PlayStation Marvel Spider-Man Remastered

سازنده
Nixxes Software
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
marvel_s-spider-man-remastered_logo-e1607497323761.png

توسعه دهنده :Nixxes Software
ناشر: Playstation Pc LLC
تاریخ انتشار 12 آگوست 2022، 21 مرداد 1401
نسخه ریمستر حاوی دی ال سی City That Never Sleeps و سایر اضافات میباشد
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
تاریخ انتشار 18 نوامبر 2022، 27 آبان 1401

سیستم مورد نیاز

Screenshot_20220720-210926_Twitter.jpg

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
لعنتی عکس پری لود رو بردار تحریکمون نکن کلی پول بدیم بازی رو بخریم.:)) کلی تا الان مقاومت کردم اینهمه پول ندم.:D
نده بابا کرک میشه اینا پول هارو نگه دار برای بازی هایی که کرکر نمیشه :-B

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
یک نیم ساعتی بازی کردم، بازی خیلی خوب بهینه شده و بیش از حد سنگین نیست، علاوه براین کاملا روون هم اجرا میشه و خبری از استاتر نیست. برخلافش همین یکی دو هفته پیش داشتم Star wars jedi fallen order رو روی همین سیستم بازی می کردم و کل بازی stutterfest بود. تنها موردی که توی ذوقم زد قیافه ی پیتر پارکر بود که واقعا گند زدن به قیافش ~X( قیافه ی قدیمی صداقتی توی چهره اش بود که دیگه الان وجود نداره. امیدوارم سریع ملت براش مود بسازن و قیافه ی قبلی اش رو برگردونن. در کل به نظر میاد پورت خوبی باشه و خود بازی هم که عالیه (به غیر از ماموریت های فرعی یوبی سافتیش)!

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
یک نیم ساعتی بازی کردم، بازی خیلی خوب بهینه شده و بیش از حد سنگین نیست، علاوه براین کاملا روون هم اجرا میشه و خبری از استاتر نیست. برخلافش همین یکی دو هفته پیش داشتم Star wars jedi fallen order رو روی همین سیستم بازی می کردم و کل بازی stutterfest بود. تنها موردی که توی ذوقم زد قیافه ی پیتر پارکر بود که واقعا گند زدن به قیافش ~X( قیافه ی قدیمی صداقتی توی چهره اش بود که دیگه الان وجود نداره. امیدوارم سریع ملت براش مود بسازن و قیافه ی قبلی اش رو برگردونن. در کل به نظر میاد پورت خوبی باشه و خود بازی هم که عالیه (به غیر از ماموریت های فرعی یوبی سافتیش)!
جایگیری کلیدها به صورت پیش فرض چطوره ؟ پخش و پلا هست ؟ کیبورد

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
جایگیری کلیدها به صورت پیش فرض چطوره ؟ پخش و پلا هست ؟ کیبورد
نه خوبه! من شخصا ترجیح میدم به استفاده از کنترلر. دوباره بحث Star wars jedi fallen order شد، اون بازی مشخص بود کسی که جایگیری کلید ها رو گذاشته خودش با موس و کیبورد بازی نمی کنه. اومده بودن به صورت پیش فرض dodge رو گذاشته بودن روی دکمه ی z، دو دقیقه توی کامبت امتحانش می کردی میفهمیدی مناسب نیست، گذاشتمش روی Ctrl و اوکی شد. حالا توی اسپایدرمن dodge به صورت پیش فرض روی Ctrl هست و مناسبه! علاوه بر این بعضی حرکات که روی کنترلر نیاز به کمبو دکمه زدن داره هم الان با یک دکمه انجام میشه و کنترل دوربین هم که خیلی راحت تر هست، همه ی این ها مجموعا تجربه ی خوبی به نظر من روی موس و کیبورد ساخته.

• Like
Reactions: NHM and Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
دو ساعتی رفتم . بازی عالیه فقط با کیبورد سخته . کلید زیاد داره . کاش یک دست دیگه هم داشتم :-bd

پورت بازی عالیه بدون مشکل

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: NHM

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
مرحله اول رو رفتم و باید بگم پورت بازی بسیار خوب و مناسب بود من البته چون پردازنده م گلوگاه میشه نمیتونم از همه قدرت کارتم استفاده کنم و مجبور شدم با تنظیمات ور برم. ولی با این حال افت فریم خاصی نداشت و قابل قبول بود. بازی رو روی PS4 تموم کرده بودم اما تجربه 60 فریم و دوال سنس بی نظیر بود. تمام تارهایی که میزنید حس میشه از طریق هپتیک فیدبک و تریگر ها هم آداپتیو هستن. مهمترین بخش ضربه هایی هست که می زنید و می خورید و وقتی XP شما میره بالا و Skill Point میگیرید، همون لحظه دور اسپایدر من یه دایره آبی میاد و دسته یک لرزش قشنگی داره که شما دقیقا چیزی که میبینید رو حس میکنید! گرافیک بازی روی کنسول هم عالی بود چه برسه به روی PC با ری ترسینگ که واقعا جزو بی نظیر هاست. این بار میخوام DLC ها رو هم تجربه کنم.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
مرحله اول رو رفتم و باید بگم پورت بازی بسیار خوب و مناسب بود من البته چون پردازنده م گلوگاه میشه نمیتونم از همه قدرت کارتم استفاده کنم و مجبور شدم با تنظیمات ور برم. ولی با این حال افت فریم خاصی نداشت و قابل قبول بود. بازی رو روی PS4 تموم کرده بودم اما تجربه 60 فریم و دوال سنس بی نظیر بود. تمام تارهایی که میزنید حس میشه از طریق هپتیک فیدبک و تریگر ها هم آداپتیو هستن. مهمترین بخش ضربه هایی هست که می زنید و می خورید و وقتی XP شما میره بالا و Skill Point میگیرید، همون لحظه دور اسپایدر من یه دایره آبی میاد و دسته یک لرزش قشنگی داره که شما دقیقا چیزی که میبینید رو حس میکنید! گرافیک بازی روی کنسول هم عالی بود چه برسه به روی PC با ری ترسینگ که واقعا جزو بی نظیر هاست. این بار میخوام DLC ها رو هم تجربه کنم.
فیدبکش فقط رو حالت کابلی کار میکنه درسته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر