Marvel Universe

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من نقدم رو توی تاپیک امتیازات نوشتم و به نظرم Taskmaster که افتضاح بود Red Guardian هم واقعا حیف شد.
جلوه های ویژه اون قسمتی که یلینا هم زد هواپیما رو ترکوند که خود فاجعه بود.
در کل ظعف داستانی و شخصیت پردازی بیداد می کرد. فایت هم که رسما نداشت.

ولی عجب Post-Credit ای داشت. دومین شکار ولنتینا :D

یلینا حضورش توی Hawkeye تایید شده.
بزنه این Hawkeye رو بکشه ما راحت شیم خدا ولیکی. جا Black Widow اینو باید قربونی می کردن واسه Soul Stone

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,427
خب همون طور که دیگه احتمالاً همه‌تون می‌دونید، والنتینا داره گروه Dark Avengers رو جمع می‌کنه :D
واقعاً داره جالب می‌شه داستان، نبرد حماسی بعدی همین Avengers VS Dark Avengers خواهد بود که از همین الآن منتظرشم :D

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
کلا یک مسئله‌ای که هست اینه که برآورده کردن انتظار مخاطب و جذب کردنش وقتی کاراکترت مرده و فیلمت هم پریکوئله، خیلی خیلی سخت‌تره. ناخودآگاه همه میدونن که هر اتفاقی تو این فیلم بیافته، اتفاق مهمی واسه کاراکتر نیافتاده چون سر و مر و گنده تو اون یکی فیلم بود. Writing 101

حقش این بود که تو همون فاز یک یا دو و کنار Civil War و Winter Soldier جا بگیره تا اینجا ولی دیگه اینم شانس ناتاشایه 😁

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,370
نام
محمد
اصلا خوشم نیومد از فیلم، گند زدن به تسک مستر به کنار، دیالوگ ها و بنتر بین کرکتر ها خیلی زوری بود به نظرم.

اکت آخر فیلم هم کوچکترین جذابیتی نداشت برام.
اتفاقا اون روزی که فیلم رو دیدم این موضوع رو میخواستم بگم.
بعضی دیالوگ های سیاسی(مثل این پیام های دختران مظلوم عالم هستن و اینا...)
فیلم چقدر بد و خنده دار بودن! کرینج متریال خالص‌!

اینجا چیزی به اسم جاسوس زن وجود نداره، همه چون کنترل شدن اینجا هستن، خاک برسر روس ها با این قاتل تربیت کردن اشون لول:))

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
طبق معمول دیزنی با چپوندن یه سری شعارهای زوری گند زد به فیلم.
ولی کاراکترهای فلورنس پیو و دیوید هاربر عالی بودن، حس می‌کنم با روایت و پرداخت ضعیف گند زدن به پتانسیلشون. در مجموع به نظرم ناامیدکننده بود.

• Like
Reactions: Arima Kishou

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
فیلمنامه تو دیوار بود! همین مضحک بودن فیلمنامه ناتاشا رو برد توی حاشیه، طوری مصنوعی جلوه می کرد مخصوصا توی دیالوگ ها که انگار به چند تا کارکتر مقوایی داری نگاه می کنی، فیلم سعی داشت در اکثر سکانسها خودشو جدی بگیره و در پایان طوری تموم بشه که مخاطبو تحت تاثیر بذاره ولی دقیقا برعکس عمل کرد! بهترین کارکتر یلنا بود و با اینکه خود فیلم زباله بود، این کارکتر تونست پتانسیل خودشو نشون بده و شایسته و جایگزین این نقش باشه اگر در قسمت بعدی بهش گند نزنن!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Justiciar

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اصلا خوشم نیومد از فیلم، گند زدن به تسک مستر به کنار، دیالوگ ها و بنتر بین کرکتر ها خیلی زوری بود به نظرم.

اکت آخر فیلم هم کوچکترین جذابیتی نداشت برام.
اکت اول فیلم خوب بود آخرش فاجعه.:D CGIـش خیلی بد بود یه جاهایی.:D

• Like
Reactions: Arima Kishou

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
فیلم بدک نبود ولی مشکلاتش زیاد بود واقعا که یکی از اون ها کات های عجیب و غریب دوربین بود و راف کات ها اصلا قشنگ نبود. چیز به یاد ماندنی هم نداشت ولی من شخصیت یلنا رو بیشتر دوست داشتم تا ناتاشا. هیچ پیشینه ای از رد گاردین و اون درکو و ... ندادن و تمرکز اصلا روی تمرین دادن نت به عنوان یک جاسوس نبود که فکر می کردم به این قسمت میخواد بپردازه. شخصیت تسک مستر هم (چون کلا دوس ندارم تریلر فیلم و داستان رو بخونم تا سوپرایز بشم) برام خیلی جالب بود فقط حیف که اینجا فاتحه ش خونده شد. (الان که رفتم درباره ش خوندم دیدم این بابا عجب شخصیت توپی داره با یک پاراگراف ازش خوشم اومد)

پ.ن: دوستان اگر انیمیشن یا لایو اکشنی چیزی میشناسید که Task Master داخلش هست بهم معرفی کنید. (تو بازی Spiderman 2018 البته باهاش آشنا شده بودم).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر