Marvel Universe

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472

سونی، تو نمیتونی یونیورس قهرمانی خودت رو داشته باشی، تو مارول نیستی… جان عزیزت از خر شیطون بیا پایین، بذار مارول بتونه از Knull و موربیوس و لباس مشکی واقعی اسپایدرمن و وریانت‌های دیگه اسپایدرمن استفاده کنه

با تشکر

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
سونی، تو نمیتونی یونیورس قهرمانی خودت رو داشته باشی، تو مارول نیستی… جان عزیزت از خر شیطون بیا پایین، بذار مارول بتونه از Knull و موربیوس و لباس مشکی واقعی اسپایدرمن و وریانت‌های دیگه اسپایدرمن استفاده کنه

با تشکر
جدا تریلر موربیوس خیلی خوب بود.
حالا باید ببینیم فیلم نهایی چی می شه ولی مارول یک سری فیلم دارک نیاز داره و سونی واقعا جو موربیوس رو عالی ساخته.
من به شخصه اصلا دوست ندارم که موربیوس فیل بشه بیاد تو MCU. همونطور که دوست ندارم X-MEN بیاد توی MCU.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
جدا تریلر موربیوس خیلی خوب بود.
حالا باید ببینیم فیلم نهایی چی می شه ولی مارول یک سری فیلم دارک نیاز داره و سونی واقعا جو موربیوس رو عالی ساخته.
من به شخصه اصلا دوست ندارم که موربیوس فیل بشه بیاد تو MCU. همونطور که دوست ندارم X-MEN بیاد توی MCU.
موربیوس بلید رو می‌خواد آخه!

بعد قشنگ انگار از سر لجاجت با مارول داره برنامه می‌ریزه، این همه آدم، میخواد آرون تیلور جانسن رو بذاره Kraven 😕 تو فیلم مستقل

جدای از این، سونی خیلی تریلرهای جذابی درست می‌کنه، هنوزم از اون فضای فکری «ادای نولان» درنیومده. ASM مخصوصا دومی چقدر تریلرهاش خوب بود ولی کار نکرد، ونوم قبلی هم meh بود

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
Kirsten Dunst و Deborah Ann Woll نزدیک محل فیلم برداری NWH دیده شدن!

img_20210804_214048_983_pmqq.jpg

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

من خیلی حس نمیکردم واقعا پای دردویل باز بشه ولی DAMN :D دردویل به کنار، کارن پیج هم باشه که دیگه تمومه :x 8->

فقط خوندم ممکنه بخاطر این کرونای دلتا و ریشوت ها و این حرفا فیلم تاخیر بخوره و تاریخش عوض شه. :(

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
من خیلی حس نمیکردم واقعا پای دردویل باز بشه ولی DAMN :D دردویل به کنار، کارن پیج هم باشه که دیگه تمومه :x 8->

فقط خوندم ممکنه بخاطر این کرونای دلتا و ریشوت ها و این حرفا فیلم تاخیر بخوره و تاریخش عوض شه. :(

وااای رویاها ب حقیقت داره تبدیل میشه چارلی کاکس🥲 سریال دردویل🥲 خدایا فاگی هم باسه🥲

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

مردشور مارول رو ببرن
بابا ساییده شدیم هرچی داری و نداری رو می ریزی تو فیلم های اصلی MCU آخه
حداقل یه چهار تا عنوان مستقل بساز :|
همون Universe به این عالی توی Netflix که موازی با MCU داشت پیش می رفت چش بود آخه (منهای Ironfist البته). صرفا اسم MCU روش بود.
من به شخصه خسته شدم انقدر هرچی هست و نیست داره میاد توی خط اصلی MCU.
بعد کارکتر هم دلشون نمیاد حذف کنن آخه. می کننم هم کارکتر های درست حسابی مثل Black Widow و Gamora رو حذف می کنن بعد Hawkeye داره ول می چرخه.

• Like
Reactions: barneysawyer

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
مردشور مارول رو ببرن
بابا ساییده شدیم هرچی داری و نداری رو می ریزی تو فیلم های اصلی MCU آخه
حداقل یه چهار تا عنوان مستقل بساز :|
همون Universe به این عالی توی Netflix که موازی با MCU داشت پیش می رفت چش بود آخه (منهای Ironfist البته). صرفا اسم MCU روش بود.
من به شخصه خسته شدم انقدر هرچی هست و نیست داره میاد توی خط اصلی MCU.
بعد کارکتر هم دلشون نمیاد حذف کنن آخه. می کننم هم کارکتر های درست حسابی مثل Black Widow و Gamora رو حذف می کنن بعد Hawkeye داره ول می چرخه.
اتفاقا به نظرم حرکت خوبیه که دارن وارد یونویرس سینمایی میشن . و خب احتمالا یک حضوری تو اون فیلم خواهند داشت و بعد مثل خیلی کاراکتر های این یونیورس که بعدا برا خودشون فیلم و سریال جدا پیدا کردن میشه . حضورشون تو این فیلم حتی اگه نتیجه اش یک بلبشویی مثل اسپایدرمن 3 بشه یک نکته مثبت داره . رسما وارد یونیورس مارول و دیزنی میشن و جایگاهشون تثبیت میشه . این طوری امید به ادامه اشون هم هست . چون الان تکلیف لااقل دو تا از هیرو های سریال های نتفلیکس مشخص نیست . دردویل و پانیشر . چون این دو سریال به حدی خوب تونسته بودن حق مطلب رو درباره کاراکتر ها ادا کنند که تصور بازیگر ها و کاراکترپردازی ای جز اون سخته . مارول دو راه داشت یا بیاد کلا ریبوت کنه و اون اقتباس هارو نادیده بگیره که ریسک اش بالا بود چون طرفدار ها راضی بودن . یا بیاد یک طوری از همون ورژن ها استفاده کنه . به نظر میاد که راه دوم رو انتخاب کردن . من که امیدوارم شایعات درست باشن و حتی شده یک حضور در حد چند دقیقه و cameo هم باشه ولی باشن که بتونیم امید به حضور جدی تر این کاراکتر ها داشته باشیم . آیرون فیست و لوک کیج که تو دیوار بودن . جسیکا جونز هم خوب بود ولی فعلا بود و نبودش فکر نکنم نقش زیادی داشته باشه تو داستان های این فاز .

درباره بخش آخر حرفتون هم
انشالله بانو فلورنس پو و کاراکتر یلنا اش به لطف مادام هایدرای احتمالی از خجالت هاک آی در میان

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
اتفاقا به نظرم حرکت خوبیه که دارن وارد یونویرس سینمایی میشن . و خب احتمالا یک حضوری تو اون فیلم خواهند داشت و بعد مثل خیلی کاراکتر های این یونیورس که بعدا برا خودشون فیلم و سریال جدا پیدا کردن میشه . حضورشون تو این فیلم حتی اگه نتیجه اش یک بلبشویی مثل اسپایدرمن 3 بشه یک نکته مثبت داره . رسما وارد یونیورس مارول و دیزنی میشن و جایگاهشون تثبیت میشه . این طوری امید به ادامه اشون هم هست . چون الان تکلیف لااقل دو تا از هیرو های سریال های نتفلیکس مشخص نیست . دردویل و پانیشر . چون این دو سریال به حدی خوب تونسته بودن حق مطلب رو درباره کاراکتر ها ادا کنند که تصور بازیگر ها و کاراکترپردازی ای جز اون سخته . مارول دو راه داشت یا بیاد کلا ریبوت کنه و اون اقتباس هارو نادیده بگیره که ریسک اش بالا بود چون طرفدار ها راضی بودن . یا بیاد یک طوری از همون ورژن ها استفاده کنه . به نظر میاد که راه دوم رو انتخاب کردن . من که امیدوارم شایعات درست باشن و حتی شده یک حضور در حد چند دقیقه و cameo هم باشه ولی باشن که بتونیم امید به حضور جدی تر این کاراکتر ها داشته باشیم . آیرون فیست و لوک کیج که تو دیوار بودن . جسیکا جونز هم خوب بود ولی فعلا بود و نبودش فکر نکنم نقش زیادی داشته باشه تو داستان های این فاز .

درباره بخش آخر حرفتون هم
انشالله بانو فلورنس پو و کاراکتر یلنا اش به لطف مادام هایدرای احتمالی از خجالت هاک آی در میان

نمیدونم توی اینستا دیدم یا توییتر بود یا همین بازی سنتر که بازیگر نقش ویلسون فیسک ی ری اکشنی به سریال هاوک آی نشون داده و واقعا دلم برای فیسک تنگ شده هر جور حساب کنیم مارول اینقدر نمیتونه خر باشه که همچین شخصیت هایی رو بیخیال بشه ... شک ندارم هر چقدر که ما با لوکی حال کردیم ، اگه دوباره دردویل ساخته بشه یا پانیشر با همون بازیگرا ، چند برابر می ترکونه

• Like
Reactions: barneysawyer

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
نمیدونم توی اینستا دیدم یا توییتر بود یا همین بازی سنتر که بازیگر نقش ویلسون فیسک ی ری اکشنی به سریال هاوک آی نشون داده و واقعا دلم برای فیسک تنگ شده هر جور حساب کنیم مارول اینقدر نمیتونه خر باشه که همچین شخصیت هایی رو بیخیال بشه ... شک ندارم هر چقدر که ما با لوکی حال کردیم ، اگه دوباره دردویل ساخته بشه یا پانیشر با همون بازیگرا ، چند برابر می ترکونه
قبلا هم اعلام آمادگی کرده بود برای حضور در فیلم های اسپایدرمن
بازی وینسنت د اونفوریو در نقش فیسک یکی از نکات قوت سریال دردویل بود . من هم امیدوارم دوباره نخوان ریببوت کنن . چون واقعا هم چارلی کاکس کامل در نقش جا افتاده بود هم برنتال . مارول یا باید همون هارو بیاره یا کلا یک مدت بیخیال باشه . ولی خب این پلنی که دارن برای مالتی ورس قشنگ هر گزینه ای رو ممکن میکنه . البته با سابقه ای که از مارول تو کشیدن سیفون روی هایپ و انتظارات طرفداراش داره بعید نیست یک دفعه بیاد به جا دردویل کاکس دردویل بن افلک رو بیاره جان فاورو هم تو دو نقش فاگی نلسون و هپی هوگان ظاهر شه :))
این تکذیب شد متاسفانه، Deborah نیست، دوست دانست بوده
حیف شد . البته خب خود چارلی کاکس هم بیاد بهتره . اصل اونه

• Like
Reactions: SiminSecret

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر