Mario Strikers Charged

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام:love:
بلاخره امروز بازی Mario Strikers Charged رو تهیه کردم و به همه کسایی که کنسول wii رو دارن و این بازی رو هنوز نگرفتن پیشنهاد میکنم در اولین فرست این بازی رو هم انجام بدن;)
این بازی هم یکی از بازی های خوب و خوش ساخت Wii هست که همان طور که از اسمش معلومه فوتبال به سبک ماریو هست
این فوتبال با دیگر فوتبال هایی که تا حالا بازی کردین فرق داره و تو این بازی مانند سوباسا اینا:cheesygri(فوتبالیستای خودمون رو میگم) میتونید شوتهای قدرتی- برشهای بلند تا اسمون هاا- اتش گرفتن توپ هنگام شوت زدن را بزنید و همچنین پاس های دیدنی و جذاب بزنید
علاوه بر شوت و بازی به سبک کارتون فوتبالیستا شما میتونید با تکون دادن دسته wii بازیکن حریف رو هم بزنیت تا توپ رو از ان خود کنید((بازی داور نداره:p))
همچنین بازی دارای اوت نیز نیست و دور زمین فوتبال رو یک حصار کشیدن که وقتی بازیکن به اون میخوره برق میگیرتش که در نوع خودش بازی رو دو چندان خنده دار میکنه
بازی های چند نفرش که خیلی خیلی خنده داره و خیلی خوب کار شده و اگر تو بازی چند نفره یک دفعه به خودتون امدین و دیدین به جای بازی فوتبال هی دارین همدیگرو میزنید تعجب نکنید:-"
گرافیک بازی هم نسبت به دیگر بازی های wii عالی هست و از افکت های زیبایی هنگام شوت و پاس استفاده میشه
همچنین بازی از موسیقی خوبی هم برخوردار هست گرچه تنوع موسیقی زیاد نیست اما همین تعداد هم زیبا هستن
همه شخصیت هایی که تو سری بازی های ماریو هستن تو این بازی نیز حضور دارن و هر کدوم هم برای خودشون یک شیوه جالب و اکروباتی برای گل زدن دارن که لبخندو به لبای شما هدیه میارن:blushing:
قابل ذکر هست که این بازی از گیم اسپات امتیاز 7.5 رو گرفته

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
2عکس از داخل بازی که دیدنش خالی از لطف نیست;)
935184_20070730_screen001.jpg

935184_20070427_screen019.jpg

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
این بازی حدود 1 سال پیش(Jul 30, 2007) منتشر شده اما متاستفانه کسی نیاورده بودش:(
که بلاخره اقا هومن این بازی رو اورد;)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
این بازی حدود 1 سال پیش(Jul 30, 2007) منتشر شده اما متاستفانه کسی نیاورده بودش:(
که بلاخره اقا هومن این بازی رو اورد;)
آقا هومن همون فروشگاهه پرتو دیگه.
پ.ن:راستش رو بگو چقدر از آقا هومن پول می گیری:-"

soroushmehdi

کاربر سایت
Oct 30, 2006
76
نام
Soroush Mehdi
این اولین بازی wii بود که من قبل از خرید wii از اینترنت داونلد کردم. واقعا بازی فوق اعاده ای است، به خصوص به صورت چند نفره. حتما آن را تهیه کنید.

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
آقا هومن همون فروشگاهه پرتو دیگه.
پ.ن:راستش رو بگو چقدر از آقا هومن پول می گیری:-"

اره همون پرتو هست
چرا فکر میکنی من از اقا هومن پول میگیرم؟؟؟:confused:
من همیشه هر بازی جدیدی که گرفتم اومدم اینجا گفتم از کجا خریدم و بعد یه نقد کوچیکی هم ازش کردم تا دوستان هم راحت بتونن بازی رو بگیرن
من تبلیغ جایی رو نمیکنم اگر جای دیگری هم بازی هارو میگرفتم 100% اسم فروشگاه و ادرسشو میگفتم;)همان طور که همیشه اسم و ادرس رو دادم
((از این حرفت خوشم نیومد:mad:))

آخرین ویرایش:

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
خیلی بازی باحالی هست.اولین نسخه این بازی روی گیم کیوب عرضه شد که اونهم خیلی عالی بود.کلا جون میده این بازی رو دو نفره بازی کنی که بسیار لذت بخش هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر