Marvel Universe

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
نمیدونم چرا یه حسی دارم که ممکن چیزی که میخوام نباشه :( به خاطر همین هایپم رو پایین نگه میدارم بعدا تو ذوقم نخوره !

تریلر خیلی خوب بود و بیشتر از هرکسی اونایی که با اسپایدرمن سم ریمی خاطره دارن قراره عشق کنن :x امیدوارم فیلم حداقل ۲ ساعت و نیمی باشه صفا کنیم :D من اینطوری هستم یا شما هم بیشتر از خود اسپایدرمن رفتید تو نخ دکتر ؟ :D جدا که چه قدرت های خوب و عجیبی داره و چه داستان هایی که نمیتونن در بیارن هم خود بازیگرش‌ خوبه و هم شخصیت. احتمالا از این به بعد سرپرستی این بچه رو هم دکتر قبول میکنه:D

از الان خیلی مشتاق فیلم دکتر استرنج شدم فکر میکنم عالی باشه.

تئوری بالا راجب مفیستو هم خوب بود البته احتمالش نزدیک به صفره ولی خب جالبه شاید تو فیلم دکتر مشخص بشه جریان چیه.
کلا اسپایدی تام هالند برای خود من بدترین اسپایدیه...خیلی خوشحالم قدیمی ها برمیگردن.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
به به تریلر اسپایدرمن کاملا هایپ رو برای بیننده بالا می برد . دیدن آلفرد مولینا و خنده شیطانی ویلم دافو من رو برد به دوران خوش نوجوانی که با دو قسمت اول اسپایدرمن زندگی کردم . سندمن هم که گویا توسط دوستان دیده شده . الکترو هم که رسما تایید شده . میمونه دو ویلین بعدی برای سینیستر سیکس . که به نظرم بهتره که والچر رو ببینیم یا میستریو زنده باشه و کلا امیدوارم سینیستر سیکس رو بگذارن برای یک فیلم جدا . حیفه این شخصیت ها هدر برن . حالا که قراره برگردن دوباره شلوغ کاری قسمت آخر اسپایدرمن ریمی پیش نیاد که قیدشونو بزنن . کاش فقط این کاراکتر ها در فیلم های بعدی هم بیان . فقط در حد یک cameo برای دل خوشی بیننده ها نباشن و بعد هم برن یا قضیه بونر پیش نیاد
امیدوارم این صحبت ها درباره دیردویل هم حقیقت داشته باشه . خودم ندیدمش متاسفانه
درباره تئوری های مربوط به مفیستو هم یک بار قبلا مارول سر و کارمون گذاشته دیگه بدبین شدم بهش :))
فقط یک سوالی برای من پیش اومده
الان چیزی که مشخصه ما یک یونیورس داریم که همون یونیورس تام هالنده . یک یونیورس امیزینگ هم داریم که الکتور و اندرو گارفیلد اش تایید شدن . الان قضیه یونیورس ریمی چیه . اگه بگیم ورود به دنیای هالند در لحظه ای باشه که داک آک داره غرق میشه تو فیلم دوم خب پس گرین گابلین رو چطوری قراره ببینیم ؟ از نظر زمانی وقتی داک آک اومده بود گابلین مرده بود . پس یعنی در واقع ما ممکنه چهار تا دنیای موازی رو داشته باشیم ؟ دو تا ورژن از دنیای ریمی ؟ تو یکی اش همونیه که تو فیلم ها دیدیم و دیگری نورمن آزبورن زنده است ؟

• Like
Reactions: m.a.t and Dinosaur

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
0 مطلق
Venom یونیورس جدا خودش رو داره فعلا.
احتمال داره اسپایدرمن توی فیلم های ونوم حضور پیدا کنه اما خبری از Venom توی MCU نیست.
دیگه با حرکت فعلی اشون شک دارم 0 مطلق باشه . این مالتی ورس در کنار جذابیتش دقیقا میتونه پل ارتباطی خوبی باشه بین تجربیات قبلی و جدید که هر چیزی رو ممکن می کنه و یک جورایی یک همکاری رسمی و بین سونی و ماروله که میتونه زمینه ساز ادامه ی این راه باشه .سونی میاد کارهای سولوی ویلن های اسپایدی رو میسازه و بعد مارول میاد رویارویی اون ها با اسپایدرمن رو میسازه . الان به لطف مالتی ورس دیگه نیازی نیست ریسک کنن و همه چیز رو از نو ریبوت کنن . هر چیزی که تو تجربه های قبلی برای مردم جذاب بود و مجبور بودن ازش بگذرن رو راحت میارن تو یونیورس فعلی . طرفدارا هم از ونوم تام هاردی استقبال کردن . پس امکانش هست که مثل داک آک و گرین گابلین ونوم هم بیاد . تازه ونوم محتمل تره چون تجربه موفقی بود برای سونی . الکترو که شکست خورده بود رو بگردوندن . این یکی که مثل بمب می فروشه .

• Like
Reactions: Barcelona FC

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
نمیدونم چرا یه حسی دارم که ممکن چیزی که میخوام نباشه :( به خاطر همین هایپم رو پایین نگه میدارم بعدا تو ذوقم نخوره !

تریلر خیلی خوب بود و بیشتر از هرکسی اونایی که با اسپایدرمن سم ریمی خاطره دارن قراره عشق کنن :x امیدوارم فیلم حداقل ۲ ساعت و نیمی باشه صفا کنیم :D من اینطوری هستم یا شما هم بیشتر از خود اسپایدرمن رفتید تو نخ دکتر ؟ :D جدا که چه قدرت های خوب و عجیبی داره و چه داستان هایی که نمیتونن در بیارن هم خود بازیگرش‌ خوبه و هم شخصیت. احتمالا از این به بعد سرپرستی این بچه رو هم دکتر قبول میکنه:D

از الان خیلی مشتاق فیلم دکتر استرنج شدم فکر میکنم عالی باشه.

تئوری بالا راجب مفیستو هم خوب بود البته احتمالش نزدیک به صفره ولی خب جالبه شاید تو فیلم دکتر مشخص بشه جریان چیه.
کدوم دکتر ؟ ماشالله این فیلم رو باید فیلم دکترا دونست . دو تا کاراکتر جذابش دکترن . دکتر اختاپوس و دکتر استرنج :)) :))

• Smile
Reactions: Destro and XMohsen

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بیاید برید لذت ببرید از بزرگترین پروژه سینمایی تاریخ >:D< دیگه هم نبینم از زک اسنایدر تعریف کنیدا :D

ولی اومدن ونوم به این یونیورس بنظر منم محاله، تو حالت ایده‌آل guest appearance دارن برای همدیگه، تو حالت تلخ :( سونی اسپایدی رو پس می‌گیره بعد یکی دوتا فیلم

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
548
نام
Ahmadreza
بیاید برید لذت ببرید از بزرگترین پروژه سینمایی تاریخ :D دیگه هم نبینم از زک اسنایدر تعریف کنیدا :D

زک اسنایدر که با همون حامله شدن زامبی ها نشون داد قدرت دست کیه :D خدا ازت نگذره زک هنوز یادش میفتم ساعت ها میرم تو فکر :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
امیدوارم این صحبت ها درباره دیردویل هم حقیقت داشته باشه . خودم ندیدمش متاسفانه
کدوم صحبت ها؟ جایی تو تریلر بود ما ندیدیم؟

ولی وجدانا عجب چیزیه ... یعنی تا اون بمب سبز رو دیدم و خنده شیطانی گرین گابلین و اون چنگک دکتر اختاپوس ... برگام ریخت ... واقعا انتظار برای این یکی از انتظار برای اونجرز آخر سخت ترِ

• Like
Reactions: mobile1199

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
فقط یک سوالی برای من پیش اومده
الان چیزی که مشخصه ما یک یونیورس داریم که همون یونیورس تام هالنده . یک یونیورس امیزینگ هم داریم که الکتور و اندرو گارفیلد اش تایید شدن . الان قضیه یونیورس ریمی چیه . اگه بگیم ورود به دنیای هالند در لحظه ای باشه که داک آک داره غرق میشه تو فیلم دوم خب پس گرین گابلین رو چطوری قراره ببینیم ؟ از نظر زمانی وقتی داک آک اومده بود گابلین مرده بود . پس یعنی در واقع ما ممکنه چهار تا دنیای موازی رو داشته باشیم ؟ دو تا ورژن از دنیای ریمی ؟ تو یکی اش همونیه که تو فیلم ها دیدیم و دیگری نورمن آزبورن زنده است ؟

برای منم همین سوال پیش اومد گابلین تو فیلم اول مرد. دکتر اختاپوس تو فیلم دوم اومد آخرش هم اگر اشتباه نکنم یکی دوتا از دستاش جدا شدن بعدم که رفت تو خورشید. از هیچ نظر جفت و جور نمیشه که الان سالم برگردن یا باهم باشن. من احتمال میدم که یا هالند یا این 6 تا دونه دونه قرار هست روبرو بشن باهم. شاید تو جریان جادو دریچه دنیاها باز میشن هالند باید درست کنه همه رو بعد هم تموم. صحنه قطار شبیه به قطار اسپایدرمن ریمی هست با عکس هایی هم که لیک شده به نظر میاد انگار تو چیزی شبیه قطار یا تونل مانندی باشن شاید این 3 تا قرار هست فقط یه جا همدیگه رو ببینن و خبری از Team up نباشه
الان این صحبت ها بیشتر تئوری های هایپ شدست باید صبر کنیم یکم بگذره ببینیم تریلر بعدی چی میشه، البته فکر نکنم بیان برگه برنده رو، رو کنند. (فکرکن تریلر بعدی فقط راجب اسپایدرمن ریمی یا ASM باشه >:))

راجب ونوم فکر میکنم که همه چی بستگی به این فیلم داره چطور باشه ؟ چقدر استقبال بشه ؟ چقدر بفروشه ؟ اگر این 3 تا اوکی باشه احتمالش هست ونوم یا بقیه رو بیارن کیه که از پول بدش بیاد ؟ :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
برای منم همین سوال پیش اومد گابلین تو فیلم اول مرد. دکتر اختاپوس تو فیلم دوم اومد آخرش هم اگر اشتباه نکنم یکی دوتا از دستاش جدا شدن بعدم که رفت تو خورشید. از هیچ نظر جفت و جور نمیشه که الان سالم برگردن یا باهم باشن. من احتمال میدم که یا هالند یا این 6 تا دونه دونه قرار هست روبرو بشن باهم. شاید تو جریان جادو دریچه دنیاها باز میشن هالند باید درست کنه همه رو بعد هم تموم. صحنه قطار شبیه به قطار اسپایدرمن ریمی هست با عکس هایی هم که لیک شده به نظر میاد انگار تو چیزی شبیه قطار یا تونل مانندی باشن شاید این 3 تا قرار هست فقط یه جا همدیگه رو ببینن و خبری از Team up نباشه
الان این صحبت ها بیشتر تئوری های هایپ شدست باید صبر کنیم یکم بگذره ببینیم تریلر بعدی چی میشه، البته فکر نکنم بیان برگه برنده رو، رو کنند. (فکرکن تریلر بعدی فقط راجب اسپایدرمن ریمی یا ASM باشه >:))

راجب ونوم فکر میکنم که همه چی بستگی به این فیلم داره چطور باشه ؟ چقدر استقبال بشه ؟ چقدر بفروشه ؟ اگر این 3 تا اوکی باشه احتمالش هست ونوم یا بقیه رو بیارن کیه که از پول بدش بیاد ؟ :D
تو تریلر دکتر استرنج میخواد یه جورایی گذشته رو دست کاری کنه. احتمال اینکه این کارش گذشته رو در دنیاهای موازی هم تغییر بده هست.
تو همه سکانس ها هم جای سه تا اسپایدی ها تام هالند رو گذاشتن. ولی چند تا سکانس تابلو بود قراره جای اون اسپایدی یکی دیگه باشه.

• Like
Reactions: Destro and XMohsen

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,705
با این ریخت و پاش و شایعات مختلف از تعدد زیاد کاراکترها، باید مدت زمان فیلم کمتر از تقریبا 2 ساعت و چهل دقیقه نباشه البته با یه فیلمنامه خوب وگرنه به احتمال زیاد شکست میخوره و میره جزو بقیه فیلم های مارولیزه آبکی :|
اون موقع هست که می‌فهمیم دلیل آوردن این تعداد کاراکتر معروف و ایده مالتی ورس، چیزی غیر از جذب مخاطب بیشر نبوده.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
در مورد تریلر ، دیدن ویلن های قدیمی خیلی خوب بود، خودم خیلی منتظر گرین گابلین هستم که کامل نشونش بدن.
فقط این دلیل به هم ریختن مولتی ورس یکم آبکی بود :| یعنی اگه نخوان بیشتر توضیح بدن و دلایل دیگه نداشته باشه و صرفا فقط بخاطر اینکه پیتر گفته "من میخوام ملت منو نشناسن" این همه ماجرا پیش بیاد، واقعا باید به تیم نویسنده هاشون یه جایزه ای چیزی اهدا کرد :-" :-" :-"

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
میخواستم نظرم رو تو تاپیک بغلی بگم, ولی دیدم اینجا هست گفتم بیام اینجا :D

بشخصه خیلی با تریلر حال نکردم, تام هالند که مثل همیشه نچسبه و بقیش رو هم که نمیدونم چی بگم, چون قسمت قبلی رو هنوز ندیدم, اما در کل عجیب بود! :|
تنها نکته مثبتش دکتر استرنج و کرکترهای دنیای سم ریمی هست :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر