PlayStation Marvel Spider-Man Remastered

سازنده
Nixxes Software
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
marvel_s-spider-man-remastered_logo-e1607497323761.png

توسعه دهنده :Nixxes Software
ناشر: Playstation Pc LLC
تاریخ انتشار 12 آگوست 2022، 21 مرداد 1401
نسخه ریمستر حاوی دی ال سی City That Never Sleeps و سایر اضافات میباشد
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
تاریخ انتشار 18 نوامبر 2022، 27 آبان 1401

سیستم مورد نیاز

Screenshot_20220720-210926_Twitter.jpg

آخرین ویرایش:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
کسی میدونه این آپدیت 5 که دانلودها گزاشته چجوری نصب میشه؟
پوشه آپدیت رو توی بازی ریختم بعد فایل .bat رو اجرا کردم هیچی از ورژن بازی آپدیت نشد عملا exe بازی همون 1.907.0.0 هستش

• Cool
Reactions: Taha75

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,654
نام
milad
همین الان داشتم بازی می کردم با تنظیمات max تو رزلوشن 1080 واقعا گرافیک فک بر اندازی داره رو pc
شب از بالاترین ارتفاع شهر رو نگاه می کردم واقعا دیگه طراحی و گرافیک بهتر از این نمیشه تا الان بنظرم بهترین گرافیک و بهترین طراحی یه شهر تو بازی های کامپیوتری رو داره
فکر نکنم فعلا دیگه این صنعت بیشتر از این کشش گرافیکی داشته باشه

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
خیلی خوشگله. من هنوز این نسخه‌ش رو بازی نکردم ولی خود ریمستر اصلی رو که تابستون بازی کردم واقعا لذت بردم.
حالا دلیل اصلی که پیام میدم: کارت گرافیک چطور اینقدر دماش پایینه؟ تقریبا ۱۰ درجه از مال من کمتره :-bd

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,654
نام
milad
خیلی خوشگله. من هنوز این نسخه‌ش رو بازی نکردم ولی خود ریمستر اصلی رو که تابستون بازی کردم واقعا لذت بردم.
حالا دلیل اصلی که پیام میدم: کارت گرافیک چطور اینقدر دماش پایینه؟ تقریبا ۱۰ درجه از مال من کمتره :-bd
ممنون
کارت گرافیک ایسوس سری tuf سه فنه استفاده می کنم که خنک کنندگی عالی داره از طرفی هم دمای اتاقم پایینه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,654
نام
milad
Screenshot (24).png Screenshot (16).png Screenshot (17).png Spider-Man_2023_02_19_18_42_17_534.jpg
تا اینجای کار که دارم رو pc بازی می کنم رو این تنظیمات ultra with high rt بازی واقعا گرافیک عالی و جزئیات بالایی داره چنین گرافیک واقع گرایانه ای واسه یه بازی ابر قهرمانی غیر قابل باوره از لحاظ پورت هم خوب بوده

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
View attachment 285286View attachment 285287View attachment 285288View attachment 285289
تا اینجای کار که دارم رو pc بازی می کنم رو این تنظیمات ultra with high rt بازی واقعا گرافیک عالی و جزئیات بالایی داره چنین گرافیک واقع گرایانه ای واسه یه بازی ابر قهرمانی غیر قابل باوره از لحاظ پورت هم خوب بوده
گرافیک بازی که بسیار عالی هستش من با کارت ۳۰۵۰ تی آی بازی میکردم یه جاهایی افت فریم داشتم ولی باز گرافیک و جزئیات مایلز مورالس از این تا حدودی بهتر هستش

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
اصلا از بازی ابر قهرمانی خوشم نمیاد اما دو تا مرد عنکبوتی اخیر که برای کامپیوتر آمدند بی نهایت خوش ساخت با داستان و گیم پلی عالی و گرافیک شاهکار بودند . حساب مرد عنکبوتی از بقیه جدا هست .

کاش مرد عنکبوتی جدید رو روز اول برای کامپیوتر هم می دادند

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
خب من امروز بازیو پلات کردم.
یکی از بازیهای خیلی خووووب. واقعا هنوز هم که بازی میکنم ( با وجود حدود 5 سال گذشتن از انتشارش) لذت میبرم

یه موقع هایی موقع راه رفتن رو ساختمونا، اذیت میکرد ( موقع راه رفتن و نه دویدن)
داستانش خوب بود تقریبا (خیلی از مارول نمیشه انتظار خاصی داشت)
گیم پلی و... همه چیز خوب
واقعا لذت بخشه این بازی
به زودی مایلزمورالس و اسپایدر من 2 رو هم تجربه میکنم

به همه پیشنهاد میکنم این بازیو و همچنین که پلات کردنش آسون و خیلی لذت بخشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر