State Building.

Some players have reported being unable to take a photo of the Empire State Building, blocking progression. So far, we have only been able to reproduce this on Intel GPUs. Intel is investigating this issue.

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
یکی ساختن تمام علامت های LGBT بازی رو حذف میکنه 🤣
اینو یادتونه؟ که پرچمای رنگین کمونی بازی رو تبدیل میکرد به پرچم آمریکا؟

Nexus Mods حذفش کرده، اکانت سازنده شو بن کرده و اعلامیه داده که «اگه مشکلی دارید میتونید دیلیت اکانت کنید و برید رد کارتون»:))

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
اینو یادتونه؟ که پرچمای رنگین کمونی بازی رو تبدیل میکرد به پرچم آمریکا؟

Nexus Mods حذفش کرده، اکانت سازنده شو بن کرده و اعلامیه داده که «اگه مشکلی دارید میتونید دیلیت اکانت کنید و برید رد کارتون»:))
همون روزی که خبرشو زدم بن شده بود منتهی فایلش همه جا هست ولی خب بنازم به آزادی :)

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
خوب منم 3 روزه تمومش کردم :D

بعد از اسپایدرمن رو PSP(فکر کنم Spider-Man 3 بود) منتظر یه بازی بودم که بشه اینطوری واسه خودت تار بزنی بری اینور اونور 8-
این بازی عملا ادامه ی AMAZING SPIDER MAN ها بوده من جدیدا دوباره بازیش کردم و تقریبا همه ی ایده هاش از همونجا گرفته شده فقط نمی دونم چرا متای اون دو نسخه معمولی شده با اینکه برای زمان خودش شاخ ترم بوده
اگر نرفتید اون دو نسخه هم حتما برید واقعا زیباست
بهترین اینا هم M.M هست که 2 3 ماه دیگه میاد اما خیلی کوتاهه

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
نیویورک بازی عجیب گشت و گذار توش دلچسبه و خیلی عالی طراحی شده. شاید رنگی ترین ورژنی هست که از نیویورک دیدم و قشنگ حس و حالی که آدم از دیدن ویدیوهای نیویورک میگیره رو این بازی بهم میده. یکی از زیباترین شهرهایی که تو صنعت گیم دیدم 100% نیویورک همین بازیه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
یه مشکل عجیبی که با بازی دارم، اینه که وقتی با خود ویندوز بازی رو کپچر میکنم و میرم تماشاش میکنم، صدای تار زدن و حرکات و ... عوض میشه و یه نویز مسخره ای میگیره! در صورتی که هیچکدوم از بازی های دیگه این مشکل رو نداره!

• Cool
Reactions: Taha75

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
778
یه مشکل عجیبی که با بازی دارم، اینه که وقتی با خود ویندوز بازی رو کپچر میکنم و میرم تماشاش میکنم، صدای تار زدن و حرکات و ... عوض میشه و یه نویز مسخره ای میگیره! در صورتی که هیچکدوم از بازی های دیگه این مشکل رو نداره!
با خود ویندوز یا relive یا shadowplay؟

ادیت: الان دوباره خوندم فهمیدم. من خودم قبلا از game bar ویندوز استفاده میکردم ولی کلا چنگی به دل نمیزد. باگ هم زیاد داره. من دوستم با کپچر xbox series x مشکل داشت دیگه چه برسه به ویندوز. معمولا shadowplay خود انویدیا یا relive amd خیلی بهترن و مصرف کمتره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SiminSecret

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر